Skocz do zawartości
Mordencjusz

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z poprzedniego tematu (podam w spoilerze) zauważyłem, że trochę strefowiczów ogrywa ten tytuł (może garstka ale ogrywa).

Pytanie brzmi, czy ktoś gra w tą śliczną giereczkę i jest zainteresowany wspólną grą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem, że @jakbu szuka ekipy do gry bo słabo mu idzie, możesz też do @Kanade uderzyć bo on też za dobry nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tácõ napisał:

Słyszałem, że @jakbu szuka ekipy do gry bo słabo mu idzie, możesz też do @Kanade uderzyć bo on też za dobry nie jest.

Ja za dobry nie jestem? W ostatnich meczach kilka razy nad tobą byłem a masz platyne xDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Tácõ napisał:

Mam stałe 5 do CSGO więc nie pykam w R6 teraz, przecież wiesz dobrze :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Tácõ napisał:

Tu już nie chodzi o to, kto na jakim poziomie gra, bo domyślasz się, że są casuale w tej grze. Ale wiesz posługując się już przykładem @Kanade może być gorszy, albo może dobiec do tej mety i zostać diamentem (pozdro dla kumatych).

A Rainbowka kupiłem pomimo tego, że z własnej woli, to zostałem podkuszony przez jednego użytkownika, który mnie wystawił (pozdrawiam Cię @An!maL \o), lecz to nie oznacza, że nie ogrywam go sobie solo ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halooo! Nie wystawiłem Cię @Mordencjusz. Po prostu Master w OW sam się nie mógł wbić :v No i ogólnie przez Matury trochę mało czasu mam, ale jak się ogarnie czas np. Dziś, to chętnie pogram :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

<--- Ogrywacz R6 w rankingu platyny i obecnie golda (prawko sie musi zrobić ;P).   R6 > CS :D takie moje zdanie. No i oczywiście jak ktoś chca w Tęczusia pograć to PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vanish napisał coś na forum, trzeba to opić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że chatbox został mi dozgonnie zablokowany za tzw. "Spojler", to nie pozostało mi już nic innego jak udzielać się w tematach o grach które lubię ;D

No i aby nie robić z tego jakiegoś syfu to dodam jeszcze, że jutro koło 19 można się zebrać i zagrać nawet to w 5 jak się znajdą osoby chętne do gry.

A jak tam wasze reakcje na nadchodzący dodatek? Jacyś chętni do gry na TTS-a aby obczaić nowy tryb? ZOMBIACZKI! ZOMBIACZKI!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim bądź razie skoro na PW nie możemy się dalej komunikować bym Cię prosił o identyfikator uplay, swój o ile możesz odczytywać wiadomości podam Ci na PW.

Co do nowinek, dyskusji na temat tej gry będzie ją trzeba przenieść na zupełnie inny wątek, bo to niestety jest wątek "Wspólne granie"

Ale skoro jesteśmy przy tym pytaniu, zapowiada się fascynująca zabawa, a co do nowych operatorów świetni pod względem gadżetów jak i wyglądu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nadal kogoś poszukujecie to mogę chętnie zagrać. Poprzedni sezon Gold teraz stopniowo wracam, jestem w Silverze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu chodzi jedynie o grę 4fun ;). Jeżeli chcesz się dołączyć podaj mi swój identyfikator na uplay.

Jeżeli ktoś ma grę na steamie, wystarczy, że ściągnie klienta uplay i przy zalogowanym koncie na uplay włączy r6s prosto ze steama. Gra się przypisze na konto uplay po potwierdzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mordencjusz ID Uplay to Me_Da_Wei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi