Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1.Wiek (preferowany >=16) 17 od 22 lutego

2.Adres e-mail. [email protected]

3.Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:109643764, Profil steam

4.Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.  Byłem na serwerach minecraft albo cs 1.6 w gry's modzie na serwerze ttt chciałbym być adminem na brech na znanym serwerze strefy gier na którymś kiedyś grałem i powrotem już gram.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.  Chciałbym żeby server odżył do dawnej świetności dlatego by się przydały eventy jakieś  grałem prawie tu od początku server każdy gracz na serwerze mnie zna i lubi oraz ufa zawsze jestem sprawiedliwy i nigdy nie jestem po jednej stronie nie wiem co napisać już po prostu nadaje się na admina nie chce się przechwalać jaki ja jestem po prostu uważam ze pewnością się nadam na admina tego serwera. 

6. GT: https://www.gametracker.com/player/AssAsynII/193.110.121.82:2323/

https://www.gametracker.com/player/AssAsynII/193.110.121.71:27015/

SB: Sourcebans

Edytowane przez Adlino
Zmiana id, GT, i dodanie SB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po podaniu nie widać abyś za miesiąc kończył 17lat. Czemu? O to dowód:

W całym podaniu nie ma żadnego przecinka... o jest jeden tu:

1 godzinę temu, AssAsynII napisał:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty

Dobra powiesz, że się może trochę czepiam ale aby zostać administratorem to musisz znać poprawną polszczyznę. W całym podaniu jest trochę błędów językowych przez co trudno takie podanie się czyta.

Na serwerze masz przegrane tak w przybliżeniu 60h, więc wątpię aby gracze cię dobrze znali albo tobie ufali. W podaniu nie musisz, nawet nie powinieneś się przechwalać. Jak nie wiesz co napisać, to wystarczy tylko prawdę. Aktywność też nie zadowala, ponieważ w ostatnim czasie na serwerze grałeś tylko 6 dni (Na nowym IP).

Z tego co widzę to otrzymałeś na breachu #3 tylko jeden ban. Tylko nie pokoi mnie to że on aktualnie trwa, a dostałeś go godzinę temu. Dostałeś bana po czym postanowiłeś napisać podanie o administratora?

Jestem na Nie.

Pozdrawiam~ Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, iż się znamy i to bardzo dobrze po dzisiejszym incydencie pozwolę sobie ocenić twoje podanie.

No więc tak na plus masz moim zdaniem: wiek i to, że jesteś ogarnięty (choć zwątpiłem w to po dzisiejszym banie)

Na minus natomiast masz: słabą aktywność, mało godzin i tak jak już wyżej napisał Adlino dostałeś bana i to odemnie. Chciałbym dodać, że na przesłuchaniu chciałeś zupełnie mnie oszukać jakimś durnym kłamstwem...

To, że jestem w administracji kilka dni i posiadam rangę KidOp nie zagwarantuje Ci, że mnie oszukasz.

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, AssAsynII napisał:

4.Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.  Byłem na serwerach minecraft albo cs 1.6 w gry's modzie na serwerze ttt chciałbym być adminem na brech na znanym serwerze strefy gier na którymś kiedyś grałem i powrotem już gram.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.  Chciałbym żeby server odżył do dawnej świetności dlatego by się przydały eventy jakieś  grałem prawie tu od początku server każdy gracz na serwerze mnie zna i lubi oraz ufa zawsze jestem sprawiedliwy i nigdy nie jestem po jednej stronie nie wiem co napisać już po prostu nadaje się na admina nie chce się przechwalać jaki ja jestem po prostu uważam ze pewnością się nadam na admina tego serwera. 

Polska jenzyk trudne jenzyk,ja nie panimajet....W skrócie na NIE.

Dodatkowo nie masz całych 30 dni na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe... Dużo rzeczy które inni powinni określać nie Ty sam. Możesz natomiast zawsze to udowodnić czynami przy pełnym miesiącu gry. :)

Temat zamykam. Grasz ledwo co kilka dni w ostatnim miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.