Skocz do zawartości
Rzuf

Dyskusja na temat map ffa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś będziecie z tym FFA robić to w pierwszej kolejności z listy Heroes'a dodajcie legendarnego de_kabul2!!! <3 #surfynajgorszytryb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodać kategorie FFA, wymienić dollsy i będzie super. 

#surfynajgorszytryb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, stachu21 napisał:

@Akise AruOj oj, tu sie chyba mylisz z tym ze west/dolls sa niegrywalne. Nie raz było tak, że na ffa było 2x wiecej osob niz wczesniejszej mapie bo to mapa na ktorej mozna sie postrzelac. Moim zdaniem tryby są bardzo dobrze zrównoważone, (ffa-jail-course-dr-ffa....). Oczywiście, że lubie sie postrzelać, ale nie zapominajmy, dlaczego na ten serwer wchodzimy, ponieważ jest on inny od reszty serwerów właśnie przez zróżnicowanie trybów. 

Stachu nie pier.... bo moge Ci wiele przykładow podać jak była grana jakaś fajna mapa z trybu mg a potem były dollsy albo inny chłam jak westwood i z prawie 30 graczy robiło się 15. Dollsy i westwood do wywalenie, jestem za dodaniem nowych mapek ffa niech beda nawet 4 i wywaleniu kilku jaili i surfów które są słabe lub niegrywalne i też ludzie z nich uciekają. Zajmę się dziś sprawdzemiem map do wywalenia o czym napisze tutaj żeby każdy miał wgląd czy się zgadza czy nie.

długi ps. mówienie ze tryb ffa na PZ jest najcześciej wybierani to prawda ale z mojego dokładnego research'u wynika ze często są wybierane przez trolli którzy dobrze wiedzą że mało kto lubię te mapy po czym jak zostana wybrane to wychodzą z serwera a przyznało mi sie do tego kilka osob za co powiedziałem ze bede dawał bany. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak z tym pomysłem? Skoro naliczył sobie taki odzew to nie wypada chyba go zostawiać na lodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jakaś decyzja już zapadła? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Temat uważam za zamknięty.  Ss z sb

20180331_170205.jpg

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję dodać wszystkie mapy na serwer i co jakiś czas, powiedzmy miesiąc, zmieniać je. Ilość map oczywiście zostaje, czyli dwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeciez od początku było jasne że, więcej map ffa nie będzie, dajcie po prostu swoje propozycje na podmiankę w odpowiednim temacie i je przyokazji wrzucania innych map podmieni, po co ciągnąć temat bez sensu przez dwie strony D:?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No to niech ilość map FFA wróci do poprzedniego stanu tj. 3 nim w niewyjaśniony sposób zniknęły ratsy z serwera. Remzo podchodzi do tego w taki sposób, że jak on nie chce to nikt nie będzie grać ehh :/

Można jak człowiek dać te mapy ffa jako osobny tryb, graczom sie nie bedzie podobało to ich nie będą wybierali, chyba po to jest wybór map. Danie wyboru graczom jest lepszym rozwiązaniem niż nieliczenie sie z ich zdaniem i robieniem wszystkiego tak, by tylko nam pasowało.

@IceTea

Może dajmy tylko 2 jaile do wyboru, bo wystarczy wbić na serwer by zobaczyć jak CT nie potrafi prowadzić.

Zastanawiając się, które jaile zostawić, nie kierujcie się zabawami na mapie, bo te i tak są rzadkością.

Byle by bylo miejsce na kucanie kuleczki mistrza klawiatury i pierwszą/ostatnią reakcję.

#Edit sry zapomniałem jeszcze o waszym ulubionym ein zwei drei, które jest tak fajne, że czasami robicie je co rundę. Przecież co moze być lepszego od pudła które zabija 1/3 graczy i liczy się tam tylko fart?

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Heroes napisał:

#Edit sry zapomniałem jeszcze o waszym ulubionym ein zwei drei, które jest tak fajne, że czasami robicie je co rundę. Przecież co moze być lepszego od pudła które zabija 1/3 graczy i liczy się tam tylko fart?

Co może być lepszego? ruletka. Tam szanse to 50/50

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rzufzapomnieliśmy o zabawach typu idziecie na kamyk "hehe zabiję se połowe tt bo tamten kamień jest o 1cm bliżej ale ja jestem kozak" mentalność prowadzacych, którzy nie potrafią ogarnąć kilku graczy, by zaprowadzić ich na jakąś zabawę, bo nawet nie trafiliby w ogromny wieżowiec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jak pewnie część z was zauważyła, wróciła na serwer mapa o nazwie de_rats_1337. Jest to pierwsza, a zarazem ostatnia mapa ffa jaką dodaję (czyt. podmieniam również), a robię to tylko dlatego, że "po cichu" zabrałem tę mapę, więc oddaję i dyskusję na temat map ffa uważam za zamkniętą. Wszelkie tematy tyczące się tych map będą wrzucane do kosza.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.