Jump to content
Sign in to follow this  
Pr!d3

X-mark vs Gumijagody.

Co wolicie  

25 members have voted

 1. 1. Który z przedmiotów zakładanych wolicie

  • X-mark
   12
  • Gumijagody
   13


Recommended Posts

Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jaki jest wasz stosunek co do x-marka? Wolicie go czy przywrócenie Gumijagód? Niestety póki co niemożliwe jest wprowadzenie obu na serwer obu gadżetów i jestem ciekaw, który wolicie. (O slowmotion nie piszę bo zazwyczaj tylko to wystarczyło do zapoczątkowania łańcuszka rdm przez nowych graczy :v )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumijagody bez obrażeń od upadku > xmark, choć będzie wtedy brakowało zakładania remote'a, tepnięcia się od razu i żądania okupu czy miażdżenia ludzi z siłą tysiąca słońc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdaje mi się że zwykłe wyłączenie obrażeń od upadku byłoby problemem, bo na niektórych mapach ludzie byliby po prostu w miejscach niedostępnych dla innych z powodu innej możliwości zejścia. Ale jako że to gumijagody można by to zmodyfikować żeby poza wyłączonym falldamage delikwent odbijał się jak gumowa piłeczka :D (albo po prostu znacznie  zmniejszyć fall damage albo zwiększyć wysokość z której trzeba spaść żeby taki otrzymać :v )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tak samo jak Anal.

Bardziej preferuje x-marka, ze względu na to jak fajnie i technicznie, można podejść do zabójstwa (lub kilku).

Pozdrawiam Xave

PS: Czemu nie wrócimy do Silent AWP? :foreveralone:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Chciałbym dorzucić parę słów ode mnie i moją opinię na ten temat, bo podejście do x-marka, który miał pozwolić na szybką ucieczkę, szybko przerodził się w coś więcej i jak świetna zabawa by to nie była, to moim zdaniem lepiej wrócić do gumijagód.

Przyjemnie jest sobie czasami poskakać bez obrażeń od upadku, strzelić do grupy ludzi serią i się cofnąć, bo powiedzmy, jest to użyteczne. Jednak chciałbym zauważyć, że ten ekwipunek, stał się bronią co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca. Jeśli jesteśmy w stanie co 30 sekund zabić jedną osobę dwoma szybkimi kliknięciami, jest to wtedy zdecydowana przesada. Lubiłem x-marka, lubiłem się nim pobawić, ba, nawet czasami to lubię, jednak z typowo praktycznego punktu widzenia, ekwipunek ten powinien zostać zamieniony na gumijagody. Ekwipunek będący w stanie co pół minuty zabić przez samo podejście do kogoś i kliknięcie dwóch przycisków dwa razy, na dodatek nie zostawiając DNA, powinien zniknąć. Pomijam fakt, że możemy stojąc w środku kółka ośmiu ludzi, zabić każdego, z kim mamy styczność.

 

Pozdrawiam,

Tomislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do stanowiska Tomislava to najlepiej by było, żeby można się było 'cofnąć' minimum 2-3 sekundy po uruchomieniu xmarka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji odkrycia wszelakich kombosów związanych z XMarkiem, ogłoszenia zakończenia wsparcia dla pluginu od autora oraz niszczenia balansu rozgrywki wrócimy w następnej wersji do Gumijagód.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...