Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek (preferowany >= 16).  13
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:144407869 i http://steamcommunity.com/profiles/76561198249081466/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Byłem kiedyś administratorem na serwerze Minecraft (Jakieś 2 lata temu)

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.  Chciałbym zostać administratorem,aby pomagać w rozwoju serwera i innym graczą.

Często zwracam uwagę graczom na łamanie regulaminu ,a jeśli nie są pewni jakieś zasady tłumacze im ją,albo mówie żeby wpisali "!regulamin"..Czasami popełniam błędy,lecz się na nich uczę.Unikam łamania regulaminu i znam go prawie na pamięć.Lubię rozmawiać z innymi graczami i mam dobrą opinie na serwerze ,a także dużo czasu spędzam na nim.

Mam nadzieje że wiek nie sprawia dużego problemu.
6. https://www.gametracker.com/player/Matrix1773/193.110.121.75:29900/

Edytowane przez Matrix1773
Błąd w pkt.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem krótko. Często spotykam gracza Matrix1773 na serwerze. Jest bardzo uprzejmą, pomocną i pozytywną osobą. Uważam że sprawdził by się na miejscu operatora. Zdecydowanie jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Matrix1773 napisał:

tłumacze im ją,albo mówie żeby wpisali "!regulamin"

Powiedziałbym, że to takie rutynowe obowiązki zaufanego gracza...

Cóż... nie gram aż tak dużo na breachu, abym dobrze znał wszystkich stałych bywalców, ale rzeczywiście kojarzę Cię, i to z pozytywnej strony. Nigdy nie zauważyłem, abyś zachowywał się nieuprzejmie, albo łamał znacząco regulamin serwera. Myślę też, że jesteś dość odpowiedzialny.

Reasumując jestem na tak i mam nadzieję, że sprawdziłbyś się na okresie próbnym. :>

Pozdrawiam.

Edytowane przez astropieseł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Matrix1773 napisał:

albo mówie żeby wpisali "!regulamin"

tyle to nawet serwer mówi ale mniejsza.

Matrix1773 jest to osoba znana na serwerze, powiedzmy ze lubiana a regulamin zna na tyle na ile musi by bana nie dostac(co do większej wiedzy nie wnikam) ale stara sie pomagac jak może. zadnych ale co do niego nie mam(zawsze moge znalesc) osobiscie jestem neutralny (nwm czmu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK zawsze pomocny i nie zawodny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Matrix1773??? Pomocny i niezawodny. Zdecydowanie na TAK

Edytowane przez Limbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc i ja coś napiszę :)

Plusy (+):

-Pomocny

-Znasz Regulamin

-Ranga Zaufanego

-Jesteś znany na serwerze

Minusy (-):

Na razie nie znalazłem żadnych :D

Podsumowując wszystko,jestem na Tak  i myślę,iż sobie poradzisz na stanowisku Operatora

Ps: Jak to możliwe,że masz 13 lat,nie mogę w to uwierzyć xD

przez mikrofon brzmisz na więcej.

Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

pomocny dobry i zaufany jestem za TAK

Edytowane przez dregon02

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra, zachowuje się, ma mikrofon itp. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Servus

Dodam swoje trzy marne grosze do podania :)

Mimo że czasami sobie gram na #1 (wtedy kiedy na #2 jest mało osób) to dosyć często widzę matrixa i jak i innych dosyć aktywnych graczy.

Mimo że Matrix ma z 3 bany, ale one były kilkanaście miechów temu. Jeśli chodzi o godziny to ma dobre z 200h o wiek się czepiam bo wiek nie sądzi człowieka :P .  Co tu dużo mówić nie mam zamiaru podliczać + i - bo jedynym minusem są 3 bany. 

Mój głos idzie na Tak. Powodzenia w Byciu Operatorem! ;) 

Pozdrawiam~Akeno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 11.02.2018 o 17:10, Matrix1773 napisał:

Byłem kiedyś administratorem na serwerze Minecraft (Jakieś 2 lata temu)

Miałeś Admina jako 11-sto latek ?? Czyli musisz mieć talent albo znajomości.

Chciałbym zostać administratorem,aby pomagać w rozwoju serwera i innym graczą.

Jakim cudem chcesz pomagać rozwijać się innym graczom ?? Masz zamiar zostać ich rodzicami ?? 

Często zwracam uwagę graczom na łamanie regulaminu

Dało się napisać "graczom" bez "ą" ??? Dało się :) 

Czasami popełniam błędy,lecz się na nich uczę.Unikam łamania regulaminu i znam go prawie na pamięć.

