Skocz do zawartości
NoelQ

[Ban] NoelQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: [/b] NoelQ #Dont Invite
[b]2. Steam ID: [/b] STEAM_0:1:96838940
[b]3. Opis sytuacji: [/b] Zainstalowałem ponownie grę, (Nowy komp) wchodzę na serwer. Wszystko się ściąga to se poszedłem herbatę zrobić, wracam i mam bana za zbyt niską karme. Nie wiem jak to działa ale możliwe, że kiedyś na tym serwie grałem i rdm'owałem czy cuś. Ale teraz proszę o UB.
[b]4. Coś od siebie: [/b] Studiuje Prawo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dla twojej wiadomości administratorzy nie dają UB z KB ponieważ KB jest tylko na 12H. Przeczekasz sobie i z powrotem powrócisz do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję bana za próbę oszukania administracji, wszyscy dokładnie wiemy jak karmaban działa no ale można wcisnąć jakąś bajeczkę o nowym komputerze i herbacie pisząc "Ale teraz prosze o unbana".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem czy wy uważacie, że administratorzy to 13-letnie dzieci, które uwierzą w wasze bajeczki?
Na innych serwerach to może przejdzie (nie wymieniam z nazwy bo znowu będize gównoburza) ale u nas tak nie będzie.
Zamiast napisać jak było na prawdę to wy wolicie kłamać, udając silnie poszkodowanych. Zrozumcie, że kłamstwa śmierdzą na kilometr a sami opowiadając bzdury stawiacie sie w gorszej sytuacji. I juz na koniec  - gorzka prawda jest lepsza od słodkiego kłamstwa - lepiej się przyznać niż uciekać od winy. Mozesz liczyć wtedy na złagodzenie kary.
Chciałbym, żeby wszyscy piszący odwołania/skargi/cokolwiek innego wzięli sobie to do serca, ale wiem że niestety tak nie będzie.
A do rzeczy - ban minął wiec zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.