Skocz do zawartości
Husio23

[BAN] (10.02.2018) Husio23 #1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: Husio23
2. Steam ID: STEAM_0:1:114378117

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Husio23

4. Opis sytuacji: Witam, dostałem bana za to że pisaliśmy do siebie dla beki z kolegą słowo "Kutas Kozła" oczywiście na prywatnej wiadomości i dostałem bana.
5. Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za moje zachowanie i już nigdy tak nie będę robił.

Edytowane przez Husio23
Zapomniałem o numerze serwera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy źle rozumiem sytuację, ale nie mogłeś dostać bana za pisanie na priv. Ban musiał zostać nadany za coś innego. Najlepiej, żeby sprawę objaśnił @Limbo bo nie wiele zrozumiałem z tego opisu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy pisałem do kolegi na serwerze na prywatnej wiadomości dla beki "Kutas kozła" i dostałem bana za Toxic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Rozumiem, że pisałeś to do kolegi dla beki... Tylko po co x'D? Wytłumaczysz?

Co do bana...

Może Limbo nie wiedział, że to twój kolega i pomyślał, że obrażałeś na serwerze przypadkowego gracza.

Edit: 

Nie zerknąłem, że to perm... Chyba za długa kara jak na zwykłe wyzywanie.

Ban powinien być skrócony.

Pozdrawiam~ Adlino

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Dnia 7.04.2018 o 19:38, Husio23 napisał:

Witam, dostałem bana za to że pisaliśmy do siebie dla beki z kolegą słowo "Kutas Kozła" oczywiście na prywatnej wiadomości i dostałem bana.

Sam już nie pamiętam do kogo to pisałeś, ale nie sądzę,aby kolega miał problem z tym. Zostałeś zgłoszony po czym dostałeś ode mnie bana. To nie był jeden raz kiedy napisałeś do tej osoby coś takiego a to był do niego spam.
Analogicznie ban zostaje.

#Edit 1
W sumie zdejmę tego bana patrząc na czas, kiedy został nadany. Będziesz pod obserwacją administracji i jeżeli nie wykorzystasz tej szansy to już nie dostaniesz trzeciej.

Edytowane przez Limbo
Zmiana zdania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.