Skocz do zawartości
RushJa!

Problem z wykorzystaniem sieci przez Origina...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem, ponieważ dwa dni temu zakupiłem grę Battlefield 1 i zainstalowanie jej sprawia mi wielkie trudności (instaluję ją już 10 godzin i mam pobrane 47GB z 68GB). Chodzi o to, że na Originie gra instaluje się od 40KB/s do 2MB/s - jest to bardzo losowe, bo mogę mieć przez 10 minut pobieranie w zakresie około 2MB/s i nagle spada do 40KB/s. Gdy wchodzę w menadżer zadań w zakładkę Sieć  podczas pobierania owej gry wykorzystanie sieci oscyluje w granicach 20%, kiedy pobierając jakąś grę na steamie jest to ponad 50% (średnia szybkość pobierania gry na steamie u mnie wynosi 7MB/s). I tu właśnie chcę się was poradzić czy mogę w jakiś sposób te wykorzystanie zwiększyć, bo w internetach nic na ten temat nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie mam po kablu a bez niego nie da rady u mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie wiem, chyba nie da się zmienić i jest to wina Origina :/. Jedyne co znalazłem to zmiany w plikach, ale ile w tym prawdy nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyślij mi ten link z tymi zmianami w plikach, bo w tym to wiem co robić tylko nie wiem jak zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej nic... Najgorsze są spadki do 40KB/s, bo za każdym razem muszę wtedy zatrzymywać pobieranie i je puszczać znowu i jest tak około 2MB/s i po 5-10 minutach to samo :( Mi to wygląda na problem Origina i jeżeli ktoś jeszcze ma pomysł niech pisze, proszę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jakiego dostawcę masz, ale ja bym skontaktował się z nim, bo mnie na steam jak i origin pobiera z pełną prędkością, a ona jest 35mb/s. Generalnie może coś dostawca blokować, że po prostu nie leci cały transfer, bądź zapotrzebowanie origin jest na inne gry niż Battlefield.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wydaje mi się, że to dostawca ucina (na początku pobierania pobierało normalnie). Mimo wszystko udało mi się to w końcu pobrać i dzięki za próby pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi