Skocz do zawartości
Rosołek

Skarga Na Pewnego Pana.

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa tematu: Skarga ;)

1. Nick osoby oskarżonej:Bodajże [R]ider.

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:46243095

3. Przybliżona data zajścia: 00:10-30

4. Nazwa mapy:ba_jail_resurrection_go_v1b

5. Opis sytuacji: Witam :) Piszę to w takiej sprawie, ponieważ osobnik wyżej wymieniony nie potrafi prowadzić Jail'i. Z tego względu że zabija osoby nie uprzedzając i zarazem wmawiając że popełnił błąd. Każdy wie jak jest naciągany przez wszystkich regulamin, lecz to już przegięcie.. Według mnie " nie umiesz to nie prowadź" PROSTE. 

6. Coś od siebie: Człowiek wbija na serwer po długim czasie nieobecności a tu Ci wejdzie do CT cwaniaczek który nie potrzebuje regulaminu bo grał na placu w CS-Source. Dla mnie to ŻENADA. Mam nadzieje że jakąś "kare" dostanie. 

Pozdrawiam Serdecznie Rosołek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a możesz jaśniej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Obejrzałem sobie na szybko demko z nudów, i jedyne do czego można było się przyczepić to chyba to że nie wykorzystywał znajdujących się zabaw na mapie, ale to i tak mocno naciągane, bo mapa też nie była jakaś  bardzo atrakcyjna ;v

PS. @Rosołek Nie chcę być niemiły, ale serio puszczasz jakieś (co prawda na kilka sekund, ale dosyć często) durne bindy, a potem piszesz skarge? xD

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Zacznę nie od głównego oskarżonego, a o oskarżającego. Rosołku, otrzymujesz karę w postaci mute'a na tydzień za puszczanie muzyki dosłownie w każdej rundzie utrudniając przy tym prowadzenie oraz za obrazę słowną prowadzącego. Jeśli nie podoba Ci się sposób w jaki prowadzi(a raczej tego nie robi) to zgłoś to na forum bez zbędnych słów i upewniając się, że sam nie robisz czegoś co jest wbrew regulaminowi. 

A teraz [R]ider. W ciągu 25 długich minut nie wykorzystałeś ani jednej zabawy, poza kilkoma sekundami deathruna z dwoma osobami w ostatnich chwilach mapy. Jedyne co zrobiłeś to 2 quizy w których dałeś tak nierówne pytania, że to jest jakiś żart. Graczowi który ewidentnie nie miał nawet 15 lat zadawałeś pytania o których istnienia nie miałem pojęcia, a co dopiero on. Przy czym Heroesowi, który reprezentuje sobą jakąś wiedzę nabytą wraz z wiekiem i nauką zadajesz pytanie: "Co jest stolicą Grenlandii". Żartujesz sobie? Kolejna sprawa, nie masz prawa zabić nikogo kiedy jest freeday dla całego serwera. To, że "poczułeś się zagrożony" nie upoważnia Cię do zabijania kogoś, kto obok Ciebie przechodzi.

11. Antyterroryści mają prawo zabić Terrorystę, który nie słucha poleceń, posiada broń, przebywa w miejscach nieodpowiednich (zbrojownia, secret).

istnieje również taki punkt:

21. Terrorysta, który posiada tzw. freeday może zostać zabity, jeżeli przeszkadza w prowadzeniu.

Jednak ty nie prowadziłeś, ponieważ nie wydałeś nawet polecenia, przez co cały serwer miał freeday. Zlałeś prośbę graczy, gdy Ci zaproponowali, abyś poszedł z nimi na Climb'a, usprawiedliwiając to słowami "nie, bo jest chuj*wy". Nie Tobie to oceniać, jeśli gracze chcą to zabierz ich tam, ponieważ sam ciągle pytałeś się gdzie chcą iść. Jeszcze jedno słowo odnośnie quizów. "będziecie wybierać sobie kategorię, ale zastrzegam sobie prawo do jej zmiany jeśli będzie chu*owa". Serio? Trzeba było po prostu samemu wybierać im kategorię. Otrzymujesz bana na CT również na tydzień, abyś zdążył ochłonąć i głębiej zapoznać się z regulaminem.

Bana na CT nie mogę(albo nie umiem) dać jeśli nie ma Cię na serwerze, ale liczę już od teraz. Jako że ban ten liczy się tylko na jailach, więc dam Ci perma i odbanuje Cię dokładnie

12 kwietnia o godzinie 17:00. 

Kary są na tydzień, ponieważ obaj gracze są bardzo dobrze zapoznani z regulaminem i świetnie wiedzą czego nie mogą robić.

Jedna mała uwaga do @Heroes - przestań cwaniakować na każdym możliwym jailu, bo przez to przeszkadzasz w prowadzeniu nie mając nawet racji w tym co mówisz. TWOJA cela jest tą w której się zrespiłeś, a nie ta którą sobie wybierzesz. WYBRANY przez Ciebie kolor jest tym, na którym stoisz a nie tym na który np. patrzysz. (przykład z ruletki na clouds).

Tyle ode mnie, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.