Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek => W sierpniu skończę 21.
2. Adres e-mail => [email protected]
3. Steam ID oraz namiary => STEAM_0:0:53671941
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator => Osobiście prowadzę własną sieć serwerów, lecz nie są to serwery od gier Garry's Mod. Mam Minecrafta, TeamSpeak'a3 oraz inne mniej znane gry. Administratorkę zacząłem w wieku 12 lat na różnych serwerach, także doświadczenie mam czasowe jak i techniczne. Potrafię sporządzać ładne, estetyczne regulaminy, tworzyć coś nowego (pomysły) oraz być przyjaznym, ale również sprawiedliwym wobec graczy. Nabiorę również doświadczenia w grach właśnie typu Garry's Mod.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. => Tak jak wspomniałem wcześniej, mam spore doświadczenie administratorskie, jeśli chodzi o zasady, przestrzeganie regulaminu oraz tworzeniu czegoś nowego.  Oprócz tego staram się wchodzić regularnie na serwer. Bardzo często wchodzę w godzinach wieczornych, gdy nie jest już obecny żaden z administratorów. W wielu przypadkach zauważam graczy łamiących regulamin np. bugowanie śluzy, sojusz z SCP lub otwieranie jako technik IT zbrojowni (nie pamiętam już nicków i ID, ale w większości przypadków wysyłałem to do administracji: Limbo, Maxus6, Sinon, Łebski). Zrozumiem, jeśli moje podanie zostanie odrzucone, lecz zawsze chciałem spróbować swoich sił w czymś odmiennym. Odkąd gram, nigdy nie miałem bana lub nie byłem ukarany, fakt miałem kilka reportów, lecz były one albo źle sformułowane albo gracz, który mnie oskarżył nie znał regulaminu. Cały czas analizuję zachowanie administratorów, przez co wiem jak oni funkcjonują oraz na jakich zasadach jest pełniona ta funkcja.
6. https://www.gametracker.com/player/SirWilnik/193.110.121.75:29900/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie się wypowiem na temat tego podania :). Osobiście uważam, iż SirWilnik nada się na tą rolę i można nadać mu okres próbny.

Plusy (+):

-Masz Zaufanego

-Ne nadużywasz komend jako Zaufany, i dobrze wykonujesz obowiązki

-Ne sprawiasz problemów

-Znasz doskonale regulamin i masz doświadczenie

-Wchodzisz regularnie na serwer

-Pomagasz mi w rozprawach, będąc świadkiem

-Jesteś przyjazny i większość ludzi ciebie zna 

Minusy (-):

Żadne, nawet ich ne masz =)

Pozdrawiam Sinon ❥ (Asada Shino)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Panie Wilnik, jest pan obecnie zaufanym graczem na serwerze i nie spostrzegłem żadnych kłopotów w pańskim zachowaniu a wręcz przeciwnie, wykazuje pan ponadprzeciętne zachowanie tzn. pomaga pan graczom, przestrzega regulaminu niczym kodeksu, pomaga administracji jak się tylko da oraz pana konto jest nieskazitelne. Podsumowując to wszystko jestem jak najbardziej na tak zwłaszcza że administratorów wchodzących jeszcze na serwer można policzyć na palcach jednej ręki.

Z wyrazami szacunku

Łebski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heloł der!

Bardzo często cię widuję na serwerze i masz rangę zaufany,a do tego nigdy nie widziałem,żebyś łamał regulamin.

Jeśli możesz,pomagasz graczom.

Ogólnie,regularnie grasz i jesteś znany na serwerze.

I według tego co piszesz,masz duże doświadczenie jako administrator.

Oczywiście jestem na  TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Gracza pamiętam jako ogarniętego, nigdy nie widziałem, aby złamał jakikolwiek punkt regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, widze że autor tego podania stara się o range Kidop, potem pewnie Operator (i życze mu że ta ranga to nie koniec), wydaje mi się żę jest wystarczająco aktywnym graczem, choć radko się widujemy na serwerze, aby być dobrym administratorem serwerowni SG, stara się pomagać innym graczą jak mają problem np. nie mają tekstur czy nie znają "progów expa i poziomów", dodatkowo z wypowiedzi innych nie łamie regulaminu oraz ma doświadczenie w posiadaniu tak wysokich permisji jak na "zwykłego gracza" (nie związanego z administracją)

Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alo,
Samego SirWilnika trochę go znam i kojarzę z #1 jako dobrego, nie łamiącego regulaminu osobę. Po wypowiedziach innych osób pod twoim podaniem 
śmiem twierdzić że jesteś przykładnym zaufanym i gracze cie lubią. Jeśli chodzi o bany to żadnego nie znalazłem na twoim koncie co jest dużym +.

Niewiem czy jest sens by się rozpisywać dalej że się nadajesz na administratora.

Na Tak
Sveicieni~Akibo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SirWilnik świetnie sprawdza się w roli zaufanego i doskonale zna regulamin, na co wskazuje brak banów. Zdecydowanym plusem jest też jego spore doświadczenie w byciu administratorem.

Aktywność również jest nie najgorsza.

Podsumowując,

jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam cie Wilnik ale nie mam co tu napisać bo moi przedmówcy napisali wszystko za mnie.

Tak jak oni jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z góry dziękuję za poświęcenie uwagi !

Zacznę od tego że gracza znam gram z nim już trochę czasu i mogę stwierdzić że kieruje on sobą nienaganną postawę i daje przekład innym mniej doświadczonym graczom 

Bardzo się stara aby inni gracze przestrzegali regulaminu i nie jednokrotnie pouczał graczy którym regulaminu się zwyczajnie przeczytać nie chciało.

Skoro gracz ma już jakieś doświadczenie to nie było by problemu z zaznajomieniem się ze komendami operatora.

Myślę że SirWilnik jest dobrym kandydatem na operatora więc jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SirWilnik jest bardzo ogarniętym graczem, jeszcze nigdy nie zauważyłem żeby złamał on regulamin, jest dość rozpoznawalny  i jest miły dla innych, a prawdą jest to że potrzeba więcej obsady na godziny wieczorne, awięc ja jestem zdecydowanie na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.