Jump to content
PolskiKartofel

[Ban] Karto

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Polski Kartofel (teraz mam Karto)

2. Steam ID:  STEAM_0:1:80616396

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Polski+Kartofel&Submit=Search

4. Opis sytuacji:

No to tak...

Grałem na Murderze, zachciało mi sie bhoppować, no to zbindowałem jump na scrolla.

Skacze se i skacze...

i nie wiem co mi odjebało, bo powiedziałem "patrz jakie fajne skrypty mam".

no to skakałem dalej i mówiłem ze skrypt na bhoppa.

Aliami mówiła żebym przestał to przestałem.

Następna mapa...

No to robiłem bhoppa z nudów.

Aliami znowu powiedziała żebym przestał.

No to przestałem.

Następna mapa...

Z nudów robiłem bhoppy bo zapomniałem że Aliami powiedziałą że mam nie używać tego.

I zauważyłem że dzięki bhoppowi jestem szybszy od mordercy na sprincie.

Jak tylko to zauważyłem to pomyślałem sobie "o chuj, trochę oszustwo, przestane bo trochę takie chamskie"

Następna mapa...

Nie miałem jej pobranej no to poszedłem do sklepu z myślą że powinno się już pobrać jak wrócę.

Wracam...

Chodzę troche po mapie. (ok.2 rundy na AFK stałem bo załadowało się szybciej niż myślałem)

I nagle freezuje mi gre.

I na ekran wyskakuje okienko:

"Zostałeś zbanowany (Cheaty/Hacki,Skrypty)"

Było to ok. pół roku temu (nie wiem dokładnie ile bo po 2 miesiącach przestałem liczyć)

5. Coś od siebie: Po raz 3 przepraszam wszystkich i proszę o skrócenie bana. Nie mam już gdzie grać bo każda serwerownia na jakiej byłem upadła po tygodniu z przyczyn nie wiadomych (klątwa czy cuś).

Witam,

Bez dłuższego oczekiwania i zbędnych postów zamykam odwołanie.... Dodatkowo dnia dzisiejszego owy delikwent dostał kolejnego perma za multikonto http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A428673375&Submit=Search

Jak chcesz dostać unbana, to nie pogarszaj swojej sytuacji, a tymczasem widzimy się przy następnym odwołaniu ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...