Skocz do zawartości
Łσś △мσиѕτєяєQ△

[Odwołanie od Perm bana monstereq]

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: monstereq

2.STEAM_1:0:213538912

3.Link do bana: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:213538912 &advType=steamid

4.Opis sytuacji: Grając prawdopodobnie na mapie de_dolls 7 grudnia o godzinie 18:26 zostałem bana od Ojojoja na 3miesiące za obrażanie po czym pogorszyłem sobie sytuację wyzywając Ojojoja pod jego profilem steam żeby zmarł na raka czy coś w tym stylu choć i tak uważam, że nie powinienem dostać bana perma, ponieważ co ma wspólnego steam czy tam profil do serwera.

5.Cos od siebie: Przepraszam za to wszystko : wyzywanie Ojojoja czy tam nawet innych graczy, minal od bana ponad miesiac i obiecuje ze sie zmienilem. Przepraszam jeszcze za multi konto które  zostało zbanowane ale kupiłem je po to żeby smurfować na niższe rangi a na plac zabaw wbiłem przy okazji chociaż to długo nie trwało bo dostałem perma jeszcze w tym samym dniu co wbiłem na serwer. Chociaż i tak w to nie którzy nie uwierzą, że kupiłem je żeby smurfować. Jeszcze raz przepraszam Ojojoja i wszystkich których zwyzywałem i liczę, że ostatecznie dostanę tego unbana. Dajcie mi drugą szanse :D. Jesli mozesz Ojojoj to daj innym szanse cos napisac i nie blokuj pisania komentarzy, jesli gracze nie beda chcieli zebym byl odbanowany to zrozumiem to i nie bede juz pisal odwolan :c .

Pozdrawiam monstereq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

monstereq, czasami nawet jak Pomidor zamknie temat, można z nim porozmawiać i wejść na TS by wyjaśnić sytuację bo spamowanie ciągle tymi samymi podaniami i odwołaniami nie zawsze przyniesie oczekiwany skutek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, prosisz graczy o wypowiedzenie się także się wypowiadam.

STANOWCZE NIE. Zapamiętałem Cię jako gracza, który lubił kozaczyć, cwaniakować, bo myślał że się mu nic nie zrobi. W końcu się doigrałeś, życząc administratorowi serwera śmierci na raka, w dodatku wydaję mi się, że Twoje odwołanie jest napisane na odwal się i jeszcze do tego to głupie, bezsensowne tłumaczenie, że co ma profil steam ADMINISTRATORA(?) do serwera... To w końcu go przepraszasz, czy uważasz, że nic takiego nie zrobiłeś, bo nie rozumiem. Gdybyś postarał się z odwołaniem, SZCZERZE przeprosił pomidora, to myślę że ów admin pomyślał by nad odbanowaniem Ciebie, a tak to... Skoro się nawet nie postarałeś, to jestem za tym, aby ban pozostał. =)

Pozdrawiam, rzuf

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.