Skocz do zawartości
Fliper (SirFliper)

<TTT> SirFliper

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek: 19
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:11101
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Byłem na tym serwerze operatorem

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Witam, dużo osób mnie zna i wie że było na mnie dużo skarg dawno temu. W tym czasie zdążyłem dojrzeć i wydaje mi się, że poradzę sobie z tą funkcją. Widzę że wielu adminów odeszło dlatego chciałbym wrócić do mojej funkcji bo wiem z czym to się je i co wolno, a czego nie wolno. 

Pozdrawiam Fliper

Edytowane przez Fliper (SirFliper)
oczywistość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przeszłość przeszłością. Ale mam powody nie licząc tamtych dziejów. Nie bez powodu wcześniej straciłeś uprawnienia. Jeździłeś po byle kim. (Szczególnie mnie)

Ale że masz nawet czelność i nawet chęć na to by pisać podanie nawet jak nie grasz wystarczająco. To nie mam słów.

Głównie powody.

1. Nie grasz wystarczająco.

2. Nikt nie zna cie teraz

3. Zawiniłeś srogo w przeszłości.

4. Równie dobrze wiemy że te podanie to potężny żart. Do tego po 1-szym kwietnia by dosolić.

Nie.

Edytowane przez VargasOgnisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

(Jak usłyszałem o tym podaniu, pomyślałem że to żart na prima aprillis, a tu c*** 2 kwietnia)

NIE

Pozdrawiam

(szacunek, żebym wbijał na forum specjalnie dla kogoś to coś niesamowitego)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vargas było minęło ty też w stosunku do mnie nie byłeś najlepszy, aktualnie nic do ciebie nie mam i nie chowam urazy i mam nadzieje, że ty też. Powróciłem do gry po długiej przerwie, i to ma być nowy początek nie obwiniaj za coś co się stało dwa lata temu. Wuker jakieś uzasadnienie? Tylko proszę o patrzenie na stare sprawy trochę inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny (nie)śmieszny żart na 1 kwietnia.

No to dlaczego nie?

A dlatego np.

- nie wiem co skłoniło Cię do napisania tego podania? To, że rekrutacja jest otwarta? A może przerost ambicji? A może jednak chęć władzy?

- gracza widziałem, szkoda, że ruski rok temu. Przyszedłeś i uważasz, że się nadajesz?

- nie wiem jakie będzie twoje stanowisko dla graczy, bo po tych słowach: " bo wiem z czym to się je i co wolno, a czego nie wolno.  " to sam nie wiem.

- podanie bym powiedział średnio napisane. Postarałbyś się.

PS: No chyba, że to z twojej inicjatywy na serwer zostanie nareszcie wgrany Pointshop i skiny, a może i nawet sama autokampa?:bitchplease:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego właśnie się bałem że gracze którzy grali sto lat temu będą się wypowiadać nie widząc tego co robię teraz. Gadałem z Kubą podanie do zdjęcia przez czas. Pozdro toksyczne świry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie zamykam ze względu na brak wymaganego stałego miesiąca aktywnej gry.

Resztę osób prosiłbym o nieosądzanie graczy jedynie ze względu na ich przeszłość - i piszę to jako osoba, która w przeszłości była wykluczona ze społeczności SG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.