Jump to content
daniel2k03

<BR#1> daniel2k03

Recommended Posts

1. Wiek (preferowany >= 16).   15
2. Adres e-mail.   [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:144530239 http://steamcommunity.com/profiles/76561198249326206
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.   Byłem 3 miesiące na konkurencyjnym TTT, ale musiałem tam zrezygnować (więcej na pw). Dodatkowo posiadam wieloletnie doświadczenie w mc.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Pomagam graczom jeśli mają problem. Czasami podczas mojej gry niema nikogo z administracji i niema kto uciszać graczy posiadających słabej jakości mikrofony, albo sprawdzać reportów. Zawsze dodatkowa pomoc będzie potrzebna.
6. https://www.gametracker.com/player/daniel2k03/193.110.121.75:29900/ Wiem że nie jest to regularna gra ale to przez posiadanie administratora na innym serwerze.

Wiem że mam spędzone w grze ponad 550h a na serwerze mniej niż 1/5 tego czasu, ale to nie minus bo dokładniej znam grę (mapy nie zaliczam bo rzadko się w niej gubie), mechanikę i system reportów. Wcześniej używałem RDM menagera, ale znalazłem sobie już nauczyciela do tego wprowadzonego na serwer.

Jestem na tak ponieważ gracz jest pomocny.

Jesli gram na serwerze to prawie zawsze go widze.

Jak dla mnie to nie problem jesli ma admina na innym serwerze (chyba ze bedzie nieaktywny).

Witam,

2 godziny temu, daniel2k03 napisał:

Czasami podczas mojej gry niema nikogo z administracji i niema kto uciszać graczy posiadających słabej jakości mikrofony, albo sprawdzać reportów.

Tak,bo administracja to roboty i ich głównym zadaniem jest sprawdzanie każdego reporta w 2 sekundy,gagowanie/mutowanie....od tego jest jeszcze zaufany by ulżyć administracji plus by pomagać graczom gdy żadnej wyższej rangi nie ma ;)

Wiem że nie jest to regularna gra ale to przez posiadanie administratora na innym serwerze.

Skoro nie umiesz grać regularnie na dwóch serwerach z czego na jednym jako gracz bez obowiązków,to jak chcesz to zrobić po przyjęciu podania???

Dodatkowo masz TYLKO 51 GODZIN na GameTrackerze,z czego na stałego jest wymagane 100,rly?

Wcześniej używałem RDM menagera, ale znalazłem sobie już nauczyciela do tego wprowadzonego na serwer.

Tu nie ma czego się uczyć O.o to jest 5 przycisków na krzyż...."przyjmij report","logi","reportujący wygrywa","zreportowany wygrywa" i "nikt nie ma racji".

Wiem że mam spędzone w grze ponad 550h a na serwerze mniej niż 1/5 tego czasu, ale to nie minus bo dokładniej znam grę (mapy nie zaliczam bo rzadko się w niej gubie), mechanikę i system reportów.

Wait a sec....tu niby znasz mechanikę i system reportów a za chwilę jest zdanie,że nigdy go nie używałeś i dopiero ktoś cię go uczy,to w końcu jak z tymi reportami? Korzystając z okazji,że nadal "czepiam się" tego fragmentu: "ale to nie minus bo dokładniej znam grę",well..... znanie gry ≠ znanie graczy :questioning:

50 minut temu, Zangery napisał:

Jesli gram na serwerze to prawie zawsze go widze.

Ale autor podania sam się przyznał,że jest mało aktywny na serwerze,więc z tego wynika,że ty także :pffcht:

50 minut temu, Zangery napisał:

Jak dla mnie to nie problem jesli ma admina na innym serwerze (chyba ze bedzie nieaktywny).

Akurat to jest problem jeżeli jest adminem na innej serwerowni,ale chyba jesteś na tyle rozumną istotą by samemu sobie odpowiedzieć dlaczego ;)

Wracając do podania:

Jest ono dość słabo napisane(składa się z okołu 9 zdań)+momentami widać braki w interpunkcji hipokryta :P,widać również,że podanie zostało napisane w stylu "mam admina na innym serwerze to i tu chce...a powód dam byle jaki".Może takie podanie by przeszło na początku breacha gdy było zapotrzebowanie na administracje i były przyjmowane słabsze podania,ale nadal spełniające wymogi,jednak tryb istnieje od dawna tak jak serwery,więc takie prośby nie powinny mieć miejsca,bo to tylko ukazuje twoją ignorancje względem czytelnika i administracji :>. Jestem na NIE.

Zapomniałem o jednej rzeczy:

Spoiler

unknown.png

Następnym razem wymyśl lepszy powód niż zbieranie administracji #1 w znajomych,błagam :bitchplease:

pozdrawiam snajper

Edited by snajper24
Godzinę temu, Zangery napisał:

Zrezygnowałem tam podobnie jak inni administratorzy ale tak jak napisałem ... więcej na pw.

36 minut temu, snajper24 napisał:

Dodatkowo masz TYLKO 51 GODZIN na GameTrackerze,z czego na stałego jest wymagane 100,rly?

Dobrze gra mi się na waszej serwerowni i po tych 51 godzinach widzę się tutaj jako jeden z administratorów. 

Wait a sec....tu niby znasz mechanikę i system reportów a za chwilę jest zdanie,że nigdy go nie używałeś i dopiero ktoś cię go uczy,to w końcu jak z tymi reportami?

Znam zadanie reportów i używam ich w ostateczności, ale zanim to zrobię rozmawiam z graczem czy wiedział że zrobił źle i informuje go że tak nie powinien.

Wracając do podania:

Jest ono dość słabo napisane(składa się z okołu 9 zdań)+momentami widać braki w interpunkcji hipokryta :P,widać również,że podanie zostało napisane w stylu "mam admina na innym serwerze to i tu chce...a powód dam byle jaki".Może takie podanie by przeszło na początku breacha gdy było zapotrzebowanie na administracje i były przyjmowane słabsze podania,ale nadal spełniające wymogi,jednak tryb istnieje od dawna tak jak serwery,więc takie prośby nie powinny mieć miejsca,bo to tylko ukazuje twoją ignorancje względem czytelnika i administracji :>.

Co do interpunkcji to przepraszam bo pisałem to podanie na telefonie, ponieważ nie miałem dostępu wtedy do komputera.

Co do admina to pisałem już wyżej w tym komentarzu.

Dodatkowo wole mieć kontakt z administracją, która ma aktualnie czas w przypadku np. cheatera czy sporej ilości reportów o których rzadko (ale jednak) rozmawia się na chacie obserwatorów.

Edited by Łebski
Nie cytujemy samych siebie

Witam

Szczerze powiedziawszy średnio podobają mi się ludzie ,którzy mają lub mieli admina na innych serwerach. Po czym wchodzą na inną serwerownię i po zaledwie 50 godzinach chcą już stanowisko administracyjne pisząc podanie na zasadzie "jestem panem i władcą świata i na wejściu powinienem mieć admina".

3 godziny temu, daniel2k03 napisał:

Czasami podczas mojej gry niema nikogo z administracji i niema kto uciszać graczy posiadających słabej jakości mikrofony

Od tego są też zaufani gracze, którzy mają komendę !gag, poza tym to że ktoś ma słaby mikrofon to nie oznacza by go od razu "uciszać".

3 godziny temu, daniel2k03 napisał:

albo sprawdzać reportów

Reporty przy tej ilości graczy stały się fenomenem a jak już naprawdę trzeba coś zrobić z delikwentem to wystarczy napisać do administracji na steam lub złożyć report na discordzie strefy. Podsumowując nie przekonałeś mnie zbytnio do poparcia twojego podania, dodatkowo nie spełniasz minimalnych wymogów czasowych na serwerze nie wspominając już o tym że administracja cię nie kojarzy (oprócz Jonka który coś wspominał). Jestem na NIE ,spróbuj może jak będziesz mieć lepszą frekwencję.

Z poważaniem ~Łebski

Witam, chętnie się wypowiem w podaniu ;) 

1 godzinę temu, daniel2k03 napisał:

Dobrze gra mi się na waszej serwerowni i po tych 51 godzinach widzę się tutaj jako jeden z administratorów. 

Czyli jeśli sobie grasz powiedzmy że w takiego LoLa  i po np 1 grze widzisz się jako najlepszego gracza? Jeżeli się nie mylę to tak nie działa xD. To że widzisz się po ledwo 50 godzinach jako admin dużo nie oznacza, w byciu administratorem tak samo jak to że miałeś/masz (sam już niewiem czy go masz czy nie bo tu rezygnacja tutaj masz admina gdzie indziej shit happen xD).

