Skocz do zawartości
SebaDziala

[Ban] Zwykły,,SebaDziala''

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Zwykły,,SebaDziala''
2. Steam ID: STEAM_1:1:172816636
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=ZwykÅ‚y,,SebaDziala''&advType=name
4. Opis sytuacji: Dostałem bana za  Aimbota Podczas grania na serwerze [PL] Garry's Mod TTT | Strefa Gier | .
5. Coś od siebie:  Więc dnia 09-02-2018 (Piątek) Dostałem bana Właśnie za Aimbota dowodem tego ,,Aimbota" jest ten oto filmik .

Oczywiście nie przyznaję się do Aimbota którego nie posiadam A więc proszę o UB dlatego że no po prostu Nie zawiniłem w żadnym wypadku a dowód (nagranie) 

Jest Prawdziwe lecz strzał który oddałem bym za pomocą farta i hitboxów więc wypraszam sobie mówienie o mnie jak o Cheaterze.

Dziękuje miłego dnia .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cze,

Kiedy doszło do czynu dokonanego na serwerze, nie było mnie w domu, jednak dostałem informację o takowej sytuacji oraz film, który widnieje wyżej. Nie widziałem sytuacji na własne oczy, jednak patrząc na ten dowód parę razy zwłaszcza od 9 do 12 sekundy wywnioskowałem parę rzeczy, które na slow-motion na zakończenie rundy widać pięknie. Zatem zaczynając.

Tuż po oddaniu strzału do pana o nieco dziwnym nicku, twój celownik niemalże automatycznie najechał na Apapę - co jak już mówiłem - na slow-motion widać pięknie bo opóźnienie działa również na tą drobnostkę.

Kolejną kwestią jest to w jaki sposób twój celownik się przemieścił na głowę drugiego celu. Z taką prędkością najechać idealnie na głowę bez najmniejszego wyjechania poza jej krawędź jak i również idealnie równa linia po jakiej idzie celownik.

Teraz wracając trochę wcześniej. Całkiem podobną sytuację można zobaczyć przy zabójstwie pierwszego osobnika tylko tym razem bez slow-motion. Jak powoli, poklatkowo sobie poprzewijamy film, jesteśmy w stanie zobaczyć w jaki sposób celownik nachodzi na głowę i w jaki sposób oddawany jest strzał.

Podsumowując. Pierwszy strzał jest strzałem wobec którego można mieć wątpliwości i brak pewności, ze względu na wymienionego wyżej farta, hitboxy, czy whatever. Jednakże najechanie celownikiem na osobnika drugiego jest dla mnie kategorycznym dowodem przez co tracę wątpliwości co do niewinności i szczęścia przy zabijaniu ostatniego z innocentów chwilę wcześniej. To by było tyle ode mnie.

Pozdrawiam,

Tomislav

Edytowane przez Tomislav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż to nie Mój dział jednakże zobaczyłem filmik który został zaprezentowany w związku z czym chciałbym w pełni pogratulować @Tomislavsłusznego bana według mnie. Wystarczy użyć spowolnienia na nagraniu żeby zobaczyć te magiczne celowanie w głowy które daje 100% pewności. Rozumiem hitboxy i wszystko ale nagłe przesunięcie celownika na głowe przeciwnika oraz następnie na gracza obok jest jak na moje wystarczającym dowodem. :)
Więc na moje ban słuszny. I pozdrawiam ~Alucard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Tomislav napisał:

Cze,

Kiedy doszło do czynu dokonanego na serwerze, nie było mnie w domu, jednak dostałem informację o takowej sytuacji oraz film, który widnieje wyżej. Nie widziałem sytuacji na własne oczy, jednak patrząc na ten dowód parę razy zwłaszcza od 9 do 12 sekundy wywnioskowałem parę rzeczy, które na slow-motion na zakończenie rundy widać pięknie. Zatem zaczynając.

Tuż po oddaniu strzału do pana o nieco dziwnym nicku, twój celownik niemalże automatycznie najechał na Apapę - co jak już mówiłem - na slow-motion widać pięknie bo opóźnienie działa również na tą drobnostkę.

Kolejną kwestią jest to w jaki sposób twój celownik się przemieścił na głowę drugiego celu. Z taką prędkością najechać idealnie na głowę bez najmniejszego wyjechania poza jej krawędź jak i również idealnie równa linia po jakiej idzie celownik.

Teraz wracając trochę wcześniej. Całkiem podobną sytuację można zobaczyć przy zabójstwie pierwszego osobnika tylko tym razem bez slow-motion. Jak powoli, poklatkowo sobie poprzewijamy film, jesteśmy w stanie zobaczyć w jaki sposób celownik nachodzi na głowę i w jaki sposób oddawany jest strzał.

Podsumowując. Pierwszy strzał jest strzałem wobec którego można mieć wątpliwości i brak pewności, ze względu na wymienionego wyżej farta, hitboxy, czy whatever. Jednakże najechanie celownikiem na osobnika drugiego jest dla mnie kategorycznym dowodem przez co tracę wątpliwości co do niewinności i szczęścia przy zabijaniu ostatniego z innocentów chwilę wcześniej. To by było tyle ode mnie.

Pozdrawiam,

Tomislav

A więc ,,Te osoby" O których mówiłes na Pv Czy mogły by Potwierdzić lub napisać Coś od siebię .

Oczywiścię proszę o odwołanie się do mojego postu Reszty Administracji .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lol aimbot 100% wszystko jest na nagraniu.

Pozdrawiam Cezary :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy mógł siąść, najechanie już nie, Saltislav górą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodając nagranie sam siebie zaorałeś - ewidentny aimbot. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za nieinteligentna forma ludzka xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabił Sir Dankena, to był jego największy błąd i temu powstał ten filmik. 
Autografy to prosze w kolejce się ustawić, każdy dostanie!
Jak widać na filmiku próbowałem powstrzymać tą osobę przed zbrodniami :/ Nie posłuchał!

Ale celownik tak sie nie rusza normalnie podczas kierowania myszką, więc nie rozumiem po co próbować z takim tematem Seba :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że odwołujący sam pogrążył się własnymi dowodami "niewinności" i wiele osób widzi jego winę, temat uważam za wyczerpany i zamykam.
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.