Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie ,

Chcielibyśmy wyjść w kierunku do graczy, którzy już nie grają z nami lub obecnie nie mają możliwości. Oczywiście chodzi mi tu o graczy banami.

W związku z tym wychodzimy do Was z wyciągniętą ręką i ofiarowujemy możliwość powrotu na Plac Zabaw. 

Temat ten będzie otwierany dwa razy w roku -

1 czerwca
24 grudnia  6 grudnia w ramach zbliżających się świąt

(Święta to czas dla rodziny a nie na postowanie na forum)

Wtedy też w poście pod tym tematem każda osoba zbanowana  (z banami dłuższymi niż 14 dni oraz z banami danymi nie wcześniej niż 7 dni przed datą otwarcia tematu) będzie mogła zgłosić się do programu amnestii Placu Zabaw. Po zamknięciu na następny dzień tematu - wszystkie posty zostaną przedyskutowane w gronie administracji a sam werdykt lub ogłoszenie ukaże się do 7 dni. Nie ma limitu amnestii ani minimalnego ani maksymalnego! Jednym z warunków jest to, że osoba która dostanie amnestię będzie traktowana jak gracz na warunkowym.

Każde złamanie regulaminu może oznaczać przywrócenie poprzedniej kary w pełnym wymiarze bez możliwości odwołania się od niego i składania kolejnych próśb o cofnięcie kary! 

Dodatkowo mogą zostać nałożone indywidualne ograniczenia/warunki dla danego gracza.

Co trzeba zrobić? 

1. Napisz post w tym temacie zgodnie ze wzorem
(uwaga- każda osoba przemawia w swoim imieniu i nie wolno zgłaszać innych graczy niż samych siebie)
2. Przekonać Nas w kreatywny sposób, że to Ty powinieneś zostać odbanowany i zależy Ci na grze na tym serwerze i jego społeczności.
3. Czekać na werdykt 

1. Nick w grze, na który została nałożona kara:

2. Twój Steam ID:

3. Link do bana na Sourcebans:

4. Na ile dostałeś bana i od kogo:

4. Opis sytuacji:

5. Coś od siebie:
6. Dlaczego akurat ja powinienem dostać unbana?:

Edytowane przez Timon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracze którzy dostają ułaskawienie .

Chciałbym zaznaczyć że ultimatum zaczyna Was obowiązywać! 

@Rzuf
@Kasia Tusk @Donald Tusk
@Prof ( w ramach złożonego odwołania w dziale skarg )
@Snetry

Dodatkowo z okazji dnia dziecka unbana dostają gracze: 
@GryfeldGryfled
Agust
@Krecik ;33Krecik 

Pozostaje ban:
@janek
@Bandyta 

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni gracze, użytkownicy, obywatele.

Z okazji mikołajek mamy dla was prezent - dodatkowy termin w którym to możecie postarać się o anulowanie kary. Do 6 grudnia włącznie zgodnie z zasadami opisanymi w pierwszym poście, możecie pisać swoje listy do świętego mikołaja, a ten w ciągu kolejnego tygodnia zasądzi rózgę, bądź ułaskawienie.

Dodatkowo, osoby, które posiadają permanentnego bana na forum jak i na serwerze, mają możliwość napisania do mnie, lub któregokolwiek innego administratora na Steam prośbę o odbanowanie na forum na czas trwania procedury.

Potraktujcie sprawę poważnie, hoł, hoł, hoł.

Pozdrawiam

Remzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Heroes

2. Steam ID: STEAM_0:1:59721240

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Heroes&Submit=Search

4.  Na ile dostałeś bana i od kogo/Opis sytuacji: Zostałem permanentnie zbanowany przez nonejma ponieważ odechciało mi się grac na placu i zamiast po prostu przestać grać to odwaliłem cyrk z innym graczem po czym napisaliśmy na siebie skargę, by dostać perma.