Dodatkowo wole mieć kontakt z administracją, która ma aktualnie czas w przypadku np. cheatera czy sporej ilości reportów o których rzadko (ale jednak) rozmawia się na chacie obserwatorów.

A powiedziałbyś mi gdzie to że chcesz mieć kontakt z administracją jest napisane na scr który @snajper24 wysłał? Powiedziałeś że poprostu ich  dodajesz  i nic innego nie napisałeś :/ .

Zrezygnowałem tam podobnie jak inni administratorzy ale tak jak napisałem ... więcej na pw.

Mógłbyś mi napisać na pw czemu zrezygnowałeś? (Napisz na steam,na forum jak wolisz ;) ) .

Podsumowywując inne wypowiedzi (w sumie tylko snajpera i łebskiego bo w wypowiedzi zangerego nic ciekawego nie ma.) i tak samo słowa jonka i maxusa (Na dole ich wypowiedzi o zapytanie czy go kojarzą).
Jestem na Nie.  

Pozdrawiam~Akeno

maxus6-Dziś o 17:49

szczerze to przyjąłem go kiedyś do znajomych; ale nie kojarzę nic, a nic xD

Jonek2531-Dziś o 17:50

to trochę kojarzę
Edited by pocotoczytasz
Zapomniałem się przywitać xD+Uwzględnienie Łebskiego

Dzień dobry/Dobry wieczór!Postanowiłem wypowiedzieć się na temat twojego podania!

Ogólnie mało Cię znam z serwera i nawet żadko cię na nim widuję.Twoje zachowanie jest w porządku.

Nigdy nie widziałem ani nie słyszałem jak doradzałeś innym graczą

7 godzin temu, daniel2k03 napisał:

Czasami podczas mojej gry niema nikogo z administracji i niema kto uciszać graczy posiadających słabej jakości mikrofony

Do uciszania graczy nie potrzebny jest admin. Gracz z rangą "Zaufany" też ma taką opcje.

Masz według mnie za małą ilość godzin.

Podanie napisałeś bardzo krótkie.

Jestem na-NIE

Edited by Pr!d3
mały błąd
3 godziny temu, pocotoczytasz napisał:

Mógłbyś mi napisać na pw czemu zrezygnowałeś? (Napisz na steam,na forum jak wolisz ;) ) .

Na forum pisze mi że wykorzystałem dzienny dzienny limit czy coś takiego (może to przez to że mam mało postów i muszą być moderowane). Ale możesz znaleźć go na tym samym koncie na gametrakerze.

26 minut temu, Matrix1773 napisał:

Ogólnie mało Cię znam z serwera i nawet żadko cię na nim widuję.Twoje zachowanie jest w porządku.

Nigdy nie widziałem ani nie słyszałem jak doradzałeś innym graczą

Do uciszania graczy nie potrzebny jest admin. Gracz z rangą "Zaufany" też ma taką opcje.

Masz według mnie za małą ilość godzin.

Podanie napisałeś bardzo krótkie

Może i mało mnie znasz bo dziś jak graliśmy to trafiały ci się klasy wrogo nastawione do mnie, albo szybko ginąłem.

Pomagam na pw albo przez czat głosowy więc mogłeś nie widzieć czy nie słyszeć jak pomagam.

Zazwyczaj jak gram to widzę maxusa czy rzadziej jonka a innych adminów trochę mniej np Limbo widziałem ok 5 razy, Łebskiego może ze 2 razy a innych może i nawet w ogóle (mogę się mylić bo przez jakiś czas nie działał mi !menu i nie widziałem rang w dziale psay) dlatego nawet jak przekonam obu to brakuje tego trzeciego, który potwierdzi moje zaufanie.

Wiem że mało gram ale nie chce aby znowu znudził mi się tryb w garry's modzie tak jak poprzednio TTT.

Nie chciałem się rozpisywać, ale miałem nadzieję że zostanie szybko przeczytany i odpowiednio na niego zareagowany.

