Jump to content
Maskol

Opinie o serwerze.

Czy podoba Ci się serwer Plac Zabaw 4FUN?  

26 members have voted

1. 1. Czy podoba Ci się serwer Plac Zabaw 4FUN?

Recommended Posts

Jeżeli uważacie że jest potrzeba zmian to proszę dajcie propozycja, ale Proszę o merytoryczne wypowiedzi. 

Edited by nonejm

Ja uważam, że przede wszystkim sprawy techniczne powinny być szybciej załatwiane. Wiadomo nie od dzisiaj, że Remzo posiada ograniczoną ilość czasu więc może znajdzie się ktoś, kto ogarnia sprawy techniczne i jest zaufany. Gracze czekają na nowe pluginy a tu ani widu ani słychu.

1 minutę temu, Maskol napisał:

Ja uważam, że przede wszystkim sprawy techniczne powinny być szybciej załatwiane. Wiadomo nie od dzisiaj, że Remzo posiada ograniczoną ilość czasu więc może znajdzie się ktoś, kto ogarnia sprawy techniczne i jest zaufany. Gracze czekają na nowe pluginy a tu ani widu ani słychu.

Nonejm ma teraz [email protected], mam nadzieję, że to pomoże :)

20 minut temu, Maskol napisał:

Dlatego między innymi została zmieniona struktura administracji i zmiana ról.

Obecnie szykujemy się do dużego updejta na serwer. Ale na to potrzeba chwilę czasu i organizacji. 

Bądźcie czujni :)

Cześć,
Wydaję mi się, że największym problemem placu jest to "stanie w miejscu". Mam na myśli to, że praktycznie nic się nie zmieniło od początków serwera CS:GO. Wiadomo, że część bugów została naprawiona dodano parę nowych map, parę usunięto ale to tylko tyle. Na placyku brakuje czegoś takiego "wyjątkowego" jakiegoś fajnego trybu jak chociażby ten Hunger Games, czy inny HNS. Dobrym pomysłem była by jednak większą  różnorodność map, bo pomimo tego, że po wyborze mapy, mapa nie może być grana przez x czasu (nie pamiętam dokładnie ile) To po prostu gracze teraz znaleźli kilka "nowych" map i teraz młócą je do zarzygania na zmiane z klasykami typu surf_buck-wild. Wiem o tym, że na placu jest limit ilości map który wynosi 246, ale wystarczy usunąć polowe w ogóle niegranych deathrunow, część niegranych surfow, oraz część bardzo rzadko granych multigamesów i już się zrobi miejsce dla nowych trybów, lub nowych fajnych map.

W sumie to tyle ode mnie
Pozdrawiam

@nonejm może coś nam zdradzisz. Ludzi coraz mniej na serwerze. Wystarczy popatrzeć na na statystyki na gametrackerze, że nie jest dobrze.

Edited by Maskol

Oczywiście. Gdybyśmy się nie interesowali to by nie było amnestii. Paczka updatów jest w drodze, prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Swoją drogą odpływ graczy można zobaczyć nie tylko na gametrackerze, ale w całym internecie - csgo jest już wiekowa grą i traci na popularności. To nie są już czasy CSS gdzie była grupka zapaleńców - ludzie dorośli, nie mają czasu na częste granie. Wiem po sobie ;)

Dla mnie największym problemem placu jest to, że kilka razy dziennie zupełnie bez powodu serwer się wywala. Nie jest to zależne ani od mapy ani od ilości graczy na serwerze, ale te crashe sprawiają, że połowa graczy znajdujących się na serwerze przed crashem nie wraca, nie ma w tym nic dziwnego, bo ja też tak robię, gdy widzę zeizeia. Od technicznej strony nic niestety nie poradzę, może wgranie pluginów od nowa pomoże. Kiedyś tak często maszyna nie padała, więc może te crashe są spowodowane ostatnimi zmianami, którymi chyba były plugin z paką, albo walka na kosy. Na razie nie pozostaje chyba nic innego niż czekanie na ten wielki update, może on rozwiąże ten problem.

Czekam z niecierpliwością na tego "dużego updejta", mam nadzieję, że zmiany na serwerze przyciagną starych jak i nowych graczy do grania, ponieważ ostatnio kiepsko z ludzmi na serwerze... W ciągu 30 dni serwer spadł o ponad 1000 miejsc w gametrackerze! Może serwer się prawie wszystkim znudził? Nie wiem... Ale mam nadzieję, że jeszcze wróci do świetnosci.  

server_rank.png

@Rzuf Ja jestem jeden. Dopiero co uporaliśmy się z naprawą forum (ponad tydzień ciągłej grzebaniny), przez co zaniedbałem prywatne projekty. Chyba rozumiesz, że w takim wypadku pracę zarobkową stawiam wyżej od pracy charytatywnej? Tak czy siak - zmiany będą, jednak trochę później niż było to planowane.

Pozdrawiam

Remzo

Zamiast się spinać to może szanowna administracja jakoś chociaż zachęci graczy, żeby poczekali na te zmiany. Nawet nie wiadomo co to za zmiany mają być. Może wreszcie usuniecie skiny zimowe? :Image00023:

image.png.6e39c5f24252e4c7fd6b497827bb2350.png

chyba znów pniemy się w górę ;)