Jump to content
Sign in to follow this  
KakaŁkooooooo

[skarga] icetea

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: IceTea

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:1:4341217

3. Opis sytuacji: Gracz nagminnie łamie regulamin. Już tłumaczę o co chodzi. Za każdym razem, gdy mapa nie odpowiada oskarżonemu, namawia na zmianę mapy po przez czat pisany, głosowy, a niekiedy nawet gameplayem. Używa on takich fraz jak "ale ch**jowa mapa, zmieniamy to", lub "zagrałbym jaila", i tym podobne. Często podaje też konkretne nazwy map, na które należy wg. niego głosować. A gameplay? Najczęściej widać "postawę godną dorosłego człowieka", czyli AFKowanie na respie i płakanie na czacie, że mapa jest słaba na mapie de_westwood, lub de_dools. Ale, ale, gdy mapa grana przez IceTiego jest "dobra", takich uwag nie uświadczymy. Czasami powie, żeby przedłużyć jaila. Mógłbym tu wstawić jakiekolwiek demko, na którym IceTea jest obecny i można zobaczyć jego zachowanie. Z resztą, pewnie każdy graczy serwera, chociaż raz był świadkiem takiego zachowania.

4. Coś od siebie: Według mnie, jest to bardzo zabawne, że IceTea namawia na tryb gry, którego nie ogarnia. Użyłbym tu oczywistego nawiązania do kraju, w którym obecnie przebywa oskarżony, ale nie chce by ten temat został przez to usunięty. Według mnie osoby, które wprowadzają tak toksyczną atmosferę powinien być usunięty ze społeczności na bardzo długo. Oczywiście, mógłbym go oskarżyć o działanie na szkodę serwera, bo jestem w stanie to logicznie udowodnić, ale na razie nie będę wyciągał ciężkich dział. Napisałem tą skargę pod wpływem dzisiejszego zachowania na jb_clouds, granego o godzinie ok.17:08. Tam ww. gracz pokazuje, jak się powinno "bawić" na jailu. Tak wygląda mniej więcej 3/4 rund prowadzonych przez niego, ale to tak na marginesie.

 

Pozdrawiam,

KakaŁkoooooooooooooooooooooooooooo

 

[EDIT] P.S.

Ahhh, zapomniałem dopisać o sytuacjach, w których IceTea wchodzi pijany na serwer wieczorami i zachowuje się w sposób skandaliczny, tz. przeklina więcej niż jest to potrzebne, często ubliża graczom, oraz jak już mówiłem, swoją aparycją działa na szkodę serwera.

 

Wielu z was pewnie się przyczepi, że "ale KakaŁko, gdzie są dowody??"

Jeśli ktoś o nie poprosi, to je zaprezentuje. Bo jest ich na tyje dużo, że pisałbym ten post do jutra.

[KONIEC EDITU]

Edited by KakaŁkooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem każdy ma swój rozum i wpisują to "RTV" kiedy chcą oraz jak im sie mapa nie podoba to mogą ją zmienić, każdy wie jaki jest IceTea i tak jak ja nie lubi takich map jak de_dools albo westwood więc je chce zmienić ponieważ jest to serwer 4fun (dla zabawy) a nie żeby było sztywno jak w wojsku i dodaje kilka swoich słów na temat danej mapy. Ja myślę że tak jak wyżej pisałem każdy wie jaki jest IceTea i zna jego charakter w małym stopniu i bana, muta, gaga nie dostanie ale to zależy już od administracji.

 

 

 

Pozdrawiam Kuba :)

Edited by Jakub Jakub ;)
Małe błędy

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, KakaŁkooooooo napisał:

namawia na zmianę mapy

tak jak 3/4 "wzorowych graczy" kiedy nie ma admina. Mógłbym się założyć o wszystkie pieniądze świata, że nie było sytuacji w której nie namówiłeś do RTV, bądź inaczej nie złamałeś regulaminu pod nieobecność administratora.

4 minuty temu, KakaŁkooooooo napisał:

"ale ch**jowa mapa, zmieniamy to"

tylko, że w większości przypadków ma racje XDD ludzie bezmyślnie klikają w tą cyferkę którą mają bliżej i wybierają mapy najgorszego sortu typu dollsy albo inne towery (które powinny zostać usunięte lub zastąpione innym FFA bo to jest nużące)

6 minut temu, KakaŁkooooooo napisał:

AFKowanie na respie i płakanie na czacie

j.w

6 minut temu, KakaŁkooooooo napisał:

de_westwood, lub de_dools.