Masz 3 bany na swoim koncie zaczynając od "zdradzania tajemnicy wymiaru łzowego" po przez "cofanie się jako Naukowiec do klasy D" aż do "spawnkill'ingu" (nie wiem jak można nieumyślnie zabijać na spawnie ale ok :/ ) więc ciężko ocenić twoją znajomość regulaminu chociaż te incydenty miały miejsce spory czas temu.

Podsumowując:
Po tym co piszesz nie widzę nic złego byś dostał uprawnienia lecz twój wiek boli i choć sam jestem zdania że wiek nie powinien robić różnicy to jednak nie chce mi się wierzyć że w podobny sposób jak teraz ktokolwiek dał admina 11-sto letniemu dziecku ... ciężki wybór mam więc wstrzymam się z werdyktem aż nie przeczyta komentarzy :D 
Tak wiec pewnie Ci co mnie znają wiedzą co teraz nastąpi xDD 

Dnia 11.02.2018 o 18:08, X_MAXXX_X napisał:

Powiem krótko. Często spotykam gracza Matrix1773 na serwerze. Jest bardzo uprzejmą, pomocną i pozytywną osobą. Uważam że sprawdził by się na miejscu operatora. Zdecydowanie jestem na TAK.

Koledzy ?? Wiesz ... zrozumiał bym wszystko ale nie to że masz 70 godzin na serwerze od Listopada i "Często spotykam gracza Matrix1773 na serwerze." .... coś mi tu nie gra :/ 

Dnia 11.02.2018 o 18:37, astropieseł napisał:

Powiedziałbym, że to takie rutynowe obowiązki zaufanego gracza...

Powiedziałbym że to takie rutynowe prawa każdego na serwerze by grać przyjemnie oraz obowiązki tylko dla osób Administracji (w końcu tylko Administracja odpowiada przed kimś wyżej a gracze mają tylko przestrzegać regulaminu) 

Dnia 11.02.2018 o 18:37, astropieseł napisał:

Cóż... nie gram aż tak dużo na breachu, abym dobrze znał wszystkich stałych bywalców, ale rzeczywiście kojarzę Cię, i to z pozytywnej strony. Nigdy nie zauważyłem, abyś zachowywał się nieuprzejmie, albo łamał znacząco regulamin serwera. Myślę też, że jesteś dość odpowiedzialny.

"Nie ma mnie dość dużo na serwerze ale gdzieś tam Cię widziałem i byłeś miły oraz odpowiedzialny"
Sorry ale tak to widzę - przyznajesz się że nie ma Cię dość często na serwerze oraz że gdzieś tam już widziałeś ten (lub podobny) nick więc stwierdzasz że jest miły i odpowiedzialny :/ +10 pkt 

Dnia 11.02.2018 o 18:54, Kirito napisał:

tyle to nawet serwer mówi ale mniejsza.

No ... czasem też mówi że jest głodny oraz że trzeb zmienić mu pieluchę xDD 
A tak swoją drogą .... jak ty słyszysz serwer ?? :/

Dnia 11.02.2018 o 20:45, dom125 napisał:

Jestem na TAK zawsze pomocny i nie zawodny

Jakim cudem to jest jeszcze nie usunięte ??? Brak argumentacji (nie wiem czy te "zawsze pomocny i nie zawodny" to argument czy podpis twórcy), zawiera to tylko 8 słów oraz jak widać nawet całe konto zostało stworzone by napisać tylko ten jeden komentarz .... błagam Cię @Limbo ... to woła o pomstę do Nieba :/

Dnia 11.02.2018 o 20:49, PitrasRoz napisał:

tego nawet zacytować nie mogę bo sam zrobił wszystko w cytacie :/ ale to samo co wyżej lecz ten nawet mniej słów użył ;_; (niech ten kto to Akceptuje zgłosi się do swojego przełożonego z prośbą o zabranie mu uprawnień na forum bo to już są żarty :( )

11 godzin temu, dregon02 napisał:

pomocny dobry i zaufany jestem za TAK

Jeszcze jeden i jeszcze raz :( 

10 godzin temu, Faramour napisał:

Gra, zachowuje się, ma mikrofon itp. Jestem na tak.

Po tobie się tego nie spodziewałem :/ Przecież to co napisałeś nie są nawet argumenty ... to są stwierdzania rzeczy które albo są oczywiste albo nikogo nie interesują ;_; 
Swoją drogą co to za argument "gra" ?? Albo jak się zachowuje skoro to twój argument ?? może jeszcze będziesz łaskaw wyjaśnić co ma do tego posiadanie mikrofonu ?? 

