Skocz do zawartości
Kubson69

Odwołanie Bana //Serwer Breach [#3]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: KV8S0N//GameCPL
2. Steam ID: 

STEAM_0:1:151336021

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=KV8S0n&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Witam grałem sobie na serwerze po długiej przerwie na serwer weszłem sobie z bratem bo nikogo nie było miał 0 level więc chciałem mu pomóc aby sobie go trochę nabił jak wszedł pierwszy raz na serwer noi po chwili wbili inni chciałem ukryć że miałem z nim "Sojusz" ale to się nie udało bardzo teraz tego żałuje bo dostałem bana na 5dni za "Sojusz z SCP i Strzelanie z więży" W sprawie tego że strzelałem z wieży to już o tym zupełnie zapomniałem jak mówiłem byłem po długiej przerwie i strzelania z wieży w regulaminie nie zapamiętałem jak sprawdzić chciałem regulamin to komenda !regulamin nie działała więc to moja wina że tego nie zapamiętałem..
5. Coś od siebie: Chciałbym mieć Unbana bo na tym serwerze breach uwielbiam grać i mam na nim 12level wiem że źle postąpiłem i obiecuje że to się nie powtórzy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kubson69
Steam ID

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze @NeCkeR wzywam cię.

Po drugie to przecież naturalne, że sojusze między mtf i scp są jak najbardziej legalne na wszystkich serwerach typu breach.
Nigdzie przecież nie ma wzmianki o tym, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z przestrzegania jak i dostania kary związane z nieprzestrzeganiem go.
Nie wiem, kiedy grałeś ostatnio, ale wzmianka o nieznajomości regulaminu istnieje już od maja zeszłego roku na serwerach naszych breach.
Masz tam wszystko napisane czarno na białym, jak możesz i jak nie możesz się zachować w odpowiednich sytuacjach.
Nie pochwalam twojego zachowania i mogliście chociaż umiejętnie ze sobą komunikować się i pomagać jak jesteście klasą sojuszniczą, a nie dwoma innymi klasami, które muszą być do siebie wrogo nastawione.
Po trzecie komenda !regulamin na #3 nie działa lub niech ktoś mnie oświeci jednak, że działała aczkolwiek nie zwalnia cię z wejścia na forum, bo raczej komunikat istnieję i wyświetla się na czacie specjalnie dla takich osób jak ty, aby mogli wejść na forum i przeczytać regulamin.
Jak już pisałem wyżej nieznajomość regulaminu nie zwalnia cię z jego przestrzegania. 

To tyle ode mnie. Osobiście nie dał bym ci unbana jedynie może skrócił karę, gdyż stwierdziłeś, że długo nie grałeś , to nie musisz czytać regulaminu i długa przerwa zwalnia cię z możliwości przestrzegania go.

Poczekajmy na wersję, którą przedstawi nam NeCkeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witaj!

Słuchaj nie będę tutaj pisał o regulaminie ponieważ Limbo już napisał i to dość dużo więc nie ma sensu bym pisał to samo. Byłeś MTF stałeś sobie pod Gatem A i jakimś cudem twój kolega jako SCP-457, który był w zbrojowni w HEAVY nagle wiedział do, którego Gate przyjść, który Gate mu otworzysz...

Otworzyłeś A wycofałeś się strzelając OBOK niego, a nie w jego ciało :)

Potem wyszedłeś na wieże i zacząłeś do niego strzelać, raz go trafiając, a raz nie.

Nie dość, że sojusz to mógłbym pomyśleć, że nawet Ghosting macie kiedy on dokładnie wiedział do jakiego Gate się udać pomimo, iż drzwi prowadzące do A były zamknięte.

I inne otwieranie Gateów dla twojego kolegi kiedy był SCP bądź Klasą D bez karty 4, pomijam :)

Jestem za NIE odbanowaniem gracza    

Pozdrawiam

~NeCkeR

PS: Ja Cię ostrzegałem, że potraktuje to jako sojusz i Ci dam bana. Najwyżej to zignorowałeś.

Edytowane przez NeCkeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, NeCkeR napisał:

Witaj!

Słuchaj nie będę tutaj pisał o regulaminie ponieważ Limbo już napisał i to dość dużo więc nie ma sensu bym pisał to samo. Byłeś MTF stałeś sobie pod Gatem A i jakimś cudem twój kolega jako SCP-457, który był w zbrojowni w HEAVY nagle wiedział do, którego Gate przyjść, który Gate mu otworzysz...

Otworzyłeś A wycofałeś się strzelając OBOK niego, a nie w jego ciało :)

Potem wyszedłeś na wieże i zacząłeś do niego strzelać, raz go trafiając, a raz nie.

Nie dość, że sojusz to mógłbym pomyśleć, że nawet Ghosting macie kiedy on dokładnie wiedział do jakiego Gate się udać pomimo, iż drzwi prowadzące do A były zamknięte.

I inne otwieranie Gateów dla twojego kolegi kiedy był SCP bądź Klasą D bez karty 4, pomijam :)

Jestem za NIE odbanowaniem gracza    

Pozdrawiam

~NeCkeR

PS: Ja Cię ostrzegałem, że potraktuje to jako sojusz i Ci dam bana. Najwyżej to zignorowałeś.

Wiem właśnie nie pomyślałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie przejmuj się to tylko 5 dni. Może ktoś przez te 5 dni naprawi lagi na serwerze i wrócisz idealnie haha.

Prosiłbym już o zamknięcie tematu

Zamykam~ (P)Adlino

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.