XDD

6 minut temu, KakaŁkooooooo napisał:

Według mnie, jest to bardzo zabawne, że IceTea namawia na tryb gry, którego nie ogarnia.

u osoby która co chwile płacze o kierunki świata nie zdziwi mnie już nic. Już Ci to powtarzałem na serwerze - każdy prowadzi jak chce. To, że icetea daje trudniejsze polecenia niż bezruch na kucaka to już jego sprawa ;--;

8 minut temu, KakaŁkooooooo napisał:

Według mnie osoby, które wprowadzają tak toksyczną atmosferę

icetea wprowadza toksyczną atmosferę??? kiedy??????? czy ja coś przegapiłem????????????

 

 

Podsumowując - Nie bronię tutaj gracza icetea, ponieważ większość co napisał kakałko jest prawdą, ale pragnę przypomnieć, że mało jest osób które nigdy nikogo nie namówiły do zmiany mapy. Jednocześnie rozumiem icetea(nie wiem czy się to odmienia naah), bo większość map powtarzanych w kółko staje się nudna i mija się z trybem serwera. Jednocześnie nic osobiście do Ciebie nie mam @KakaŁkooooooo, no może poza tymi spinami o kierunki świata bo to serio przesada jak na serwer 4Fun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie istnieje taki punkt w regulaminie sprawiający, by takie sytuację nie miały miejsca.

Ah istnieje lecz ani gracze ani administratorzy go nie przestrzegają lub rozumiemy pojęcie ciszy na różny sposób 

 

14. Głosowanie na następną mapę musi odbyć się w ciszy.

 

Podsumowując granie ffa w kółko jest nudne, ale jaila nie xD
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Akise Aru Nie będę Ciebie obrażał, bo to nie na miejscu, ale, ale, dzięki, że przyznajesz mi rację, co do tego, że IceTea łamie regulamin.

Nie będę odpowiadał w całości na Twój post, gdyż albo przyznajesz mi rację, albo piszesz tak skrajne głupoty, że aż nie ma się do czego odnieść.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam już nie raz wygarnąłem IceTea'emu, żeby się ogarnął z tym "chu***a mapa". Jak komuś mapa się nie podoba, to może wyjść na czas jej trwania, bądź wpisać RTV, a nie ryczeć głosem alkoholika degeneraty "UJOWA MAPA, WEŹCIE TO ZMIEŃCIE".

@Akise Aru ludzie by tego CIĄGLE nie wybierali, gdyby nie chcieli tego grać :|

Edited by nonejm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Zaczynając, w pełni cie rozumiem @KakaŁkooooooo. Jeśli chodzi o wchodzenie po pijanemu, ty nie byłem świadkiem jak coś odwalał, więc się nie wypowiem, lecz o tym "namawianiu" to muszę coś dodać. Kwestie, którą poruszasz jest dosyć sporym problemem. @IceTea z nie chęci do niektórych map narzeka co jest naprawdę wkurzające. Namawianie przez herbatę zdarzało się, lecz nie tak często. Jeśli masz jakieś dowody to one pomogą w tym temacie, ale świadkowie na pewno się jacyś się jeszcze znajdą. 

Pozdrawiam

Edited by GOD
/// Edit: Poprawienie błędów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, KakaŁkooooooo napisał:

a niekiedy nawet gameplayem

W jaki sposób gameplayem namawia do zmiany mapy? Stojąc na respie? Owszem afkuje, przez co jak ja to widzę idzie na spec, z resztą na Jailach też mu się zdarza afkować i innych mapach które przypadają mu do gustu więc nie brałbym tego, że robi to specjalnie

Godzinę temu, KakaŁkooooooo napisał:

Według mnie, jest to bardzo zabawne, że IceTea namawia na tryb gry, którego nie ogarnia. Użyłbym tu oczywistego nawiązania do kraju, w którym obecnie przebywa oskarżony, ale nie chce by ten temat został przez to usunięty

Mój drogi takie określenie podchodzi pod rasizm więc uważaj.

