Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek: 15

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:95259924 oraz Profil Steam

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem administratorem ale znam podstawowe komendy.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chciałbym być administratorem serwera TTT, ponieważ w ostatnim czasie odeszło sporo Adminów/Operatorów więc przyda się każda para rąk. Gram na serwerze od dłuższego czasu (jakieś około 1.5 roku) i dużo osób mnie kojarzy i chyba lubi (nazywając przegrywem, frajerem, faggotem, grubasem i tego typu inne + Anal kazał mi napisać, że nie kradnę fragów peszkowi). Ostatnimi czasy też sporo nowych osób zaczęło wbijać na serwer, z czego czasami robi się zamieszanie i jest dużo reportów a mało administratorów, aby to wszystko ogarnąć. Gram najczęściej w weekendy w czasie, w którym nie każdy admin siedzi w domu i na serwerze tylko wychodzą do znajomych czy tym podobne, z czego są braki aktywnej w tym czasie administracji na serwerze.

Pozdrawiam Serdecznie

Miecio

Edytowane przez Czeslawwieslaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yyy co?

Ty?

Co?

Hem.

Z powodu, że odszedł Tomislav [*] wydaję mi się, że godnie go zastąpisz.

Tak jesteś spoko osobą, choć ostatnio dosyć rzadko widuję cię na serwerze. (albo to ja gram rzadko)

Idealny kandydat.

Jestem na tak.

Pozdrawiam Łukaszu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Miecio jest już z nami od dłuższego czasu, można dać mu szansę. Na tak.
-drewniany komp bo nie utrzymuje paru kurczaczków w minecrafcie :c

Edytowane przez Szisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na to jak to się rozwija to z wielką chęcią się wypowiem.

Dziwi mnie to, że temat nie jest napisany w dzień pierwszego kwietnia, bo lepiej by się to nadawało, przynajmniej byłyby jakiś cel tego podania jak pośmianie się. Podanie jest chyba napisane na zasadzie "a, bo odeszli sobie admini, mam prawie 16 lat to może mnie przyjmą i będę mógł się pobawić komendami, bo propami i nerwami innych ludzi to już za mało". Miecio to świetny przykład osoby, która nie powinna mieć administratora. Dlaczego? Wystarczy tak naprawdę samo zachowanie wobec graczy i trolling. Jak ktoś mu przeszkodzi w trollingu, często występują przypadki poniżania tego gracza oraz próby zemsty, z celem opuszczenia przez tego gracza serwera. A o co chodzi z samym trollingiem? Propkilling, wykorzystywanie niewiedzy graczy na temat niektórych części mapy/rozgrywki w celu dostania przez tą osobę karmabana lub po prostu jego wyjścia. Zresztą można zauważyć poniżej, że gracz wzorem to na pewno nie jest. Na NIE

image.png.5a4a478eefa33340525a8f2425db60ba.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem na NIE z podobnych powodów co Tomislav.

Edit: Mała literówka. :P

Edytowane przez Zangery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podzielam to samo zdanie co Tomislav. Dodam tylko to. Że aktualne podania są żądne władzy. By nikt im nie mógł przerwać. A żeby tyrali swoje dalej. Dobre czasy przemineły, a dobre podanie to jak perła. Od dawna go nie widać w tym morzu. 

NIE. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet często cię widuję gdy gram na TTT.Jesteś nawet miły wobec innych graczy ale masz bardzo dużą ilośc banów.Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE z powodu dość młodego wieku i braku doświadczenia, <---- te dwie rzeczy do siebie bardzo nie pasują.

Także szybkie wpisanie "miecio" w gametrackerze pokazuje tak naprawdę aktywność gracza tylko w ostatnim tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, odrzucam podanie. Uważam, że na ten moment nie jesteś jeszcze wystarczająco dojrzałą osobą do pełnienia funkcji administratora. Zapraszam do ponownego spróbowania swoich sił w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.