Skocz do zawartości
Garrison137

<TTT> Garrison

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek-16

2. e-mail  [email protected]

3. steam-https://steamcommunity.com/profiles/76561198181645211/

4. Doświadczenie: Moderatorem nigdy nie byłem, bo nigdy nie miałem ochoty i uważałem że sie nie nadaje na administratora.

5. Adminem chciałbym być ponieważ: Na serwerze gram dosyć długo (2-3 lata), a wiem że nie zawsze jest jakiś admin który ma czas wejść i ogarnąć jakaś sprawę. Sam miałem pare sytuacji takich że potrzebny był admin na serwerze, ale ktoś grał w coś innego lub nie miał czasu. Już nie raz dostałem KB a raz nawet bana na 2 miesiące wiec się troche ogarnąłem z bezsensownym zabijaniem propem czy czymkolwiek. Mam nadzieje że zostaną przyjęty do grona adminów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Marnie napisane podanie, mało informacji i twoim jedynym powodem napisanie tego podania jest to, że administratorzy nie zawsze mają czas być 24/7 na serwerze?

Jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie to jestem na NIE.

Pozdrawiam Maciuś Zaczkowksy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie.

A głównie z powodu małej aktywności gracza, gra już od dłuższego czasu, ale nie widać go jakoś na serwerze.

No i na upartego to podanie takie słabe.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

Z tego co policzyłem to masz 235 minut w ciągu 30 dni.

JESTEM NA NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, podanie odrzucam z powodu niskiej aktywności w ostatnich dniach. Zapraszam do ponownego złożenia podania w przyszłości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.