Godzinę temu, KakaŁkooooooo napisał:

Według mnie osoby, które wprowadzają tak toksyczną atmosferę powinien

Jedyną atmosferę jaką wprowadza to alkoholowa :D 
 

A tak na poważnie, jest to specyficzny typ osoby, niestety kulturą na serwerze nie grzeszy - Ale trzeba zaznaczyć że umie się zachować.

Godzinę temu, KakaŁkooooooo napisał:

Tam ww. gracz pokazuje, jak się powinno "bawić" na jailu. Tak wygląda mniej więcej 3/4 rund prowadzonych przez niego, ale to tak na marginesie.

Ice jest specyficzny jak już wyżej napisałem i specyficznie prowadzi. Nie mówię, że źle prowadzi  tylko na swój sposób. (zgodny z regulaminem). Owszem czasami dostaje OPR za głupie polecenie .

Godzinę temu, KakaŁkooooooo napisał:

Używa on takich fraz jak "ale ch**jowa mapa, zmieniamy to", lub "zagrałbym jaila", i tym podobne.

Nie mogę mu zabronić mówić jaka jest następna mapa po głosowaniu - jest to opinia. Owszem jego narzekania są niestety męczące niczym starej pierdoły typu
Ale zjadłbym kebaba
Ale bym opier... chińczyka

Ale bym zagrał jaila

Ale bym ...

 

Wkurza ? Tak. 
Upominam go? Tak.
Szkodzi? Nie. 
Namawia? Nie.
Łamie regulamin? Nie.

 

Opinie typu chodźcie zagrajmy jb_.... bo mają dużo pułapek (nie podczas głosowania) jest zgodny z wykładnią head admina, co za tym idzie regulaminem

Co do samego namawiania na czacie - przeglądnąłem historię jest 3 dni wstecz - brak żadnego namawiania.

Co jedynie mogę zarzucić IceTea to cięty język, czasami przegina, nagina regulamin (w sposób taki, że go nie łamie), oraz i tu muszę zaznaczyć prawdę o serwerze gdyż mówi to co myślimy czyli " Gramy i nominowane jest cały czas to samo w kółko. Surf, cours, jail, ffa, surf, i tak w koło . 

 

 

Tak czy siak - poruszajmy się po sferze rzeczowej @GOD - świadkiem to można być co najwyżej jehowy  -  ma być niezbity dowodów. Jutro obejrzę demko z rzeczonego jaila - chyba że . ktoś mnie uprzedzi. @KakaŁkooooooo jeśli chcesz przedstawić konkretne dowody - demka lub czat lub SS . To jest niezbyty dowód który pragnąłbym byś przedstawił
Póki co apeluje o rzeczowe wypowiadanie się na ten temat. 

 

PS offtop
@Jesus ludzie wybierają znane mapy i mają w d resztę. Taka niestety jest prawda. A mapcycle - jest do dup*y

 

 

 

Edited by nonejm

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nonejm

13 minut temu, nonejm napisał:

Mój drogi takie określenie podchodzi pod rasizm więc uważaj.

Tutaj, faktycznie użyłem tego zdanie w złym kontekście. Chodzi mi o sposób prowadzenia, a raczej eliminacji graczy jaila rodem z Rajchu.

 

15 minut temu, nonejm napisał:

A tak na poważnie, jest to specyficzny typ osoby, niestety kulturą na serwerze nie grzeszy

Według Ciebie, nagminne namawianie, oraz (co prawda, rzadsze) obelgi w stronę innych graczy to specyficzne zachowanie? 

 

16 minut temu, nonejm napisał:

Ale trzeba zaznaczyć że umie się zachować.

Raz do roku, to i kura zapieje. Przez większość czasu zachowuje się jak burak i stara się narzucać swoją wolę innym. To jest brak kultury, a nie kultura.

 

19 minut temu, nonejm napisał:

Ice jest specyficzny jak już wyżej napisałem i specyficznie prowadzi. Nie mówię, że źle prowadzi  tylko na swój sposób. (zgodny z regulaminem). Owszem czasami dostaje OPR za głupie polecenie .

Myślałem, że wiesz o co chodzi, ale jednak się myliłem. Nie w tym rzecz, czy prowadzi zgodnie z regulaminem, chodzi o to, że blisko 100% rund prowadzonych przez niego są prowadzone bardziej rygorystycznie niż w prawdziwym więzieniu. Ciągłe łapanie za słówka, ciągłe podchwytliwe polecenia i pilnowanie tego co do centymetra. Już tłumaczyłem na forum co to znaczy zabawa. Jeszcze rozumiem, żeby to był serwer only JB, ale to jest 4fun. Ludzie chcą się bawić, a nie ginąć co rundę za błahostki typy "nie stoisz na moim sprayu", albo "to nie jest rezerwuar, tylko spłuczka".

 

25 minut temu, nonejm napisał:

Szkodzi?

Moim zdaniem, tak i to bardzo.

 

25 minut temu, nonejm napisał:

Namawia? Nie.

Chyba gramy na innych serwerach.

 

25 minut temu, nonejm napisał:

Łamie regulamin? Nie.

Jw.

 

Podsumowując, przynajmniej będę miał łatwąpracę, bo wejde na demko z pierwszego lepszego buck-wilda, czy westwooda i mam materiał na miesięcznego mute dla niego. 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko bierzecie za bardzo na powaznie. Jak jest pijany lub tez katuje slownie mape ktora mu sie nie podoba to mozecie go zmutowac.(valvo dalo wam taka opcje przyjaciele)Co do namawiania ja nigdy nie uslyszalem aby gracz ten namawial a ty upierasz sie ze kazdy kto mial z nim stycznosc tego doswiadczyl(choc napisales "pewnie" takze moge wybaczyc.Inny argument to afkowanie i tu sie z toba zgodze IceTea lubi sobie poafczyc na mapach typu course i de_ dlatego moim zdaniem votekick musi dzialac,lub inaczej dac cos w stylu rangi zaufanym osobom ktore moglyby kickowac tylko i wylacznie pod pewnymi zasadami cos jak na garrys modzie sa Stali gracze itd. Wracajac do picia IceTea moglby w sumie przychamowac ale kto mu zabroni tak?

 

 

 

ps sorry za bledy autokorekta (to taki zarcik jak ktos nie ogarnia)

 

pps Po 23:00 serwer staje sie luzniejszy takze to ze wieczorami sobie 3/4 graczy ponamawia potrolluje to chyba nie takie zle zwlaszcza ze wiekszosc nowych graczy raczej gra w dziennych godzinach

Edited by KorQi
dodatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KorQi Skomentuje to jednym słowem "żartujesz"?? Nie raz są mówione słowa, że mapa jest do d*** czy inne tylko w tym celu, żeby ludzi pisali RTV. Tak samo nie chodzi o mutowanie kogoś, bo jeżeli ktoś łamie regulamin, to trzeba coś z tym zrobić. Wydaje mi się, że jeżeli mapa nie odpowiada to właśnie ta osoba nie powinna jej grać, a nie wejść, powiedzieć że jest ch**** a potem AFK do końca. To jest czasem problem. Wystarczy dać przykład surf 10x-reloaded. Jeżeli zostaje Ice Tea i 1 osoba z drużyny przeciwnej i ona wpada do jaila, a Ice Tea jest afk, to ta osoba musi wpisać killa tylko dlatego, że Ice Tea nie lubi mapy i w dupie ma innych i zamiast iść na spectate lub wyjść z serwera, woli siedzieć na spawnie.

 

Jeżeli chodzi o mnie to od długiego czasu Ice Tea przesadza na placu. Samo to jaki stosunek ma do osób, a szczególnie "tępe" teksty, bo inaczej się tego nie da nazwać w moim kierunku. Gdy wchodzę na serwer, a szanowny Pan Ice Tea jest na nim wszyscy potrafią powiedzieć bądź napisać "Cześć" tylko jedna osoba ma z tym problem i od razu tekst "K**** znowu ten" lub inne teksty, które od razu prowokują. To samo tyczy się głupich rang, że niby gram dla rangi i jedyną osobą, która ma z tym problem jest Ice Tea i zawsze jakiś tekst dopierd****** musi się znaleźć. Na początku miałem to gdzieś i traktowałem jako żart, ale po dłuższym czasie staje się to żenujące. Odnośnie namawiania na mapy, czasami Ice Tea mówi to w formie rzeczywiście "Jaka chuj*** mapa" itd. ale czasem bezpośrednio namawia do RTV. Miałbym to gdzieś, ale jeżeli inni gracze są za to karani, to czemu Ice Tea ma mieć jakieś przywileje. Wydaje mi sie ze dużej ilości osób przeszkadza często prowokanckie zachowanie Ice Tea'iego, ale połowa nawet się nie wypowie. Uważam że jakaś kara mogłaby by pohamować hamskie zagrywki tego gracza bo mam wrażenie że czasem wydaje mu się, że nikt mu nic nie zrobi.

