Skocz do zawartości
dfuski

Czy warto to kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto kupić Far Cry 5? Dużo się różni od pozostałych części czy zrobili tylko facelifting?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

każda gra ma w sobie coś "swojego" i myślę, że warto. Co prawda nie rozpakowałem jeszcze pudełka na ps4 ale mam zaufanie, bo poprzednie części były ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja grając w 3 byłem zadowolony , natomiast 4 już średnia - zbyt mocno oklepane . Otwarty świat etc. Dlatego też nie gram już w assasina ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, dfuski napisał:

Czy warto kupić Far Cry 5?

Zależy, czy grałeś w inne części. Jeśli pykałeś w jedynkę, dwójkę, trójkę (do tego też dodatek blood dragon) czwórkę i Primal'a. To odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz grać w to samo. Według recenzji i mnie, piątka jest podobna, wręcz czasami taka sama do poprzednich części (chodź grałem tylko w jedynkę, dwójkę i czwórkę, a nowa gra z tej serii dodaje trochę od siebie nowe elementy). Zobacz recenzje, gameplay i sam odpowiedz na to pytanie. To tylko moja opinia i nie musisz się nią kierować.

Pozdrawiam

Edytowane przez GOD
//Edit: Poprawa estetyki i dodanie jednego zdania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu kolejny oklepany far cry, z inną tematyką, odświeżoną grafiką i paroma nowymi rozwiązaniami. Generalnie Far Cry to taki Call of Duty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

grałem w tę grę i ją polecam, lecz jeśli grałeś w inne części to nie polecam, bo prawie niczym nie różni się od pozostałych części. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam! Postanowiłem odpowiedzieć na twoje pytanie!

Osobiście nie posiadam tej gry(bo nie mam piniążków;)),ale ją oglądam na YT/Twitch.Gra ma bardzo dobrą grafikę i dobrze zrobioną mechanikę jeżdżenia autem.Można łowić ryby,szukać skrytek preperskich(czy jak to tam się nazywało) itd. przez co można odpocząć od strzelania do preciwników.Ale ma wiele wad.Największą jest to,że jest bardzo podobna do innych części ze względu na Gameplay.W trybie kooperacji,gdy host/ty masz słaby internet(w większości grach to nie robi problemu),dzieją się dziwne rzeczy.

Ogólniewedług mnie ta gra jest nudna.

Jeśli szukasz oryginalnej rozgrywki,ale grałeś w inne części tej gry,w tej jej nie znajdziesz.

Fabuła jest nawet ciekawa.Więc możę cię zainteresować.

Ale pamiętaj to tylko moja opinia :P

Tyle ode mnie

~Matrix1773

Edytowane przez Matrix1773
Dodałem kilka zdań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dziękuje wszystkim za odpowiedź, raczej jej nie kupie bo grałem w 2,3 i 4 :P

Edytowane przez dfuski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi