Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 17
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/profiles/76561198199712171/ steam ID: STEAM_1:1:119723221
4. Link do profilu hlstatsx. : http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=289
5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. :

Witam

Niestety nigdy nie bylem adminem, nie ukrywam chciałbym spróbować jak to jest :)

Coś o sobie, hmm także jestem Stachu, gram na placu od 2 lat, wszyscy mnie znają, jedni lepiej drudzy gorzej. Interesuję się motoryzacją, a najbardziej marką Mercedesa ( W której będę pracował we ferie, ale to mniej ważne). W wolnej chwili chodzę na siłownię, a 2 razy w tygodniu jeżdżę na piłkę halową, jestem wysportowany, ale lubię sobie popykać w cs :).

Nigdy nie przydarzyło mi się żebym przyszedł na serwer w złym humorze i zarażał nim innych. Jestem otwarty na jakiekolwiek rozmowy, debaty i inne formy komunikacji :), lubię sobie pożartować z innymi "śmieszkami serwerowymi", ogólnie jestem typem człowieka towarzyskiego (bynajmniej teraz :) ) Fakt faktem moja przeszłość nie jest kolorowa, byłem szczeniakiem który myślał ze ma pod sobą całą społeczność serwera, ale na szczęście po 2 miesiącach przerwy spowodowanej pbanem, dostałem drugą szanse od Jesusa, za co mu bardzo dziekuje. Jak widać po moim sourcebans'ie dobrze ją wykorzystałem. No, to tyle o mnie :D. Mam nadzieję ze moje podanie będzie rozpatrzone pozytywnie 

Pozdrawiam

Stachu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stasiu jak dla mnie zawsze był w porządku. Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stachu powinienem być na nie bo jak bys miał adma miałbym już kilka pbanów a zaryzykuje i jestem na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz potrafi prowadzić jaila i nie boi się używać mikrofonu co jest jak najbardziej na plus. Jest kulturalny oraz nie konfliktowy. Jestem za tym aby dołączył do grona administratorów serwera Placu Zabaw. Oczywiste TAK.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Stachu zawsze mily, pomaga graczom, mozna z nim takze pozartowac, ogolnie swoj gosc. Jeszcze raz na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pograłem na jailu, jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stachu w porządku, opanowany, przestrzegający regulaminu, prowadzi jaile. Na tak!

(Tambien też jest na tak :pffcht:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie było z nim problemów. Zawsze można swobodnie porozmawiać i chyba nigdy nie spotkałem go na serwerze z negatywnym nastawieniem. Jak najbardziej jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TAK, bez dwóch zdań.

Zna graczy, oni znają jego. Zna regulamin. Bardzo dobry kandydat na admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kilka wątpliwość związane z twoim zachowaniem , jednakże nadajesz się na tyle by Ci zaufać i dać Ci szanse :) 

8Eqj6.gif

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja w przeciwieństwie do większości, jestem na nie.

Momentami Twoje zachowanie jest karygodne, a historia SourceBans dość długa, chyba nawet za długa.

Stary temat, ale wiele o Tobie mówi - LINK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, pomidor™ napisał:

Momentami Twoje zachowanie jest karygodne

Jak napisałem wyżej, po pbanie, przemyślałem swoją sytuację i od dawna nie zachowałem się w sposób karygodny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po słowach skierowanych w kierunku mojego dziecka i mojej mamy, czy to w żartach czy w inny sposób, nie interesuje mnie to, jestem na nie. Jeżeli w takim wieku JUŻ trzymają się ciebie takie żarty w kierunku innej osoby, czy też jego rodziny, to przepraszam bardzo, ale na panowanie władzy na serwerze się nie nadajesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat tu wypowiem się ja, pamiętam ta sytuację o której mówi @IceTea miała ona miejsce z jakieś 3 miesiące temu. Poza tym jaki byłby jego interes, żeby wymyślać takie rzeczy?

1 godzinę temu, stachu21 napisał:

PS: Mam jedną zasadę, nigdy nie po rodzinie 

Z tą zasadą to tez tak tez nie do końca prawda, pamiętam dobrze akcje, która miała miejsce gdy nie miałem jeszcze admina i powiedziałem do ciebie "żebyś ogarnął d*pe, przestał baitować i zachowywać sie jak idiota" ~  na co dostałem odpowiedź tekstem "twoja matka".

Ogólnie zapamiętałem Cię jako toksycznego, chamskiego gracza, który lubi cwaniakować. Jestem na Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

tylko ze icetea'ego nie mam juz w zmajomych od roku/pół :) Dobra proba, lecz nie wyszła :D 

PS: sam IceTea nawet powiedział ,ze to było dawno w ch*j

Edytowane przez stachu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK miły gracz mam wrażenie że zmienił się. Ostatnio nie widziałem że by szukał zaczepki denerwował innych albo łamał regulamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rzuf Dzisiaj publicznie przeprosiłem IceTea'ego, uświadamiając go o tym, że tego nie pamiętam. Wiem jak takie słowa denerwują, a co najważniejsze ranią, tym bardziej kiedy słyszy sie od młodszego. Nie mam pojęcia dlaczego tak się zachowałem i nadal sobie tego nie przypominam, ale skoro tyle ludzi uświadamia mnie o tym incydencie, to widocznie jest coś na rzeczy.

@IceTea, przepraszam Cię już po raz drugi, aczkolwiek tak rzecz nie daje mi spokoju

Administratora proszę o zamknięcie tematu, ponieważ taka była umowa wypowiedziana przeze mnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.