Jump to content

Recommended Posts

Od 5 dni widnieje pewien "Bug" może "Crash" (1 raz ten "Bug","Crash" trwał zaledwie parę godzin czy 1 dzień,a to jest 2 raz i trwa już 5 dni,zaniepokoiłem się i postanowiłem napisać o tym na forum :P) przez którego nie widać Hud'a-Amunicji,klasą jaką jesteś,czasu rozgrywki itp. Niestety widnieją jeszcze inne problemy,których za pierwszym razem kiedy widniał ten błąd, to ich nie było,a dokładniej Jako D czy SCP możesz "zespawnić" się przy spawnie Obserwator'a,kiedy strzelasz w SCP czy dowolną inną klasę to cały serwer laguje,kiedy byłem SCP-457 Miałem na sobie 5/6 razy więcej "Ognia" przez co dalsza rozgrywka nie miała sensu,bo nawet przez "Ogień" nic nie widziałem, nawet S-Nav Ultimate nie działa i SCP-966 widać bez noktowizora. Jeszcze co tu mogę dopowiedzieć to,to że ten błąd widnieje tylko na Breach'u #1 (#2 działa normalnie,nie wiem jak jest z #3,akurat tam nie zaglądałem.)                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Pozdrawiam Wszystkich                                                                                                                                                                                                 Sinon ❥ (Asada Shino)

Edited by Sinon ❥ (Asada Shino)
Mała poprawka.

Witam

Ogólnie bug polega na tym że [email protected] 1 jeżeli się nie mylę chciał coś dodać do #1 i huda wywaliło. Przez kilka dni tak będzie potem pewnie [email protected] to naprawi.

A ogień u 457 zawsze się bugował (jak już na 2 :P )

Pozdrawiam~Akeno

(Tak swoją drogą zawsze mogłeś napisać do kogoś z administracji że jest taki bug a nie robić post na forum ;) )

Edited by pocotoczytasz
A tak o

Tak więc...

Pliki gry prawdopodobnie dostały ataku errorów po niedawnej próbie aktualizacji. Nasi znakomici technicy powinni naprawić wszystko w najbliższym czasie. Tymczasem zapraszam na serwery BR#2 oraz BR#3.

- Grohiik Enarah

Witam 

Wszelkie błędy i bugi na BR#1 zostały naprawione za pośrednictwem [email protected] więc proszę moderatora o zamknięcie tego tematu.

Pozdrawiam ~Łebski

Zamykam - Astropieseł

Edited by astropieseł

Guest
This topic is now closed to further replies.