7 godzin temu, [email protected] napisał:

Dobra, według mnie jest dobrym i pomocnym graczem, Jestem na TAK :)

Poddaję się ... 

2 godziny temu, pocotoczytasz napisał:

Servus

image.png.a388e9626299ed57ee6ea5c06928ced2.png

2 godziny temu, pocotoczytasz napisał:

Dodam swoje trzy marne grosze do podania

Już po pierwszym słowie wiem że będzie ciekawie xDD 

3 godziny temu, pocotoczytasz napisał:

Mimo że czasami sobie gram na #1 (wtedy kiedy na #2 jest mało osób)

Przez przypadek jako Administrator #2 nie powinieneś być na #2 nawet jak jest tam mało osób ?? 

to dosyć często widzę matrixa i jak i innych dosyć aktywnych graczy.

Nie oceniamy tu graczy na serwerze tylko jedną osobę :/ 

Mimo że Matrix ma z 3 bany, ale one były kilkanaście miechów temu.

2 miesiące temu był ostatni ban .... wróć do podstawówki skoro dla Ciebie to "kilkanaście" 

wiek się czepiam bo wiek nie sądzi człowieka

Ale wiek wpływa na jego zachowanie ... dlatego jest preferowane 16 lat bo czasem na serwerze są debile i młodsze osoby nie dadzą rady psychicznie wytrzymać i czasem jeden głupi tekt powoduje że lecą bany po 4 lata :/ 

Co tu dużo mówić nie mam zamiaru podliczać + i - bo jedynym minusem są 3 bany. 

Ale z twojej wypowiedzi wynika również że jedynym plusem jest te 200 godzin więc ma 1+ oraz 1- 

A więc z okazji że komentarze też nie powiedziały mi nic nowego poza tym że trochę koloryzujesz z znajomością regulaminu stwierdzam że sorry ale jestem na NEUTRALNIE
Zastanawiałem się by być na     NIE       bo w sumie nie widzę powodów dla których miałbyś dostać uprawnienia ... zachowujesz się tak jak większość graczy przez co ciężko mi powiedzieć coś lepszego choć te komentarze kilku słowne mnie dobijały to jednak nie ma też żadnych powodów dla których miałbyś nie dostać ów uprawnień ... nie wiem jak zachowujesz się na serwerze ale z tego co jest tu napisane to nie jest złe zachowanie ale też nie jest jakoś zaskakująco dobre ponieważ tak powinni zachowywać się inni gracze by przyjemnie się grało .... no nic ... życzę powodzenia w przyszłości oraz mam nadzieje że ktoś zrobi coś z tymi dziwnymi postami ;_; 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, NavySealPL napisał:

Miałeś Admina jako 11-sto latek ?? Czyli musisz mieć talent albo znajomości.

Bardziej znajomości

spawnkill'ingu" (nie wiem jak można nieumyślnie zabijać na spawnie ale ok :/

Po prostu Żołnierze CI zrespili się później (o 5 sekund).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mimo, że na samym trybie i panujących tam zasadach się nie znam, więc na temat samego podania nie wypowiem, to znam się trochę (chyba) na języku polskim, a przynajmniej posiadam umiejętność stawiania znaków interpunkcyjnych w właściwych miejscach.

Spoiler

5a828d1401a8f_Beztytuu.png.e631505345762610973cd5d49a1069be.png

Skoro już rzucamy definicjami, to trzymaj słownikiem po głowie.

to są stwierdzania rzeczy które albo są oczywiste albo nikogo nie interesują

Co do większej części (tej górnej, aż do momentu wypowiedzi na temat podania) posta mógłbym się odnieść, mówiąc że są to stwierdzenia i rzeczy, które albo są oczywiste, albo nikogo nie interesują (patrz np. komentarz do posta NocnegoTajemnika).

Wybacz mi Navy, bo nie znam Cię za dobrze, ani nie miałem przyjemności grać z Tobą na Breachu, ale z mojego punktu widzenia to wygląda jak głupie wymądrzanie się. Poprawiasz każdego w całym temacie na każdym kroku. komentujesz wszystko i zawsze w taki sposób, aby pokazać same głupie wartości czyjejś wypowiedzi. Proszę Cię, kiedy najdzie Cię znowu ochota na napisanie posta w tym stylu przejdź obok tematu i przymknij jedno oko.

Spoiler
5 godzin temu, NavySealPL napisał:

:) 

:D 

:( 

:/ 

PS: Ogranicz trochę spam tymi emotkami, c'mon, to trochę denerwujące i psuje cały wygląd posta.

