Jump to content
Jesus

Bomba dla T

Recommended Posts

Jestem za zmniejszeniem obrażeń/radiusa zadawanego przez !bomb na jailach - na małych mapach jak jail_minecraft 1 bomba może zabić całe CT.

Obrażenia można zmniejszyć, ale i tak to dużo nie zmieni gdyż CT obecnie rzuca się jak zwierzęta na głupiego fraga nie patrząc kompletnie nic. Stanie sobie taki delikwent plecami do wszystkich i nie wiem co myśli (yyy stane se do nich plecami może mnie nie zabiją).  Bomba po uzbrojeniu daje bardzo wyraźny sygnał, że trzeba na nią uważać, więc wystarczy odrobina racjonalnego myślenia, a nie stanie w 5 przy jednym głupim przycisku od cel, by terrorysta nie wysadził wszystkich. 

Dodam tylko, że wystarczy się schować za jakąś przeszkodą i bomba już nie jest taka OP

Edited by Heroes

Właśnie o to chodzi żeby ct nie miało za łatwo, także jestem za tym aby nic nie zmieniać. OKOOOOOOOOOOŃ!

nie mówię przeca co by usuwać całkowicie bombę, ale zmniejszyć radius o 20% - teraz bomba potrafi zabić z odległości koło 400 jednostek, co przy ułatwieniach na BH dla ogarniętych graczy to 2 skoki co by allah akhbar zrobić.

Dodatkowo , na rozgrzewce zmienilbym ilość kasy na 0 lub zablokował możliwość zakupu bomby.  Czesto podczas rozgrzewki jest ona kupowana a po rozgrzewce na pierwszej rundzie używana. 

Bomba wcale nie jest taka OP. Sam zaobserwowałem, że w większości przypadków antyterroryści zachowują się bardzo lekkomyślnie, o ile można tak to nazwać.

Wystarczy pilnować odpowiedniego dystansu i grać ostrożniej, bo nie tylko terroryści mają się bać, że zostaną zabici.

Jestem za tym, żeby nic nie zmieniać.

A jak osoba wpisze boom to można ją zabić? zawsze mnie to zastanawiało 

Nie mozesz.

A dlaczego mielibysmy zabić? Równie dobrze mógłbyś zabić każdego kto wpisze rtd bo jest ryzyko ze dostanie bron.

Guest
This topic is now closed to further replies.