Jump to content
Rzuf

Nowy Tryb Hunger Games

Recommended Posts

Witam, Ostatnio dość spora graczy na serwerze narzeka, że na placyku ciągle jest grane to samo, wiec wychodzę z propozycją dodania nowego trybu - Hunger Games. 

Hunger Games - Tryb w którym co najmniej kilku lub więcej graczy walczy pomiędzy sobą do momentu, aż pozostanie jedna żywa postać. Rozgrywka prowadzona jest na specjalnie stworzonych mapach na których trzeba poszukiwać skrzyń, ponieważ niszcząc je możemy dostać uzbrojenie potrzebne do zabijania przeciwników, w tym wypadku każdego kogo napotkamy na swojej drodze.

Zapraszam do dyskusji i co najważniejsze, @Remzo maszyna wyrobi z tym trybem?* 

*-taki malutki żarcik lubię żartować z maszyny

Filmik ukazujący jak wygląda rozgrywka w tym trybie

Edited by Rzuf

Jestem jak najbardziej za, przydałoby się jakieś urozmaicenie, na pewno przyciągnęło by graczy

Ja też jestem za. Jest kilka naprawdę fajnych map, które by pasowały na plac. Ten tryb powinien zaleźć się w notesie Remza "rzeczy do zrobienia" pod pluginem jaila, by randomy nie mogły wbijać do CT i trybem HNS ;)

Edited by Heroes

Też jestem na tak

Ej a to jest takie battle royale Jak w fortnite?

11 minut temu, Kander napisał:

Też jestem na tak

Ej a to jest takie battle royale Jak w fortnite?

Survival Games jak w minecrafcie, respisz sie w kole i na srodku masz skrzynki itp i szukasz wiecej skrzynek

można wgrać jedną mapkę, nie więcej, bo jak były, to ludzie zazwyczaj z tego uciekali.

BattleRoyale to nie jest formuła na serwery 4Fun, gdzie człowiek wchodzi na szybką rozgrywkę.

Godzinę temu, Jesus napisał:

BattleRoyale to nie jest formuła na serwery 4Fun, gdzie człowiek wchodzi na szybką rozgrywkę.

Runda tego trybu będzie krótsza, niż runda jaila gdy ct ogarnia i nie ma buntów.

Jak jednak tryb nie udźwignie takiej ilości graczy to można znaleźć jakiś odpowiednik. 

Np takie coś. Nie jest to jakiś osobny tryb, tylko mapa ma tu wszystko wbudowane https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=499172310 może tu grać do 32 graczy czyli na plac się nada. Grałem na zagranicznych serwerach na których była ta mapa i bawiłem się świetnie :)

o znalazłem jeszcze coś takiego https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=850490634

Na tej mapie nie grałem ale to też battle royal. Nie będzie problemów raczej z konfiguracją, bo jak wspomniałem wyżej nie jest to jakiś plugin z trybem, a gotowa mapa. Ostatnio battle royal cieszy się dużą popularnością, więc myślę że warto spróbować dodać taki tryb na plac. :) Nie widziałem polskich serwerów z takim trybem, więc jest szansa na nowych graczy, którzy podbiją średnią ilość graczy, która ostatnimi czasy na placu jest bardzo niska.

o tu jeszcze jedna mapa https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=500852664 ;3 - też fajna mapa, lecz na tej podnosi się poziom wody, by stopniowo zmniejszyć rozmiar planszy i skrócić czas rozgrywki :) w sumie na tamtych też jest ten mechanizm tylko tam zabija jakiś prąd.

I jeszcze jedna https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=926327189&searchtext=br_flood

widzę, że tych map jest trochę więc pomysł z tym trybem nie jest taki głupi, może niektórzy znów zaczną grać na placu, a nie w tego fortnajta.

Sry że ten post taki chaotyczny ale to 4 posty w jednym. Sprawdziłem część tych map i runda tam trwa około 3-4 min, więc nie ma tu czekania po 10min.

Edited by Heroes

@Heroes za moich czasów [email protected] były HungerGames na serwerze, jedna mapa. Niestety była nudna, ludzie długo czekali na dołączenie do gry (jak wbił ktoś za późno/zginął na początku to czekał 10 minut)... ogólnie na próbę bym wrzucił, ale maks jedną mapę.

Edited by Jesus

@Jesus tylko z tym czekaniem to jest trochę różnica bo np. Jak patrzysz się jak ktoś ma bezruch na kucaka a jak patrzysz że ludzie się biją o miano zwycięzcy to jest różnica.

1 hour ago, Kander said:

@Jesus tylko z tym czekaniem to jest trochę różnica bo np. Jak patrzysz się jak ktoś ma bezruch na kucaka a jak patrzysz że ludzie się biją o miano zwycięzcy to jest różnica. 

Tutaj I tutaj musisz czekać, jak dla mnie bez różnicy. 

Serio nie pamiętacie HG na PZ? Przecież to nie było aż tak dawno... Mapa była martwa większość czasu. 

Edited by Jesus

zostawcie tego jaila w spokoju xD

a sam pomysł bardzo mi się podoba, zawsze coś nowego.

52 minuty temu, Jesus napisał:

Serio nie pamiętacie HG na PZ? Przecież to nie było aż tak dawno... Mapa była martwa większość czasu. 

Mapa przez większość czasu była martwa, ponieważ była zbugowana.

1 hour ago, Rzuf said:

Mapa przez większość czasu była martwa, ponieważ była zbugowana.

A myślisz, że nowy tryb taki nie będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2 minuty temu, Jesus napisał:

A myślisz, że nowy tryb taki nie będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wierzę w Remza że do tego nie dopuści i wszystkio będzie ładnie ogarnięte. #RemzoMusisz

Przydałaby się jakaś odskocznia na serwerze. Chociaż jedna mapa czegoś nowego, bo z tego co widzę frekwencja jest wyjątkowo słaba ostatnimi czasy.

Edited by janek

Witam

Odpowiedź dokładnie ta sama co tutaj:

Muszę się pierw wygrzebać ze swoich prywatnych rzeczy by móc poświęcić czas na serwer.

Pozdrawiam

Remzo.

5 godzin temu, Buchal napisał:

@Remzo @nonejm Co o tym sądzicie? temat już dosyć długo stoi a graczy dalej ubywa.

W najbliższym czasie nie będziemy wprowadzać zmian ponieważ @Remzo ma też prywatne życie i pracę. A postawienie forum trwało ponad tydzień czasu. I nie tylko remzorro ale też wodzu i inni pracowali nad tym by jak najszybciej przywrócić forum do żywych. Jesteśmy tylko ludźmi :)

Co do samego trybu - nie mówimy nie nie mówimy tak. Póki co chcemy skupić się na tym co zaczęliśmy i wgrać upragnionego udejta w najszybszym możliwym dla nas czasie.  Tematu nie zamykam ani nie zbywam zostawiamy na razie i powrócimy do niego. 

Zrozumcie - jesteśmy tylko ludźmi i też mamy życie prywatne. :)

Edited by nonejm