Witam :) 
Osobiście też dodam swoje 3 gorsze za które pewnie znów zostanę okrzyczany bo "za długa" zamiast edytować i umieścić to co czyimś zdaniem jest "ofttopem" w "ukrytej zawartości" :/ 
No ale do dzieła :D 

14 godzin temu, daniel2k03 napisał:

Byłem 3 miesiące na konkurencyjnym TTT, ale musiałem tam zrezygnować (więcej na pw)

Czemu dopisałeś te "więcej na pw" ??? Jeśli kogoś by to zainteresowało to chyba dobrze by było od razu napisać dlaczego w jakiejś krótkiej wersji :P

Dodatkowo posiadam wieloletnie doświadczenie w mc.

Wieloletnie doświadczenie w Ministerstwie Cyfryzacji się przyda xDD 
(musiałem :(

Pomagam graczom jeśli mają problem.

W czym ?? Odrabiasz za nich pracę domową ?? 

Czasami podczas mojej gry niema nikogo z administracji i niema kto uciszać graczy posiadających słabej jakości mikrofony, albo sprawdzać reportów.

Grasz od października oraz połowę swojego czasu na serwerze nabiłeś w tym miesiącu a więc te "czasem" to najprawdopodobniej czas kiedy nie miał czasu żaden administrator być na serwerze. Poza tym przy twojej grze "w kratkę" te "czasem" to i tak dobrze :D 

Zawsze dodatkowa pomoc będzie potrzebna.

Co masz na myśli oznajmiając że pomoc będzie potrzebna ?? 

Wiem że nie jest to regularna gra ale to przez posiadanie administratora na innym serwerze.

11 godzin temu, daniel2k03 napisał:

Najpierw tłumaczysz się że w tym miesiącu masz słabą aktywność bo posiadasz stanowisko Administracyjne gdzie indziej a po chwili piszesz że zrezygnowałeś .... czekaj ... czy ty na prawdę ledwo zrezygnowałeś z stanowiska co owiewasz tajemnicą i po chwili składasz u nas podanie ??? Cytując @snajper24 "błagam :bitchplease:"

Wiem że mam spędzone w grze ponad 550h a na serwerze mniej niż 1/5 tego czasu, ale to nie minus bo dokładniej znam grę (mapy nie zaliczam bo rzadko się w niej gubie), mechanikę i system reportów.

GMod jest grą gdzie mechanika zmienia się od trybu a więc pisanie "znam grą bo grałem na innym trybie" to tak jakbyś powiedział "znam koreański bo uczyłem się japońskiego" - jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Wcześniej używałem RDM menagera, ale znalazłem sobie już nauczyciela do tego wprowadzonego na serwer.

Z systemem reportów jest podobnie jak napisałem wyżej czyli innymi słowy "inny serwer = inny system reportów" 

Podsumowując: 
Popieram wypowiedzi @Łebski oraz @snajper24 (reszty nie chciało mi się czytać) i również jak oni jestem na NIE 

PS - @daniel2k03 mam prośbę ... nie tłumacz się z każdego zarzutu bo to że się usprawiedliwisz nie zmieni niczyjego zdania a tylko zaśmieci post. Z góry dziękuję :) 
PPS - jeszcze korzystając z okazji to o co chodzi z tym 

6 godzin temu, daniel2k03 napisał:

Ale możesz znaleźć go na tym samym koncie na gametrakerze.

kiedy zostałeś poproszony o powód przez który zrezygnowałeś z poprzedniego stanowiska ?? Pytam bo nie rozumiem co napisanie na pw ma z przeszukaniem GT i znalezienie tam ... właśnie - czego ??? tej wiadomości prywatnej o którą chodzi ?? 

(Tak - wszystkie moje pytanie są zadawane byś nad nimi pomyślał bo nie oczekuję na nie odpowiedzi .... po prostu Twoje podanie zadało mi więcej pytań niż odpowiedzi :P

Offtop:

Spoiler

W tym miejscy zazwyczaj powinienem przyczepić się komentarzy lecz boję się że znów zostanę okrzyczany za to że "za długie" oraz "offtop" choć pewna osoba która zrobiła dokładnie to samo nie dostała nic a nawet post tej osoby został odkryty choć nie miał totalnie nic wspólnego z tematem :( 
Czuje się pokrzywdzony dlatego pisze to w ukryciu by nie można było się przyczepić (choć dla chcącego nic trudnego i pewnie znów dostanę po głowie :P

Edited by NavySealPL

Po tym zdaniu i reszcie tego postu podzielam zdanie @snajper24 i jestem na NIE.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...