5. Coś od siebie: Do decyzji, by przestać grać na serwerze nakłonił mnie perm mute który dostałem, oraz ban na forum, na którym przeważnie starałem się pomagać w rozwoju placu. Jako iż jestem raczej aktywnym członkiem społeczności utrata jakichkolwiek narzędzi do wyrażania własnego zdania i propozycji sprawiła, że gra na placu nie miała dla mnie sensu, bo o to chodziło w tym serwerze, że tworzy go społeczność, z której niestety zostałem wykluczony.
Po otrzymaniu perma na serwerze pojawiły się ciekawe zmiany, przez które znów zachciało mi się grać np dużo częstsze wybieranie coursów jako następnej mapy lub różnorodne eventy. Za swoje zachowanie tamtego dnia przepraszam. Przeprosiny kieruję głównie do osób, które wtedy uraziłem lub do tych, którym mogłem zepsuć przyjemność z gry swoim zachowaniem. Tak czy inaczej przerwa dobrze mi zrobiła, bo znów mam ochotę grać na placu, a skoro nie jest wykluczone, że to ostatnia szansa by nacieszyć się rozgrywką na naszym kochanym placyku, to muszę dołożyć wszelkich starań by znów wejść na serwer jako Heroes a nie jakiś noname. 

6. Dlaczego akurat ja powinienem dostać unbana?: Może i większość kojarzy mnie jako marnego trolla, ale prócz trollowania często jednak starałem się pomóc serwerowi. Doskonale pamiętam @Remzo twoje słowa odnośnie moich szans na ub, ale jeśli kiedykolwiek mój wkład w serwer taki jak (liczne propozycje odnośnie trybów, map, zmian, zgłaszanie cziterów, bieżących problemów, chwilowe adminowanie itd) coś znaczył to ze względu na niego proszę o dostanie jeszcze jednej szansy.

Pozdrawiam 
Heroes <3

Mój post miał się pojawić 2 grudnia, ale już dzisiaj złożę przedwczesne życzenia naszemu kochanemu solenizantowi. Sto lat :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick na który została nałożona kara: str|ke! :3

2. Steam ID: STEAM_0:0:61134854

3. Link do bana na sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&amp;searchText=str|ke!+%3A3&amp;Submit=Search

4. Na ile dostałeś bana i od kogo: W wrześniu zostałem permanentnie zbanowany przez Nonejma.

5. Opis sytuacji: Dnia 25 września zostałem permanentnie zbanowany za swoja głupotę. Dostałem permbana za udostępnienie konta graczowi który wtedy miał zablokowany dostęp do serwera a ja mimo to pozwoliłem mu wejść na serwer ze swojego konta. Pozwoliłem na Placu żeby robił co chce a skutkiem było to że właśnie jestem tutaj i pisze to odwołanie. Gracz wszedł na Plac zabaw i zauważył ze jest Admin i powiedział mu że już przeszedłem mutacje (bo miałem na koncie permmuta) i że chce żeby sprawdził czy już mogę mówić. W momencie gdy gracz się odezwał Admin wlepił mi permbana co zrobił słusznie bo poznał osobę z innego konta która była zbanowana.

6. Coś od siebie: Wiem że nie jestem wyjątkiem i nie chce się zasłaniać głupimi wymówkami i innymi głupotami. Chce tam wrócić bo dni,godziny,minuty jakie tam spędziłem są duże (Na pewno mniejsze od niektórych graczy) i na pewno nie zapomnę ich przez długi czas.  Poznałem tam świetne osoby z którymi do dziś utrzymuje kontakt. Chciałbym żebym mógł wrócić na niego bo jest to zdecydowanie serwer na którym grałem najdłużej.

7. Dlaczego akurat ja powinienem dostać unbana?: Na moim koncie widnieje dosyć mało banów i myślę że byłem raczej lubianym graczem wśród ludzi a co najmniej się starałem.

