Skocz do zawartości
Zuris

[UNBAN] Seal

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Seal sie nie moze zarejestrowac i mowi, ze forum rozrypane to przesle

1. Nick, na który została nałożona kara: Seal
2. Steam ID: STEAM_0:0:48156649
3. Link do bana na Sourcebans:  http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:48156649&advType=steamid
4. Opis sytuacji: Grałem sobie na strefie była mapa stalingrad wskoczyłem sobie na daszek (dozwolone było jakbu approved) i taki freeze gry dostalem i wywalilo mnie do menu z informacja ZOSTALES ZBANOWANY PRZEZ GERARD POWÓD BUGOWANIE MAPY oczywiscie na poczatku nie wiedzialem o co chodzi wiec poprosiłem znaną osobistość tego serwera a właściwie osobistości by ogarneły dla mnie o co chodzi, okazało się że Jakbu mimo, że powiedział iż można i zaaprovował możliwość wbijania na dach na stalingardzie to nie zmienil regulaminu/nie poinformowal operatorów, Gerard zatem napisał do Jakbu w tej sprawie a Jakbu postanowił żeby Gerard nie ściągnął mi bana PONIEWAŻ uwaga BAN JEST KRÓTKI TO SE POCZEKA, nie powiem zażenowałem się lekko wtedy dlatego pożyczyłem konto od kolegi z gmodem.
5. Coś od siebie:  Banowanie niesłusznie (no oprócz multikonta) gracza z powodu niedoinformowania który chciał grać na serwerze regularnie i do tego nie ściągniecie bana bo jest za krótki

PS. Pozdrawiam 3 obywateli: Zurisa, Halowa i Lighter. :))

Edytowane przez Zuris
ochłoń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka,
Co tam u was, bo u mnie wszystko całkiem dobrze, no mimo zbanowania kilku osób w tym sila... Prawie każdy gracz strefowego TTT tworzy atmosferę serwera, czasami jest ona negatywna, a czasami pozytywna. Kiedy odchodzi jeden gracz w serwerze tworzy się pustka, którą częściowo zapełniają inni, przynajmniej starają się tego dokonać. Sil był jedną z osób, która może i nie używała mikrofonu, ale się udzielała choćby zapełniając jakąś lukę po innych i samemu dając coś od siebie. Miał całkiem czystą kartotekę i wydaje mi się, że mógł już ochłonąć. Podobno mrow nie był taki zły kek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, poprzednia wersja regulaminu dawała możliwość interpretacji go na różne sposoby. Dlatego więc, ban Gerarda był słuszny i nie zamierzałem w niego ingerować. Zgodnie z poprzednimi zasadami rozgrywki, to w dużej mierze od administratora zależało co można potraktować jako bugowanie mapy. Tak więc wynikały z tego nieścisłości, przez co niedługo później regulamin został zmieniony, a niedozwolone miejsca zabezpieczone. Wszelkie prace nad tym odbywały się jeszcze przed banem.

Natomiast podważenie decyzji o banie poprzez wejście na multikoncie jest czymś, czego tutaj nie tolerujemy, więc nawet biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności ban pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.