Skocz do zawartości
Zuris

[UNBAN] [#2] Seal

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej sie nie moze zarejestrowac to postuje drugi raz 

1. Nick, na który została nałożona kara: Seal
2. Steam ID: STEAM_0:0:48156649
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A48156649&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Rozpisywałem się przy ostatnim odwołaniu to rozpisze się i teraz tylko pod mniejszą wodzą emocji, ostatnio mnie troche poniosło. Grałem sobie na TTT, akurat była mapa stalingrad a no i że jestem fajrancik kurde kłopotliwy człowiek to wskoczyłem na dach na stalingradzie przy którym trzeba było się wysilić żeby tam wskoczyć, zaznacze odrazu że nie było tam widać niczego przez tekstury. Po wejściu na dach i pochodzeniu po nim troche dostałem bana bez ostrzeżenia od Gerarda, byłem lekko zszokowany i moi koledzy chcieli przemówić do niego żeby mnie odbanował, próbowałem się też z nim skontaktować lecz nie udało mi się tylko z mojej winy, pod wpływem emocji pożyczyłem multikonto lecz akurat Gerard grał na serwerze i jakoś wyniuchał że to ja. Nie mam żadnego usprawiedliwienia za swoje czyny ale oczekuje ulitowania sie na nade mną
5. Coś od siebie:

nie poddajemy sie jak mówił ten

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjątek można zrobić, nie? xP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwołania od permów piszę się zwykle po ok. pół roku od otrzymania bana w przeciwnym razie masz małe szanse na ub, ale może @Gerard aka Max Payne się zlituje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze odwołanie napisał 24 kwietnia, a dzisiaj kolejne... W poprzednim odwołaniu było wszystko ładnie wyjaśnione. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.