Skocz do zawartości
JustEasy

[ban] #1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Trba na Kupe
2. Steam ID: http://steamcommunity.com/id/1qwee
3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:102164284&Submit
4. Opis sytuacji: Wskoczyłem na to miejce 6672EAD5593023C554CCD17452D706A9D2288882 

1.jest to screen za który dostałem bana jak widać stoję w tym miejscu gdzie w regulaminie nie ma żadnej informacji o tym że nie mogę w tym miejscu stać

27.9. Zakaz wchodzenia na i kampienia: 
- na ogrodzeniu, siatce (screen 1, screen 2), na dachu placówki site_19 (screen), w obszarze za kratami, za punktem ucieczki (screen), 
- na kamerach (screen), na łukach nad przejściami (screen), na skrzynkach przy teslach (screen),
- na SCP-914 (screen),
- i tym podobnych.                tym podobnych cytuje to znaczy «taki jak inny, o którym była mowa poprzednio lub który się ma na myśli» żaden z tych zdjęć nie jest podobny

27.10. Zakaz strzelania do graczy (skanowanie, wallbang) przez szyby pancerne/zbrojone (takie, których nie da sie stłuc). (screen)

2.Nie kampiłem tylko stałem w tym miejscu bo 3 sekundy wcześniej stał za drugimi drzwiami scp płonący (te drugie drzwi były za moimi plecami) strzelałem do niego bo sie kampił na prawo a ten drugi kolega co go widać otwierał mi drzwi żebym strzelał. Chyba zabiliśmy tego scp lub admin zmienił go w innego.

5. Coś od siebie: Był admin na serwerze i widać że został poinformowany o zdarzeniu i chyba to jest to poważne wykroczenie skoro jest za to ban na 3 dni 

Dostałem bana bez przeanalizowania sprawy to jest chyba pochopna decyzja 

Dziękuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Nie można wchodzić na miejsca niedostępne dla scp. Na te miejsce nie każdy scp wejdzie. Np taki 343 tam niewskoczy+jeszcze twój ostrzał odpychałby go. Dla mnie ban powinien zostać ale o tym zadecyduje @Limbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W regulaminie nie ma zdania:              Nie można wchodzić na miejsca niedostępne dla scp                   Tylko jest zakaz wchodzenia na miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam,

34.2. Zakaz kampienia na rurze lub zbiorniku (patrz screen), w pomieszczeniu między strefą przechowywania SCP-008 (znaną również jako klatka SCP-457, ognistego), a strefą przechowywania SCP-4016 (arbuzownią).

Byłem przy tej sytuacji i napisałem Ci, że nie można tam wejść, aby kampić po czym gracz od razu zszedł i ładnie przeprosił. Stał tam przez ok. 5-6 sekund, a potem zszedł (tyle widziałem, że tam stał, a nie jest kampieniem stanie przez 5-6 sekund). Najpierw ostrzegam, a jeśli ktoś nie reaguje na moje ostrzeżenia to daję karę :))))))))

Pozdrawiam.

Edytowane przez jonek2531

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnie dostałem bana na 3 dni, A dziś mija mi on i nie dostałem odpowiedzi czy ban był słuszny. 

Nie złamałem regulaminu nie wiem czy admin który mnie zbanował umie czytać ze zrozumieniem regulamin 

34.2. Zakaz kampienia na rurze lub zbiorniku (patrz screen), w pomieszczeniu między strefą przechowywania SCP-008 (znaną również jako klatka SCP-457, ognistego), a strefą przechowywania SCP-4016 (arbuzownią). czy gdzieś w tym zdaniu jest mowa o zakazie wchodzenia na zbiornik? 

2. Jeśli dostałem bana słusznie to jakieś dowody że złamałem regulamin zwłaszcza jak mnie na serwerze nie było. I podobno jakąś skarg ktoś napisał.

3. Rozumiem, że admin może się pomylić ale podobno on jest doświadczony. Powinień przemyśleć sytuacje a zwłaszcza że go nie było przy tym 

Dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem o co ci chodzi, znajdowałeś się  w miejscu niedostępnym dla niektórych scp, czyli złamałeś regulamin. Ban słuszny a ty niepotrzebnie denerwujesz siebie i innych twoim zachowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy wiesz ale w regulaminie nie ma zakazu wchodzenia na miejsca niedostępne dla scp jest zakaz wchodzenia na i są wymienione te miejsca a tego zbiornika nie ma w zakazie.

2. skoro tam niemożna wchodzić to czemu tego nie ma w regulaminie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę ze ban jak najbardziej słuszny zwłaszcza ze na pw ci 2-3 razy upomniałem byś tak nie robił a zrobiłeś tak jak na tym screenie i kilka rund później na mój report o tym. przy tym jak tam stałeś obijałeś SCP i uniemożliwiałeś im przejście tą drogą (wiem ze można przez zbrojownie).

9 minut temu, JustEasy napisał:

2. skoro tam niemożna wchodzić to czemu tego nie ma w regulaminie 

34.2. Zakaz kampienia na rurze lub zbiorniku (patrz screen), w pomieszczeniu między strefą przechowywania SCP-008 (znaną również jako klatka SCP-457, ognistego), a strefą przechowywania SCP-4016 (arbuzownią).  no co do tego to jest link z fajnym zdjęciem tego oto zbiornika z dopiską "nie wchodzic" a ze się nie doczytało do tego punktu z lenistwa bądź poprzez czytanie najszybciej jak sie da by "było przeczytane" to nie nasza wina ale wyłącznie twoja. myśle ze ban jak najbardziej słuszny i radze przeczytać regulamin jeszcze raz abyś nie miał więcej takich sytułacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

screeny to przykład ukazujący wygląd danego miejsca....masz wyraźnie napisane ZBIORNIKU,więc automatycznie temat zamykam,bo ban za około 3 godziny minie.

27. Zakaz wykorzystywania (exploitowania) błędów, bugów, niedociągnięć trybu, gry, mapy itp. ~~ Limbo

W tym punkcie masz napisane o tym, że nie można wchodzić w miejsca gdzie SCP nie może wejść, ale chyba dla nie których to za dużo.

Edytowane przez Limbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.