Edited by marcin95111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ja nie mowie ze nie slyszalem zeby mowil ze mapa do dupy bo mowil ale nie slyszalem zeby namawial.A po drugie po co tracic graczy? nie wystarczy uponac go i dac muta na jakis czas? a wy chcecie sie go pozbyc.

Edited by KorQi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KorQi Nikt nie mówi o pozbyciu, a na pewno nie ja tylko o tym, że kara na pewien czas uspokoiła by może jego "niefajne" w ostatnim czasie zachowania. Dlaczego ludzie za namawianie są banowani na określoną liczbę dni, a tutaj ma być tylko mute? To właśnie pokazuje, że jednak nie wszyscy traktowani są w ten sam sposób nie sądzisz?? Nie mówię tu o dniach czy tygodniach, bo lubię Ice Tea'iego, ale wg mnie troche trzeba przyhamować czasem.

Edited by marcin95111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie prawda za namawianie dostaje sie muty no choc rozni admini rozne zasady :p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KorQi w sumie też prawda. Niech administracja zadecyduje. Ja jestem za tym, że Ice Tea troszke mógłby być czasem trochę "milszy" :) Mam nadzieję, że to, jak ta sprawa się potoczy nie spowoduje, że ktoś poczuje się urażony bądź stwierdzi, że ktoś się na nim uwziął, a sprawi, że wszyscy będą zadowoleni. :)  Tyle ode mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, marcin95111 napisał:

Dlaczego ludzie za namawianie są banowani na określoną liczbę dni, a tutaj ma być tylko mute? To właśnie pokazuje, że jednak nie wszyscy traktowani są w ten sam sposób nie sądzisz?

Są gracze równi i równiejsi, zrozumiesz jak bedziesz miał tyle godzin na serwerze co IceTea. Co jak co ale to on bardzo pomaga serwerowi, nie tylko od strony utrzymania atmofery ale też od strony technicznej. ;v

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Garzki said:

Są gracze równi i równiejsi

4 hours ago, Jesus said:

@Garzki o czym Ty pierniczysz? X D

Jesus to jest cytat z pewnego filmu/powieści "Folwark zwierzęcy" która pokazuje koniec XX w. w Polsce. (Przynajmniej ja tak zrozumiałem xD)
Na począku była tablica:

Quote

"Wszyskie zwierzęta są sobie równe"

potem dodano napis:

Quote

"Wszyskie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych"

a co do @Garzki co do atmosfery mogę sie zgodzić.

Dla mnie Ice tea ma taki charakter, jest DOBRYM graczem. Tam gdzie większości sie nie chce to ice tea to robi. np. crash'e serwera. A co do "rtv" ja sie  zgadzam z nim w 95% ponieważ na 4fun nie POWINNO być żadnego ffa, a tym bardziej jakiś słabych map. Jeśli ice tea ma dostać muta/bana popatrz na siebie (nie mówie do adminów) ile ty razy namówiłeś do zmiany lub wyboru? Wiem nawet, że niektórzy byli,a może obecni admini proponowali do "rtv" poprzez ts i priv.
W skrócie popatrzcie na siebie dopiero oceniajcie. Moim zdaniem Ice tea jest niewinny.
ps. jest jeszcze orginał czyli powieść Greorge'a Orwella (Ja akurat widziałem film)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Orwellu nie musisz mi tłumaczyć, bo znam jego książki na wylot. Bardziej mi chodzi o to, W KTÓRYM MIEJSCU gracze byli traktowani bardziej pobłażliwie od innych? Każda kara jest adekwatna do zbrodni w zaokrągleniu co do oceny admina. Co więcej, gdzie on wsparcie techniczne udzielał? X D  Chyba, że mówisz o zgłaszaniu błędów na forum :bitchplease:

1 hour ago, bokuser said:

A co do "rtv" ja sie  zgadzam z nim w 95% ponieważ na 4fun nie POWINNO być żadnego ffa, a tym bardziej jakiś słabych map. Jeśli ice tea ma dostać muta/bana popatrz na siebie (nie mówie do adminów) ile ty razy namówiłeś do zmiany lub wyboru?

