Jump to content
nonejm

Marker na jail

Recommended Posts

jestem za grałem z tym pluginem i warto dodać, żeby korzystać z niego umiejętnie, bo może mocno popsuć rozgrywkę. 

Edited by bokuser

przyda się, czy to w prowadzeniu, czy do wykorzystania jako maszynkę do różnych zabaw np. kalambury. Podpisuję się wszystkimi częściami ciała pod tym.

oczami wyobraźni już widzę wszystkie wiatraczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zdecydowanie za.

jestem na nie, maszyna nie wyrobi xD

taki żarcik hehe

Edited by Rzuf

ogólnie to bardzo dobry pomysł, podpisuje się również pod postem @Heroes odnośnie zabaw

Witam 

Długo się zastanawiam nad tym pomysłem i dojść nie mogę po co właściwie wam coś takiego? Podajcie mi jakiś praktyczny przykład, tylko nie kalambury, gdyż robienie łuków z racji zasady działania jest praktycznie niemożliwe. 

Pozdrowiam 

Remzo 

@Remzo na przykład chcesz ich rozstawić bark w bark to narysujesz im linie aby sie rozstawili albo zrobisz aby szli za tą linią bedzie więcej ale trzeba trochę pomyśleć

Osobiście uważam, że strzały są wystarczające i bardzo praktyczne. Prowadze jaile od kilku lat i nigdy nie było to nikomu potrzebne. To jest troche jak dodawanie do okularów korekcyjnych wycieraczek, bo w końcu może deszcz na nie spaść i co wtedy? Nie dość ze połowa graczy ma "laser zadupny" to jeszcze CT bedzie miec kolorowe linie do malowania? Z jaila zrobi się jedna wielka rysowanka.

Jak już to proponowałbym powiększenie magazynka dla CT, gdyż czasami dochodziło do sytuacji, w której od nadmiaru wyznaczania przeze mnie miejsc musiałem pożyczyć broń od kolegi z teamu albo musiałem wrócić się do zbrojowni by wymienić m4/ak. Nie ma co niepotrzebnie obciążać serwera.

Pozdrawiam,

Spike

13 hours ago, spike said:

Jak już to proponowałbym powiększenie magazynka dla CT

Jak to sobie wyobrażasz? XD 

13 hours ago, spike said:

Nie ma co niepotrzebnie obciążać serwera

A to to wyżej to co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Jesus ja od poczatku pisałem, ze bym nic nie zmieniał w tym temacie, ale dodałem na koniec dwa slowa "JAK JUŻ", czyli ze lepszy powiekszony magazynek niż ta kredka. Tyle.

1 hour ago, spike said:

Jesus ja od poczatku pisałem, ze bym nic nie zmieniał w tym temacie, ale dodałem na koniec dwa slowa "JAK JUŻ", czyli ze lepszy powiekszony magazynek niż ta kredka. Tyle.

a ja zadałem konkretne pytanie - jak chcesz powiększyć magazynki? :bitchplease:

@Jesus Nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz xD. A tak na serio, marker byłby ciekawym dodatkiem, lepszym niż powiększenie magazynka. lecz tym też bym nie pogardził, działałoby ono gdyby na jednego ct przypadało np. 8tt, magazynek by się zwiększał. Jeśli się nie mylę, opcja w !lr "noscope" zwiększa magazynek, i to do 99 naboi bez przeładowania (jeśli się mylę to przepraszam i proszę mnie poprawić), może dałoby się przerobić fragment kodu... Ale marker byłby lepszy :) 

Dzisiaj na serwerze przetestowaliśmy marker i co prawda działa, lecz kompletnie nie widzimy zastosowania tego, oprócz rysowania benka na niebie. Oczywiście, jak to bywa w tej grze ograniczenie do 32 tymczasowych entities (można porównać to do faktycznych linii, aczkolwiek nie jest to do końca to samo) sprawia, że po narysowaniu czegokolwiek bardziej skomplikowanego niż kreska i kółko malowidło znika bardzo szybko, więc konkurs na rysunek odpada. Jeżeli widzicie jakieś SENSOWNE zastosowanie markeru, które faktycznie usprawni cokolwiek, to proszę - napiszcie to tutaj i weźmiemy pod uwagę wasze zdanie.

Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam,

Remzo.

20181119004045_1.jpg

24 minutes ago, sokowirowka said:

Można rysować linię, na której terroryści bedą się ustawiać np: bark w bark.

Prosiłem o sensowne. To samo można robić wykorzystując budowę mapy, bądź przy pomocy strzałów wyznaczyć punkt od którego mają się rozstawić, jeżeli w pobliżu nie ma żadnych ścian. Działa tak samo a przy tym nie zapycha serwera zbędnymi rzeczami.

16 minutes ago, Jakub Jakub ;) said:

ale jest jakieś urozmaicenie @Remzo

Nie, nie jest to urozmaicenie, a zarzucanie serwera stertą śmieci, "bo tak". Czekam w dalszym ciągu na sensowne propozycje. Dodatkowo miejcie na uwadze, że nie da się w chwili obecnej ograniczyć laserów dla konkretnych osób. Jeżeli miałoby to w ogóle wejść na serwer, to pewnie tylko dla administratorów, ewentualnie VIPów (?) - na pewno nie dla wszystkich graczy, bo to oznaczałoby istny bajzel. W każdym razie plugin na serwerze jest, przetestowany, działa. Zostanie włączony, jeżeli udowodnicie mi się, że to na pewno ma sens.

Pozdrawiam

Remzo

Pomysł jest fajny , markerem będziemy ustalać gdzie TT mogą się ustawić.Ale patrząc z drugiej strony server nie będzie się wyróżniać.Marker może zostać na okres próbny (CT) i jeżeli wszystko będzie okej to można poświęcić 10 min na rozmowę z ludźmi z servera jeżeli wszystko będzie dobrze dopracowanie to marker zostanie wprowadzony na server. Marker zostanie tylko dla prowadzącego zostanie później jak wybuchnie bunt to osoba która bierze po zabiciu prowadzącego który ten bierze range prowadzącego ten ma automatycznie marker.... 

Edited by Wojowe

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...