Skocz do zawartości
Kerenz

[ban] Ugandan worior

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara:  Ugandan worior

2. Steam ID:  STEAM_0:1:78941334

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:78941334&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: zostałem zbanowany za bugowanie drzwi czyli stawanie w miejscu i zamykanie ich.

5. Coś od siebie: Czytając regulamin nie zauważyłem podponktu mówiącego o zakazie bugowania drzwi. Myślałem że jest to dozwolone ponieważ robiłem to na innych serwerach gdzie nie było to zakazane. Bardzo przepraszam i obiecuję że już nie będę tego robił :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

27. Zakaz wykorzystywania (exploitowania) błędów, bugów, niedociągnięć trybu, gry, mapy itp.
Jeśli zbugujesz się, masz 'biały ekran', nie widzisz modelu broni itp., połącz się ponownie z serwerem (polecam retry w konsoli). Jeśli problem nie ustępuje, zgłoś go na forum.

Słabo czytasz ze zrozumieniem. Ja znalazłem punkt w regulaminie, który mówi o tym. Zakaz bugowania a to co zrobiłeś było bugowaniem.
Temat zostawiam otwarty dla osoby, która zbanowała cię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisał Limbo, w regulaminie jasno pisze, że nie można bugować mapy ;-;. Swoją drogą dosłownie trzy rundy wcześniej przypominałem, że bugowanie śluzy jest surowo zabronione (ostrzegałem za pomocą @@@ czyli niemożliwe, żebyś tego nie widział).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.