Uważać sobie możesz, ale statystyki mówią same za siebie. Gracze CHCĄ TO GRAĆ, skoro SAMI TO WYBIERAJĄ. Idąc tym tokiem to kim ty kurna jesteś żeby narzucać komuś swoją opinię?
Dalej

Quote

Wiem nawet, że niektórzy byli,a może obecni admini proponowali do "rtv" poprzez ts i priv.

Szczerze mówiąc ja mam w bardzo mocnym poważaniu to co kto robi na TSie czy Privie. Jak chcą, to niech się tam nawet wymieniają midget pornem, to nie moja sprawa. Ale jeśli ktoś wchodzi na serwer AUTOMATYCZNIE zgadza się na postanowienia regulaminu (które IceTea notabene łamie).

Quote

Moim zdaniem Ice tea jest niewinny.

Moim zdaniem wczoraj było zimno. Dzisiaj też. I co w związku z tym?
 

Edited by Jesus

Share this post


Link to post
Share on other sites

giphy.gif

 

 

A tak na poważnie to problem z IceTea mają chyba "nowi" gracze, którzy nie pamiętają czasów CSS. Trochę razem godzin przegraliśmy, mieliśmy na utrzymaniu serwer 4FUN i z tego co mi wiadomo Plac też jest 4FUN. Regulamin jest po to, żeby czasami go troszkę ponaginać i nie można go traktować zero-jedynkowo. Napiszę jeszcze tylko znany cytat do przemyślenia: "Kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów." ;] A młodszym graczom, którym przeszkadza zachowanie IceTea polecam zapoznać się ze słowami "sarkazm" oraz ironia". To pisałem ja: Bochen.

Edited by Maskol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie Bochen, ja to świeżyna jestem. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Edited by Jesus

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Jesus napisał:

Uważać sobie możesz, ale statystyki mówią same za siebie. Gracze CHCĄ TO GRAĆ, skoro SAMI TO WYBIERAJĄ.

Uwierz nie raz i nie dwa gracze wybierają mapy a po 5 min zmieniają wpisując "RTV" najczęściej w godzinach porannych albo przed 13 i te same osoby które oddały glos na daną mape wpisują RTV tak juz jest :)

 

 

 

Pozdrawiam Kuba :)

 

Edited by Jakub Jakub ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osoba pisząca skargę na IceTeiego, pewnie by jej nie napisała, gdyby tylko miała okazję grać na CSS, ale .......... oh wait.

8 godzin temu, Maskol napisał:

Regulamin jest po to, żeby czasami go troszkę ponaginać

"No ale panie władzo, to przecież tylko podwójna ciągła. Weź bądź pan człowiekiem."

Jeśli gość notorycznie łamie jeden z podstawowych przepisów w regulaminie i to do takiego obrzydzenia? Aaaaaaaaaaaa gdzie tam, jemu to wolno.

Dnia 25.02.2018 o 11:38, Garzki napisał:

Są gracze równi i równiejsi

 

Swoją drogą, ostatnio widzę, że na serwerze dobrze się dogadujesz z IceTea. Nic nie sugeruje, ale od oskarżonego padły na serwerze słowa "Dajcie spokój, ja żadnej pomocy nie potrzebuje." Mnie to już powoli zaczyna śmieszyć, że główny zainteresowany jeszcze się nawet nie wypowiedział i udaje, jakby tematu nie było, za to coraz to kolejne pionki z IceTea maffijji wypisują bzdurne posty. Nic nie sugeruje, ale to trochę dziwnie wygląda.

8 godzin temu, Maskol napisał:

A młodszym graczom, którym przeszkadza zachowanie IceTea polecam zapoznać się ze słowami "sarkazm" oraz ironia"

Nie wiem, co to ma do tematu. Na prawdę, nie wiem. Może, na śmietnisku razem z Ciastkiem takimi argumentami mogliście gasić "młodszych graczy", ale to nie ten rejon ;) 

O jednak ktoś pamięta. I to ten młody gracz. 

