Skocz do zawartości
Pr!d3

Problem z czytelnością forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy zauważyłem pewien błąd na forum. Mianowicie gdy otworzone jest kilka kart forum i nagle przyjdzie powiadomienie, na jednej z kart pojawiają się czarne kwadraty które losowo wyskakują na ekranie podczas skrollowania. Od razu zaznaczam, że nie jest to błąd np mojego monitora gdyż tylko tutaj takie zjawisko występuje. Co prawda te artefakty można tymczasowo usunąć odświeżając stronę ale myślę, że warto zwrócić na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czasami mam tak samo, lecz nie wiedziałem, że to występuje gdy ma się włączone kilka kart oraz przyjdzie wtedy powiadomienie.

Edytowane przez jonek2531

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jonek2531Mi akurat przy tym to występuje, ale możliwe że tak się dzieje też w innych sytuacjach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też często zdarza mi się ten problem, a skoro jesteśmy przy temacie narzekania na forum to chciałbym dodać, że jak dostane powiadomienie to muszę w nie wchodzić kilka razy, bo w przeciwnym razie ciągle wyświetla mi się czerwone kółeczko z cyferką w lewym górnym rogu + słychać ten piękny dźwięk co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obczaiłem czym to może być spowodowane. A dokładnie, może być to spowodowane stylem forum   5af9fd862ba34_unknown(2).png.8dc9b8d61862314f457fc8080a398dee.png

Na 99,99% styl powoduje bug.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi