Skocz do zawartości
Patnar

[Ban] Patnar

Rekomendowane odpowiedzi

1Nick, na który została nałożona kara: Patnar

2. Steam ID: STEAM_0:0:139617080

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:139617080&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: Dostałem bana za "żałosna reklama konkurencji" no cóż nie wiem po co a nawet jaki serwer wtedy reklamowałem ale z pokorą bardzo przepraszam. 

5. Coś od siebie: Trochę minęło czasu od tego incydentu mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone i owa prośba o unbana będzie pozytywnie rozpatrzona. Ludzie z wiekiem dojrzewają.. no nie wszyscy.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Nie wiem na czym polegała reklama, ale jeśli nie była zbyt przesadzona to myślę, że po prawie pół roku można dać ci drugą szansę.

Oczywiście powinien wypowiedzieć się administrator banujący czyli @Wachu.

Pozdrawiam Maciuś Zaczkowky.

§ 2.4 //Yor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JESTEM NA NIE.

Byłem przy tej sytuacji, w pierwsze dni grania na serwerze TTT Strefa Gier i gracz zaczał działać na szkodę serwera i zaczął reklamować inny serwer TTT.

Zacząłeś powtarzać przez czat głosowy to samo zdanie "Te TTT to słaby serwer i zapraszam na {konkurencyjny serwer}" (tylko gorzej), ja odpowiedziałem "czm?", to ty mi odpowiedziałeś "Kiedyś to zrozumiesz". 

Dodatkowo masz 2 bany za MASS RDM co znaczy, że na ten serwer wchodziłeś, aby RDMować. Myślę, że chcesz UnBana by ponownie RDMować.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Chciałbym wypowiedzieć się na temat tego gracza i jego zachowaniu na innych serwerach, jak niektórzy może wiedzą trochę gram w te Garry's mody i nie zawsze gram w TTT na strefie. Żeby nie reklamować, do serwera na którym widziałem Patnara, zwracać się będę serwer 1.

A więc, serwer 1 jest to TTT na którym pierwszy raz miałem styczność z tym graczem. Muszę powiedzieć, że to co robił potrafiło zwalić z nóg nie tylko mnie, ale i także administracje Serwera 1. Gracz ten potrafił ignorować kompletnie administratorów, którzy zwracali mu uwagę po 4-5 razy by ograniczył swoje nieśmieszne (czasem wręcz obrażające innych i przepełnione wulgaryzmami) żarty i one linery. Gdy jeden z administratorów w końcu użył swoich permisji i nadał Patnarowi w nagrodę gaga, gracz ten miał czelność używać obelg kaleczących nasz piękny język w stronę admina, w efekcie łapiąc bana na 24 godziny. Jak też nie trudno zauważyć, na Strefie pacjent zdążył wyłapać już parę karma banów i banów za RDM. Muszę z przykrością powiedzieć, że RDMy miały także miejsce na serwerze 1 i nie były u niego rzadkie. To tyle z mojej strony.

Pozdrawiam i żegnam 

Danken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrzucam i zamykam. Spróbuj w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.