 

 

 

Nie, ja też nigdy nie słyszałem, jak IceTea namawia.

 

[EDIT]

@Jakub Jakub ;)

Cytuj

Uwierz nie raz i nie dwa gracze wybierają mapy a po 5 min zmieniają wpisując "RTV" najczęściej w godzinach porannych albo przed 13 i te same osoby które oddały glos na daną mape wpisują RTV tak juz jest :)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Co? Twój post dowodzi tylko, że gracze są upośledzeni, albo mają za daleko do łba, aby przeczytać i przetworzyć informację składającą się z numerka i ok.15 znakowej informacji. 

Na serio, ja już nie wiem, czy to jest temat "skarga [icetea]", czy konkurs na najbardziej debilny post.

[KONIEC EDITU]

Edited by KakaŁkooooooo
nie chcę spamować

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak więc podsumowując i wgl.- uwaga jest to opinia obiektywna nikogo nie mam zamiaru bronić tylko przedstawić to w sposób jasny i tak samo rosądzić. Zdaję sobię sprawę że nie wszystkich "zadowolę" tym werdyktem no ale cóź

 

"Sorry taki mamy klimat"

 

Postaram się to streścić w sposób rzeczowy (zapewne offtopy się znajdą za co przepraszam)


Na początku odniosę się do niektórych postów (nie będę cytował).

 

Nie będę się wywodził z psychoanalizą danego gracza, chciałbym zaznaczyć, że ten serwer gromadzi różnego rodzaju osoby. Widujemy młodych graczy, widujemy starszych, koleżanki i kolegów, kierowników ,robotników. Jest to luźna zbieranina osób które mają wspólny cel - wspólna gra.

 

Niestety nigdy nie będzie idealnie i nie będzie suodko w uj niczym lizak w du*ie , są różne osobowości i różne będą spięcia. Sam osobiście mam awersję do 3-4 regularnie grających graczy, ale czy przez to mam ich nie szanować? Czy przez to mam robić wszystko by dostali bana? Odpowiedź brzmi nie. 

 

Rzeczona osoba o nicku IceTea jest osobą specyficzną , część go za to lubi, część nie nawidzi - ale nie możemy kogoś banować za to że jest po prostu taką osobą . . . . Panowie ogarnijcie się. Chcecie linczu? Bez przesady jesteśmy ludźmi.

 

Co do samego zachowania podczas trwania mapy " ale ch*jowa mapa" "do du*py  z tą mapą". Mogę powiedzieć że nie jest to zgodne z regulaminem ale nie do końca. . . Jest zakaz sugerowania lub zmiany map czy też namawiania do RTV. Jeśli mielibyśmy podciągnąć to pod namawianie - równie dobrze każde jęknięcie stęknięcie czy też "o dobra nominacja" (co jest coraz częściej słyszanym na serwerze) byśmy mieli dawać muty. Stwierdzenie czegoś że mapa jest zła , przy czym osoby piszą rtv - mają swój rozum, nawet na kaszlnięcie na mic mogą się umówić by pisać rtv.... ale pytam się PO CO? Nie widziałem by jeszcze "do du*py z tą mapą" przyniosło efekt wymuszenia RTV (zapewne po tym poście loża szyderców to zrobi)

 

Panowie , nie o to chodzi by w ogóle się nie odzywać ale też nie przeginać. Regulamin jest zbiorem zasad które Panują na danym serwerze. Są to zasady dla graczy ale też wskazówkami dla adminów jak to interporetować. Owszem często na serwerze dochodzi do "nagięcia" zasad, w taki sposób że nie bezpośrednio są łamane ale naginane są owe zapisy regulaminu. I tu pojawia się admin z interpretacją. Nie jesteśmy tu po to by analizować i szukać kruczków prawnych a go egzekwować, jeżeli któryś z graczy nagnie regulamin w sposób "niegroźny" - owszem przyznaje jest przymykane oko. Ale nie dlatego że to znajomy znajomego czy też przyjaciel, tylko dlatego że regulamin nie jest po to by czuć się jak w więzieniu i nawet pierdnąć nie można. 

 

Chciałbym jednak zaznaczyć bardzo wyraźnie że administracja nie ma zamiaru w żaden sposób odpuszczać i w dalszym ciągu każde złamania regulaminu będą traktowane z powagą i wyciągane z tego konsekwencje!