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia, albo może i wieczoru,

Szejdi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zgadzam się z cała argumentacja NavySealPL . Pozdrawiam :expected:

#robię tak jak Faramour taki sam sens argumentacji 

Admin Minecraft nie ma prawie nic z adminem w gm moim zdaniem ten admin minecraft wygladał na postawienie serwera z kolegami.Mówisz każdemu żeby wpisywali !regulamin jak wchodzą na serwer to jest to ich obowiązek nie przeczytają ich sprawa . Cenię to że przyznałeś się ze popełniasz błędy.

Jestem Neutralny

Edytowane przez Szuma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Nie mam do dodania nic na temat podania, jedyne co, to wiek, który pozostawia wiele do życzenia. Mam natomiast inny problem tutaj, ponieważ po raz któryś już widzę posty pana @NavySealPL, gdzie 3/4 zawartości to komentowanie nie samego podania, a postów innych użytkowników forum. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale we wszystkich działach podania na administratora posty użytkowników odnoszą się do samego podania albo osoby, która takie podanie złożyła. Zdarza się oczywiście wytykanie nieprawdy/niedopowiedzeń postów innych użytkowników, ale nie na zasadzie "tak mi się wydaje, więc tak musi być" czy też łapania za użyte słówka, tylko ze znajomości poszczególnych osób na serwerze.

Proszę daruj sobie na przyszłość opisywanie każdego posta nad twoim, jeśli nie wnosi to ani nic nowego, ani ciekawego do dyskusji na temat kandydata na administratora. Tworzenie takiej ściany tekstu, która jest zwyczajnie niepotrzebna, jest tylko marnowaniem czasu osób, które próbują dowiedzieć się czegoś na temat kandydata/podania i według tego podjąć decyzję - czy mówimy o ich głosie, czy też o przyjęciu/odrzuceniu podania. Pominę też zdania, które sam pewnie przyznasz, że są zwyczajnie idiotyczne (po co administratorowi mikrofon? Pewnie po nic).

Oczywiście rzeczy, o których piszę wyżej, odnoszą się do wszystkich komentujących - tego rodzaju off top to zwyczajne spamowanie, nawet, jeśli napiszecie 1 zdanie na temat, a kolejnych 10 o czymś zupełnie innym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK.Ponieważ gracz ten ma w małym palcu caluuutki regulamin.Przypomina innym o !regulamin kiedy popełnią błąd.Długo gra na serwerze jest głównie znaną osobą.Sympatyczny gracz posiada zaufanego głównie z tych powodów jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poniewaz nie ma ustalonej tabeli kar za dane przewinienia, czy czasem nawet ciezko dowiesc czegokolwiek, czy nawet okreslic rodzaj przewinienia, to administrator przy swoich dzialaniach musi miec na uwadze dwa czynniki. Czy to jak postapil bylo sprawiedliwe, gdzie sprawiedliwosc to pojecie wzgledne i moze miec zwiazek z wiekiem osadzajacego, ale bardziej to kwestia osobowosci, a wiek i zwiazane z nim doswiadczenie, raczej pomagaja zrozumiec ludzi, sytuacje oraz czy jego dzialanie jest sluszne. Bo nie musi byc 'szablonowo sprawiedliwe'. Tzn. czy za jakies przewiniene, powiedzmy nieregulaminowe zabicie gracza, nalezy zbanowac delikwenta? Zalezy od sytuacji. Ja osobiscie, w swoich dzialaniach jako admin, staralem sie dotrzec do osoby, ktora osadzam, nawiazac dialog, wywrzec wplyw, zresocjalizowac. Gdy rozpatrywalem zgloszenie, teleportowalem zglaszajacego i zgloszonego, rozmawialismy razem, pytalem o zdanie obie strony. Ostatecznie, jak byla wola porozumienia od obu graczy, ale nie wiedzieli jak sie powinni zachowac, jak czesto niestety bywa (co czesto zdarza sie razem z mlodym wiekiem, choc to nie regula), to sugerowalem im - 'wypada cos powiedziec' itp.

Tak wg mnie powinien wlasnie dzialac admin w takiej spolecznosci. Za przewinienia karac, ale nie to jest priorytetem. Mozna z miejsca zbanowac kazdego i nie miec sie czym zajmowac, ale nie o to chodzi. Chodzi o zachowanie porzadku i odpowiedniej atmosfery, klimatu, na serwerze. Admin w takiej spolecznosci, szczegolnie posrod tylu mlodzikow, powinien byc jak swoisty nauczyciel, wychowawca.

