Jump to content
Sign in to follow this  
Pr!d3

X-mark vs Gumijagody.

Co wolicie  

25 members have voted

1. 1. Który z przedmiotów zakładanych wolicie

• X-mark
      12
    • Gumijagody
      13

Recommended Posts

Jedni go kochają, inni nienawidzą. Jaki jest wasz stosunek co do x-marka? Wolicie go czy przywrócenie Gumijagód? Niestety póki co niemożliwe jest wprowadzenie obu na serwer obu gadżetów i jestem ciekaw, który wolicie. (O slowmotion nie piszę bo zazwyczaj tylko to wystarczyło do zapoczątkowania łańcuszka rdm przez nowych graczy :v )

Gumijagody bez obrażeń od upadku > xmark, choć będzie wtedy brakowało zakładania remote'a, tepnięcia się od razu i żądania okupu czy miażdżenia ludzi z siłą tysiąca słońc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdaje mi się że zwykłe wyłączenie obrażeń od upadku byłoby problemem, bo na niektórych mapach ludzie byliby po prostu w miejscach niedostępnych dla innych z powodu innej możliwości zejścia. Ale jako że to gumijagody można by to zmodyfikować żeby poza wyłączonym falldamage delikwent odbijał się jak gumowa piłeczka :D (albo po prostu znacznie  zmniejszyć fall damage albo zwiększyć wysokość z której trzeba spaść żeby taki otrzymać :v )

Ja tak samo jak Anal.

Bardziej preferuje x-marka, ze względu na to jak fajnie i technicznie, można podejść do zabójstwa (lub kilku).

Pozdrawiam Xave

PS: Czemu nie wrócimy do Silent AWP? :foreveralone:

Witam,

Chciałbym dorzucić parę słów ode mnie i moją opinię na ten temat, bo podejście do x-marka, który miał pozwolić na szybką ucieczkę, szybko przerodził się w coś więcej i jak świetna zabawa by to nie była, to moim zdaniem lepiej wrócić do gumijagód.

Przyjemnie jest sobie czasami poskakać bez obrażeń od upadku, strzelić do grupy ludzi serią i się cofnąć, bo powiedzmy, jest to użyteczne. Jednak chciałbym zauważyć, że ten ekwipunek, stał się bronią co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca. Jeśli jesteśmy w stanie co 30 sekund zabić jedną osobę dwoma szybkimi kliknięciami, jest to wtedy zdecydowana przesada. Lubiłem x-marka, lubiłem się nim pobawić, ba, nawet czasami to lubię, jednak z typowo praktycznego punktu widzenia, ekwipunek ten powinien zostać zamieniony na gumijagody. Ekwipunek będący w stanie co pół minuty zabić przez samo podejście do kogoś i kliknięcie dwóch przycisków dwa razy, na dodatek nie zostawiając DNA, powinien zniknąć. Pomijam fakt, że możemy stojąc w środku kółka ośmiu ludzi, zabić każdego, z kim mamy styczność.

Pozdrawiam,

Tomislav

Co do stanowiska Tomislava to najlepiej by było, żeby można się było 'cofnąć' minimum 2-3 sekundy po uruchomieniu xmarka.

Z racji odkrycia wszelakich kombosów związanych z XMarkiem, ogłoszenia zakończenia wsparcia dla pluginu od autora oraz niszczenia balansu rozgrywki wrócimy w następnej wersji do Gumijagód.

Był za długo na serwerze, to gracze już zaczęli kombinować xD