 

Również chciałbym przypomnieć - NIE BYŁO, NIE MA I NIE BĘDZIE GRACZY RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH - każdy z graczy nie ważne z jakim stażem i nie ważne kim jest - może być nawet to sam Wodzu - jeśli złamie regulamin dostanie za to karę adekwatną do czynu.
I tu chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Długość kary zależy przede wszystkim od czynu ale również od recydyw - sprawdzamy SB i jeżeli już 10 raz ktoś dostaje znów tą samą kare za to samo - sorry ale taryfikator przewidział kumulacje 7 stopnia. 
Co do wskazanych przypadków -

jeżeli namawiasz na voice chat - dostajesz muta

jeżeli namawiasz na chat - dostajesz gaga

jeżeli jesteś beszczelny namawiasz masz w du*pie wszystko i robisz to setny raz - dostajesz bana

Tak jest, było i będzie. Nie ma tak że mam dziś zły dzień to masz perma. 

 

Wracając do meritum sprawy a mianowicie skargi na IceTea'go

 

Pierwsze - rozmawiając z nim na ten temat przytoczył pewne powody dla których nie będzie się wypowiadał. Uszanujmy to.

Drugie - Afkowanie - czyli utrudnianie gry gamplay - niestety nie ma to w żaden sposób odzwierciedlenia do utrudniania rozgrywki - nie raz chociażby na wspomnianym jail_cloud afkował . Tak afkował na jailu, tak samo afkował na jailu podczas pisania mojego pierwszego posta w tym temacie. Uważam, że jest to losowe i nie każdy ma możliwość pochłonięcia się w 100% w grę, sam często AFK'uje bo mam dom, rodzine i muszę na chwilę się oderwać, albo nawet do toalety.  

Trzecie - rzeczony jail który w skardze jest podawany jako przykład - niestety nie ma tam nic co byłoby złamaniem regulaminu. Stwierdzenie po pierwszej turze wyborów gdzie dwie mapy przeszły dalej "kurwa mogliście przedłużyć" - jest wyrzutem żalu a nie namawianiem. Co więcej kakałko - jeżeli chciałbyś by uznano to za namawianie , przytoczę tu twoje słowa podczas głosowania na rzeczonym  jailu "szkoda że nie można namawiać" - w swoim rodzaju można to potraktować jako namawianie. 
Czwarte - prowadzenie IceTea - jest ostre- owszem ponieważ wydaje takie polecenia, by zmusić terrorystów do myślenia i popełnienia błędu - w końcu to jest chyba podstawa prowadzenia modu pod nazwą JailBreak - ale czy zgodne z regulaminem ? Tak jest zgodne z regulaminem ale sam czasami się myli - dlatego też zwracana jest mu uwaga.

 

 

Kakałko - mam wrażenie że nie trawisz IceTea, nie trawisz jailia - zresztą to widać, ale to nie znaczy że masz sabotować. To że tego nie lubisz ,nie znaczy że masz kogoś nie szanować i obrażać. Przytoczę tu słowa które zapadły mi w pamięci " SS'man który ma we krwi zabijanie Polaków" (kontekst prowadzącego IceTea na jailu). Oraz mogę przytoczyć tu słowa samego IceTea i wiadro wulgaryzmów...

 

Nikt nie dostanie kary, bo za co ? Za to że ktoś jest jaki jest? Niestety nie jest to kolonia karna Placu Zabaw....

Chciałbym przypomnieć, że wszystkich obowiązuje regulamin i nie pozwolimy w żaden sposób do łamania go, ani pozwalać by usuwać graczy dlatego że komuś nie pasują! My jako administratorzy potępiamy zachowanie kolesiostwa i nie tolerujemy takiego zachowania, co więcej nie będzie przyzwolenia na łamanie regulaminu! 

Co do Ice - zostanie z nim przeprowadzona rozmowa na temat zachowania na serwerze w taki sposób by zminimalizować napięcia między innymi graczami. 

 

Przepraszam, nie zadowolę tym werdyktem wszystkich, ale wszyscy weźcie się zastanówcie czasem.... jesteśmy wszyscy ludźmi.

 

 

Dziękuje dobranoc.

 

Edited by nonejm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×