Jak taka role moze spelnic ten wlasnie kandydat? Lepiej lub gorzej, bo nie wazne czy ma 13 czy 30 lat. Chociaz nieduzy wiek sugeruje z kim mamy do czynienia, to nie znaczy, ze ambitny trzynastolatek nie bedzie lepszy niz zdegenerowany trzydziestolatek. Musialbym poobserwowac go osobobiscie, bym mogl rzetelnie go ocenic. A to i tak bylaby moja subiektywna opinia, tak samo jak ww. wizja, ktora jednak nie przedstawia obecnej rzeczywistosci, ale raczej idee, mrzonke, jak powinna ona wygladac.

Podsumowujac te dywagacje - odsiewajac spam posty, powinni wypowiedziec sie administatorzy, ktorzy mieli stycznosc z tym graczem, jesli maja cos do powiedzienia. Jesli nie maja i nikt nie ma dodatkowych uwag, to znaczy, ze nie ma przeciwwskazan wobec kandydata. A skoro rekrutacja jest otwarta, tj. potrzeba wiecej adminow, to czemu by go nie wyprobowac? Z drugiej strony, czy ta osoba jest potrzebna na takim stanowisku? Skoro wspiera i nakierunkowuje wspolgraczy juz teraz, to i tak robi dobra robote. Moze lepiej bedzie dla kazdego, jak pozostanie on w takiej roli.

Abstrahujac od podania, caly ten 'system' moznaby przerobic. Nawet jak admin jest na serwerze, to nie raz sypie sie lawina reportow o jakies glupoty, typu "zabil mnie winda", gdzie w zasadzie pozostaje wzruszyc ramionami, bo jak to rozsadzic, o ile nie bylo sie tego swiadkiem, gdzie i tak mozna wtedy opierac sie glownie na domyslach - zabil go przez przypadek, nieumyslnie, czy idealnie wyczekal moment by go przebiegle zgladzic? Czy tez "zamknal mi drzwi i umarlem". Pomijajac kwestie, ze gdyby gra bylaby dopracowana, to 3/4 regulaminu moznaby usunac, jak nie wiecej, ew. pozostawic dla formalnosci kilka zdan, to jestem zwolennikiem rozwiazania, by dac graczom wiecej swobody, a za przewinienia, ktore zaszly poza percepcja administracji, jesli prawidlowo zostaly zgloszone na forum, karac surowiej. Wg mnie to bylby uklad win-win.

Trzecia nad ranem wita xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam.

Trochę cię poobserwowałem gdy byłeś na #1 i wydajesz się potwierdzać opinię innych graczy. Jednakże jestem adminem ,który studiuje i wchodzę na serwer sporadycznie kiedy już nie mogę patrzeć na książki więc moje spostrzeżenia mogą być mylne lub źle zinterpretowane. Aktualnie jestem NEUTRALNY ale jeśli ta aktywniejsza część administracji czyli  @Limbo , @maxus6 i @jonek2531 wstawią się za tobą to również nie będę miał nic przeciwko.

Pozdrawiam ~Łebski

Edytowane przez Łebski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam

Na serwerze jesteś aktywny co do wieku to nie powiedział bym ale jeżeli w przypadku @jonek2531 nie robiło to problemu to nie wiem czemu u cb by miało, nie zachowujesz się jak stereotypowe1 nie dojrzałe dziecko, i nie wydzierasz się wniebogłosy2. Regulamin znasz to brawo ty; chyba każdy powinien ;). Co do twojego zaangażowania to tak jesteś bardzo komunikatywny3co do banów to każdy jest tylko człowiekiem i popełnia błędy, sztuka tkwi w tym żeby z tego wyciągnąć wnioski. 

Podsumowując: masz ambicję i chcesz czegoś więcej więc, ale czy to wystarczy moim zdaniem nie zaszkodzi dać ci szansy więc jestem na ... tak

Dla tych co niektóre słowa widzą po raz pierwszy ;P 

1.stereotypowy: zgodny z stereotypem, niezmienny, szablonowy, tradycyjny

1.wniebogłosy: potocznie: bardzo głośno; przenikliwie, donośnie, na cały głos

2.komunikatywny: dobrze porozumiewający się z innymi ludźmi

PS: a i te kąta tylko pod podanie cytuje klasyka "to tak średnio bym powiedział" ale co zrobić 

Dzięki za czytanie moich wypocin pracowałem nad tym wiele dni ;P sarkazm 

Pozdrawiam Mr.Black 

Edytowane przez Mr.Black
Kąta pod podanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Matrix1773 jest pomocny, miły, po głosie wydaje się, że ma 16+ lat. Zgłasza osoby które łamią regulamin, zachowuje się dobrze. Gra aktywnie. Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie przyjęte, z racji na twój wiek twój okres próbny jest przedłużony na czas nieokreślony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.