Jump to content
Szjdss

[TTT] Szejdi

Recommended Posts

Witam.

1. Wiek: 16.
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:49927330.
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem administratorem na żadnym oficjalnym serwerze.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: W ostatnich tygodniach, a nawet miesiącach aktywność niektórych administratorów jest prawie znikoma, toteż dodatkowa para rąk nie zaszkodzi. W dodatku, często spotykam się z narzekaniem na niesprawdzone reporty, czym mógłbym się zająć i z powodu mojego szybkiego przyswajania nawykuz czasem robiłbym to coraz sprawniej. Jestem również dosyć znajomą stałym graczom osobą, ponieważ na serwerze gram od 2014 roku, co dla administratora jest całkiem ważną cechą. Nie podoba mi się też ostatnio mający miejsce napływ nowych graczy, tych spokojnych i nie, tylko z mutacją i bez, dlatego chciałbym przerzucić ich przez sito i pozbyć się tych, którzy przeszkadzają innym w grze. Z góry również zapewniam, że w przeciwieństwie do niektórych administratorów nie mam zamiaru nadużywać komend z zakładki fun takich jak explode czy launch.

Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko,

Szejdi.

Edited by Szjdss

Grałem z nim na TTT i jest sympatyczną osobą.

Jestem na tak.

7 godzin temu, Szjdss napisał:

ponieważ na serwerze gram od 2014 roku, co dla administratora jest całkiem ważną cechą

Bardzo ważna cechą administratora jest, że gra od 2014 roku. Ty jak będziesz administratorem będziesz ją spełniał. Jestem na tak.

Szejdi jest znany na naszym serwerze cały czas stara się pomagać innym, świetnie się z nim gra i nada się na posade administratora.

Jestem na tak

Cze,

Szejdiego znam już trochę czasu i myślę, że mogę parę zdań również wrzucić. Warto wspomnieć o wyżej wymienionym stażu na serwerze, Szejdi jest zdecydowanie jednym ze starszych graczy grających aż do teraz, może się co prawda wydawać to za małą zaletę, jednak powiem szczerze, wytrzymać tyle czasu z większością ludzi w wieku... hmm... niezbyt wysokim nie jest takim łatwym osiągnięciem.

Myślę, że Szejdi ma dużo cech, które przydadzą się na takim stanowisku, przede wszystkim duży zasób cierpliwości oraz bezstronność jest u niego również zauważalną cechą.

Nie wiem co tu więcej napisać, bo większość jest w sumie napisana wyżej, zwłaszcza kradnięcie fragów.

Oczywiście, że jestem na serdeczne TAK.

Dziękuję, pozdrawiam, do widzenia,

Tomislav

Hmm, ciekawe jak będzie wyglądał w roli operatora.

Let's go to check it!

Jestem na Tak.

No też uważam że Szejdi chyba by mógł być, dajmy chłopakowi szansę no.

Trochę lat, nie jest taki straszny rozrabiaka. No na tak.

Jestem na tak, ale ma tez kilkanie minusów. Niżej wytłumaczę.

Plusy:

-od dawna gra na serwerze więc że tak powiem jest "ogarnięty"

-Wiek i mutacja

-ładnie napisane podanie

-duża chęć pomocy adminom (i serwerowi)

A teraz co mi sie nie podoba:

W podaniu napisał

Dnia 18.02.2018 o 15:40, Szjdss napisał:

Nie podoba mi się też ostatnio mający miejsce napływ nowych graczy, tych spokojnych i nie, tylko z mutacją i bez, 

To mi sie nie podoba bo wiem że ostatnio dużo osób kupuje gmoda i nie każdy ma dobre mikro, bądź nie ogarnia.

Pamietam swoje poczatki na jailbreak w cs. Nie mialem wtedy za dobrego mikra i też nie ogarniałem ale tylko niektórzy się na mnie wkurzali bądź sie ze mnie śmiali. Rok później na tym samym serwerze dostalem admina i pomagalem takim graczom. Nie robiłem żadnej "selekcji" tylko tłumaczyłem im na czym to polega i jak sie gra, a kiedy mieli słabe mikro to im to mówiłem (w ostatecznosci gagowalem). 

Jak dla mnie jest to twoj największy minus dam ci szanse. Do zobaczenia szejdi :P

To czego Szejdiemu odmówić nie mogę to fakt, iż rzeczywiście na serwerze spędził już kawał czasu i jest rozpoznawanym graczem, co zdecydowanie jest na plus względem podania. Przez te kilka lat gry na serwerze zmienił się na lepsze i widać po nim, że w jakimś stopniu dorósł. Być może jego stare nawyki bycia trollem dalej gdzieś są tam upchane i czasem dają o sobie znać, aczkolwiek nie ma to takiej częstotliwości występowania, jak niegdyś. Wydaje mi się, że na okres próbny może gracz ten zostać wciśnięty.

Guest
This topic is now closed to further replies.