Skocz do zawartości
Fliper (SirFliper)

[skarga] Moreno

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick osoby oskarżonej: Moreno

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:153935308

3. Przybliżona data zajścia: 05.04.2018 22:36

4. Nazwa mapy: cod_stalingrad

5. Opis sytuacji: Byłem detektywem i siedziałem w pomieszczeniu wychodząc usłyszałem że ktoś podłożył na mnie remote to odwróciłem się i zabiłem gracza Moreno, jak się okazało słusznie. W następnej rundzie gracz (screen) zaczął twierdzić że nie miał remote (screen) i że to rdm był, po czym

na początku rundy zrobił na mnie revenge rdma

6. Coś od siebie: Nie jest to pierza sytuacja gdzie gracz myśli że wszystko mu wolno, nie ma też w sobie ani trochę kultury ciągłe wyzwiska w moją stronę po tym zajściu to standard 

mhm.png

mhm1.png

Edytowane przez Fliper (SirFliper)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mówiąc już o kulturze to nie ja jestem osobą która po udanym zabójstwie mówi ludziom leżeć jak do psa ale mijając ciekawostki w rundzie w której byłem t były obok ciebie 3 osoby bądź cię mijały więc nie miałeś pewności czy remote był na tobie i czy ja go tobie podłożyłem mogło to być równie piętro niżej ubzdurałeś sobie że po ok 15 sekundach zabijesz osobę którą spotkasz pierwszą na nieszczęscię mnie drąc się szczęśliwy * ale noscope zj*bie* więc zanim zaczniesz mieć problemy do innch zacznij myśleć o sobie. niektóre osoby nie powiinny miec dostępu do forum dlatego też nie wchodzę na nie i zachęcam cię do tego samego oraz wielu osób tobie podobnym.

PS następnym razem nie strasz ludzi skargami bo to nie od ciebie zależy czy ktoś chyci bana i nie chwal sie jaki to ważny jesteś

Edytowane przez Matrix.PL
Domyślam się, że to był cytat, ale i tak minimalną cenzurę dałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!Postanowiłem dodać swoje 3 grosze.

Zacznę od tego:Po co wogóle wstawiałeś te screenshoty? Tylko pokazują,że go zabiłeś i tylko to,że kupił detonator a nie,że na ciebie go podłożył(i chyba jakiś notatek z lekcji).Mogłeś zrobić screenshoty logów,jak niby zrobił tego Revenge RDM'a

Żadnych obraz oprócz "Mózgu.Twój mózg wysiadł"

7 godzin temu, Moreno napisał:

zabójstwie mówi ludziom leżeć jak do psa (...)  * ale noscope zj*bie* 

I SirFliper według tego,co napisał Moreno,to twoje zachowanie było gorsze.

Ale teraz o Moreno.

(Wasze wersje wydarzeń strasznie się różnią)

Ty, Moreno powinieneś po prostu go zgłosić,a nie (jeśli to naprawdę zaszło) RDM'ować go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moreno po zabójstwie mówię gleba tak to prawda, byłeś jedyną osobą tam która to mogła zrobić bo to był wąski korytarz gdzie tylko ty mogłeś na mnie wstawić remote. Spójrz na swoje zachowanie potem przez przypadek zrdmowalem cię i chwilę po tym przeprosiłem bo faktycznie zabiłem prova lecz ty już na mnie z bluzgami. Ja naprawdę rozumiem że czasem się długo czeka na bycie T ale potrafię słuchać.  Matrix ostatnie zdanie było editem nie dołączyłem już screenów a fakt notatki mi się też zamieściły totalnie przez przypadek. Plus nie było takiej akcji z tym noscope, pragnę ci przypomnieć że to był final kill i fakt dostałem głupawki bo było to ładne zabójstwo ale nie obraziłem cię. 

Edytowane przez Fliper (SirFliper)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No to ja powiem tyle.

Nie wiem, czy Moreno postawił tego rimołta na tobie, chociaż go kupił. Wasze wersje wydarzeń są sprzeczne.

Fliper mówi, że Moreno był sam, a Moreno mówi, że z trzech ludzi się tam znajdowało. No to ja w końcu nie mam pojęcia, kto mówi prawdę.

Wydaję mi się, że temat nie ma sensu, w sumie o RRDM'a nie trzeba się tak buntować. (aktualnie na strefie to codzienność).

Oby dwie strony powinny się pogodzić oraz Moreno mógłby przeprosić za tą niby obrazę.

Ja mam tyle ze swojej strony.

Pozdrawiam

PS: Romantyzm i zdjęcia z zeszytu zawsze są spoko Fliper :i-see-what-you-did-there:

Edytowane przez ksawię
śmieszki powodem som

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem tylko ja i typek któremu kazałem wyjść bo byłem D, Moreno pojawił się znikąd podłożył remote dostał banie i się wkurzył zrozumiałe. Przyznam że pisałem trochę to pod wpływem nerwów bo gdy byłem T na następnej mapie i go zabiłem to jeszcze mnie od noobow zwyzywał. Przepraszam wystarczy, a jeśli ty poczułeś się urażony którymkolwiek z moich słów to ja cię też przepraszam. Z mojej strony to tyle. (romantyzm wrr) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie temat zamykam. Mam nadzieję, że zachowanie obu graczy, zarówno oskarżonego, jak i oskarżającego się poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.