Skocz do zawartości
Jonek

Nowa Komenda na TTT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wpadłem na pomysł, aby stworzyć komendę !kos. Działała by ona w ten sposób, że wpisywało by się nick, np. !kos jonek2531 i by na czacie kolorowy napis by się pojawił: <Ten co rzucił kosa> rzucił kosa na jonek2531! lub, np. rzucam kosa na kogoś no i by było: jonek2531 rzucił kosa na <Ktoś na kogo rzuciłem kosa>. Oczywiście mogło by też być coś takiego jak !unkos <nick> czyli jakby ktoś dał przypadkowo na kogoś kosa to by wpisał, np. !unkos jonek2531 i by się pojawił napis <Nick> anulował kosa na jonek2531
Wiem, że można zbindować sobie "<nick> to Zdrajca!", ale przyda się też jak ktoś nie ma tego zbindowanego. Wpisałby !kos <nick> i ma jeden klawisz wolny od bindów.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To brzmi jak podobny rak, który widziałem na innym serwerze -> po użyciu binda w rogu ekranu wyskakują 'kosy'...

Współczynnik raka i tak rośnie na serwerze, takie kolorowe kosy tylko go będą potęgować.

A w dodatku nie ma to sensu, w ten sposób przestaje się od ludzi wymagać, żeby choć trochę ogarniali, co się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
27 minut temu, Gerard aka Max Payne napisał:

Zbędne. Wystarczy słuchać i czytać, a nie jakieś kolorowe napisy dodawać.

9 minut temu, Matrix.PL napisał:

To brzmi jak podobny rak, który widziałem na innym serwerze -> po użyciu binda w rogu ekranu wyskakują 'kosy'...

Współczynnik raka i tak rośnie na serwerze, takie kolorowe kosy tylko go będą potęgować.

A w dodatku nie ma to sensu, w ten sposób przestaje się od ludzi wymagać, żeby choć trochę ogarniali, co się dzieje...

rzeczywiście wystarczy słuchać i czytać. Wcześniej tego nie za bardzo przemyślałem, ale teraz doszedłem dzięki wam do wniosku, że to nie ma sensu. :)

Temat można zamknąć.

Pozdrawiam

Edytowane przez jonek2531
missclick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.