Pozdrawiam

str|ke! :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick w grze, na który została nałożona kara: janek 
2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:77701099
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:77701099&Submit
4. Na ile dostałeś bana i od kogo: Najpierw dostałem bana na dwa miesiące, następnie nonejm zmienił mi go na perma 
4. Opis sytuacji: Najpierw dostałem bana na dwa miesiące za zvotebanowanie kilku graczy, następnie nonejm zmienił mi go na perma
5. Coś od siebie: W sumie minęła już kupa czasu, domyślam się, że pewno wielu jest takich co wspomina mnie raczej nie najlepiej, ale zmieniłem się trochę przez ten czas i pograłbym sobie na placu tak po prostu
6. Dlaczego akurat ja powinienem dostać unbana?: Domyślam się, że szanse są nikłe, ponieważ więcej zrobiłem złego niż dobrego ale chyba czas trochę goi rany i moglibyśmy sprobowac zapomnieć o tym co się wydarzyło

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick w grze, na który została nałożona kara: rzuf

2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:47358537

3. Link do bana na Sourcebans: 
http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:47358537&Submit

4. Opis sytuacji: Zostałem permanentnie zbanowany przez nonejma, ponieważ odechciało mi się grać na serwerze czego efektem było to, że zacząłem łamać regulamin.

5. Coś od siebie: Na początku chciałbym przeprosić wszystkich, których obraziłem, bądź którym uprzykrzałem rozgrywkę tamtego felernego dnia. Jest mi przykro z tego powodu, iż postąpiłem tak, a nie inaczej, ale czasu już nie cofnę. 
Moja dosyć długa przerwa sprawiła iż wróciły mi chęci do grania na placyku dlatego chciałbym jeszcze na nim pograć przed jego planowanym zamknięciem(?), do którego mam nadzieję nie dojdzie, ponieważ na żadnym serwerze w cs'ie nie ma tak wspaniałej społeczności jaką udało mi się spotkać na placu czego dowodem jest to, że z wieloma osobami pomimo tego iż już nie uczestniczę w życiu serwera, dalej utrzymuję kontakt. Po za tym myślę, że pomimo tego, iż mam łatkę trolla, bardziej działałem na korzyść serwera niż na jego szkodę: składając różne propozycję na forum, zgłaszając cheater’ów, zgłaszając błędy/bugi/zbugowane mapy, no i samym graniem i śmieszkowaniem na serwerze :D. Wiem, że głupio się zachowałem, to już więcej się nie powtórzy.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego odwołania i mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze na serwerze! :)

6. Dlaczego akurat ja powinienem dostać unbana?: Myślę, że jestem rozpoznawalnym graczem tego serwera, a przynajmniej byłem. W dodatku Wielu graczy chce mojego powrotu na serwer, czego dowodem jest ten temat 
https://strefagier.com.pl/index.php?/topic/15986-ban-rzuf/Widać tutaj pozytywny odzew graczy, no i poza tym wielu graczy namawiało mnie do tego, abym wrócił na placyk.

pozdrawiam, 

rzuf.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

qzuC74Y.png

Nadszedł dzień, w którym Święty Mikołaj przeczytał Wasze listy i podjął decyzję o tym, kto zasłużył na prezent a kto na rózgę.

uCFd6Xt.png- odbanowani zostają:

- Heroes

- Strike

- Rzuf

Miło widzieć Was ponownie, mamy nadzieję, że będziecie grzeczni nie tylko w okresie Świąt.

==========================================================================================

9p2iXjw.png- dalszy zakaz wstępu:

- Janek

Janek, niestety, Twój list nie zrobił na Mikołaju wrażenia, większość wybryków łatwo jest dostrzec, dlatego postaraj się bardziej przy najbliższej okazji.

==========================================================================================

To chyba wszystkie informacje, które chcieliśmy przekazać. Pamiętajcie, żeby nie popełniać znów tych samych błędów.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i masy prezentów pod choinką, administracja Placu Zabaw.

CzVetjG.png

Edytowane przez pomidor™
Mikołaj musiał coś poprawić :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.