Skocz do zawartości
Nexos

[Perm Ban] [#3] =vXv=

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1.  =vXv=

2.  STEAM_0:1:216375820

3. Więc tak dostałem perm bana za to iż nadużywałem czatu głosowego, nadużywałem  wulgaryzmów , wyzywałem graczy oraz administracje. //Jego Sourcebans: Link

4.  Od siebie dodaje to iż bardzo mocno przepraszam tamtejszą administracje za to jak się wyrażałem oraz za to iż nadużywałem czatu głosowego. Przysięgam iż gdy dacie mi unbana na którego bardzo mocno liczę gdyż lubię grać na tym serwerze i nawet przymierzałem sie do kupna vipa to napewno z mojej strony  nie powtórzy się to zachowanie już nigdy więcej. Pozdrawiam =vXv=.

Edytowane przez snajper24
Dodanie linku do SB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, Nexos napisał:

przymierzałem sie do kupna vipa

Vipa? Przecież nasza serwerownie jest non profit. Nie mamy takiego czegoś... 

Poza tym, w punkcie trzecim powinien być link, do, twojego bana na sourcebans.strefagier.com.pl. 

Jeśli, chodzi o samo przewinienie, to nwm czy powinieneś dostać Unbana. Jeżeli posiadasz wybuchowy charakter to po prostu nie graj na serwerach publicznych. Poza tym skąd mamy wiedzieć, że ta sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy? 

Edytowane przez astropieseł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by dać mu unbana ale gdyby zaczął kogoś wyzywać to by wrócił do perma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok zaczynając od początku.

Z racji tego że to ja dałem ci bana (nie musisz dziękować) to mogę wyjaśnić tobie i innym za co jest ten perm.

Zaczynając, siedzę sobie na Steam'ie, aż nagle dostałem info od gracza, że zachowujesz się niestosowanie na serwerze Br#3 m.in:

- Przeszkadzasz graczom

- Nadużywasz mikrofonu

Po tym jak wbiłem na serwer zrobiłeś takie rzeczy jak:
- Pisanie wulgaryzmów na asay (@) i ich nadużywanie

- Wyzwanie Administracji (czytaj: Mnie)
- Przezwałeś (wtedy jeszcze) gracza: Neckera.

- Nadużywałeś mikrofonu

- Uciekłeś gdy chciałem dać ci bana.

Po tym wszystkim nie miałem innych wątpliwości, uznałem cię za trolla, bądź nieogarniętego bachora, któremu po prostu nudzi się zwykła gra.

Jak też wspomniał wcześniej Astropieseł: "Nasze serwerownie są non profit."
Więc nie kupuje tego że chciałeś kupić Vipa.

Dodam też, że skoro teraz żałujesz za swoje czyny, to niepotrzebnie wystawiałeś mnie na próbę.
Następnym razem pomyśl do kogo się odzywasz i jak się odzywasz.

Tyle z mojej strony, mam nadzieje, że temat zostanie szybko zamknięty

bo Ja Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przepraszam jeszcze raz ciebie MrNinja015 za moje karygodne zachowanie i przysiegam ze juz nigdy takie zachowanie z mojej strony sie nie powtorzy, ale gdyby juz sie powtorzylo to bysmy wrocili do perma i po sprawie. Naprawde mocno zalezy mi na grze na tym serwerze i robiac wtedy te karygodne rzeczy przez ktore dostalem perma nie zastanawialem sie nad ich skutkami :( . Z tym vipem to chodzilo mi o to ze myslalem ze jest cos takiego na tym serwerze jak vip ( wtedy ) i rozmyslalem nad kupnem, ale juz teraz wiem iz jest to serwer non profit. Jeszcze raz najmocniej przepraszam i licze na pozytywne rozpatrzenie mojego odwolania. A i moze sie przyda iz aktualnie nazywam sie na steamie Piwko. Pozdrawiam.

Załącznik:

1. link do bana http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:216375820&advType=steamid&Submit 

Edytowane przez Nexos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wątpię kolego byś się tak szybko zmienił, obrażałeś większość graczy jak i również administratora. Nawet nie chciałbym tutaj cytować wyzwisk i wulgaryzmów, które leciały w moją stronę podczas gdy towarzyszylem MrNinjy w przesłuchaniu.

Jestem również na NIE. Może kiedyś, ale nie teraz.

Pozdrawiam.

Edytowane przez iniesta8976

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli dobrze widzę to bana dostałeś prawie tydzień temu, a normalnie permy ściąga się po ok. roku banicji. Wątpię, że przez tak krótki czas w ogóle zrozumiałeś swój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co? Tydzień i już widzę u tobie poprawę. Jestem za Nie odbanowaniem gracza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, temat jest definitywnie do zamknięcia... Niestety widziałem, co napisałeś w ukrytym poście wyżej, jeszcze przed jego edycją, co jest karygodne, i wyklucza możliwość twojego unbana.

Pozdrawiam.

Spoiler

"xDDD to jebać was kurwy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zamykam. Prośba o UB odrzucona. Prosiłbym jakiegoś moda jak może żeby sprawdził czy rzeczywiście była taka edycja. Jeżeli tak to zastosował dodatkową karę na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.