Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kronik

2. Steam ID: STEAM_0:0:197800691

5. Przybliżona data zajścia: kiedys w 2017

4. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:86922999&Submit

5. Opis sytuacji: Dostalem perme na serwerze poniewaz sie nudzilem i trollowalem 

6. Coś od siebie: Chcialbym wrocic na strefe i grac normalnie poniewaz to jest dobry serwer i dobre community. Ladnie prosze o ub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro dostałeś perma to musiałeś nieźle trollować. Napisałeś dość słabe odwołanie, ale z drugiej strony minęło już prawie pół roku. Myślę , że @Gerard aka Max Payne lepiej objaśni tę sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 minut temu, Kapitan Groszko napisał:

Skoro dostałeś perma to musiałeś nieźle trollować. Napisałeś dość słabe odwołanie, ale z drugiej strony minęło już prawie pół roku. Myślę , że @Gerard aka Max Payne lepiej objaśni tę sprawę.

Polecam bardziej czytać forum :pffcht:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widocznie bardzo mu zależy na unbanie. xP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minutes ago, Kapitan Groszko said:

powiedzialem pare slow po arabsku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Te twoje odwołania to jakiś żart, zwłaszcza to poprzednie. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że bardzo chcesz do nas wrócić. Nie mam zamiaru dawać UB, tylko dlatego że ty tego chcesz XD. Niech inni się wypowiedzą, ja UB nie mam zamiaru dawać.

ps. Jeżeli dobrze kojarzę, to bana dałem za obijanie ludzi z łoma, spamowanie po arabsku na czacie (Chyba były to wulgaryzmy? Nie pamiętam) oraz za Rdmy.

Edytowane przez Gerard aka Max Payne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!

Z tego co widzę to dostawałeś już bany w przyszłości (jakiś inny mass rdm + współpraca ze zdrajcą, co jest w moim odczuciu zbliżone do ghostingu).

Ponadto piszesz jakbyś miał 12 lat (nie wiem ile masz, tak strzelam), a na jednym z banów masz przykładowo nick bezpośrednio nawiązujący do ideologii nazistowskiej (do dosyć znanej osoby, pewnie się domyślicie o kogo chodzi i nie muszę pisać). Ostatnie nicki też pozostawiają sporo do życzenia.

Nie wspominając nawet o ostatnim odwołaniu, które bardziej pasuje do jakiegoś tematu z kawałami.

W obecnym już trochę lepiej, ale też pojawia się jedna, bardzo idiotyczna rzecz. Na luzie stwierdzasz, że trollowałeś i potem piszesz, jakby to nie było nic złego i po prostu pomijasz niewygodny temat. A jako jedyny argument do zdjęcia bana to "To fajny serwer i fajni ludzie, chcę pograć".

Skoro Tobie się nudziło i trollowałeś, to może administracji się nudzi teraz i nie zamierza nawet czytać tego tematu? Bo póki co nie widziałem nawet jednego zdania z Twojej strony, które choć delikatnie zasugerowałoby, że widzisz coś złego w trollowaniu (i wszystkim, co tam jeszcze zrobiłeś, nie znam szczegółów).

Tak dla podsumowania: Jak trollujesz z nudów, to admini powinni banować z nudów, żeby było fair.

W skrócie jestem przeciwny odbanowaniu, moim zdaniem powinieneś napisać za minimum miesiąc, ale tak przyzwoicie, a nie tak samo jak to dzisiejsze oraz (w szczególności) piątkowe odwołanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio? W piątek odwaliłeś fuszerkę i chwilę później próbujesz jeszcze raz? Odrzucam i zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.