Skocz do zawartości
Jesus

Usunięcie ostrzeżeń

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemanko, mam pytanie - czy jest/będzie jakaś możliwość usunięcia/odrobienia starych ostrzeżeń na forum? Moje dwa punkty obchodziły ostatnio piąte oraz trzecie urodziny - nie ma jakiegoś przedawnienia? To już kodeks karny przewiduje przedawnienie.

§ 1. Karalność przestępstwa ustaje, jeżeli od czasu jego popełnienia upłynęło lat:
1) 30 - gdy czyn stanowi zbrodnię zabójstwa;
2) 20 - gdy czyn stanowi inną zbrodnię;
2a) 15 - gdy czyn stanowi występek zagrożony karą pozbawienia wolności przekraczającą 5 lat;
3) 10 - gdy czyn stanowi występek zagrożony karą pozbawienia wolności przekraczającą 3 lata;
4) 5 - gdy chodzi o pozostałe występki.

Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam, J.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Heroes załóż nowe konto :v 

Edit:

Ale przed tym użyj prawa do bycia zapomnianym, żebyś za multi konto bana nie dostał.

Edytowane przez jefrey12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie... dla niektórych to jest wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta, tylko na czerwono nie piszcie nie mając admina bo odrazu warna dostaniecie X D

pomysł fajny, osoby którym już kilka lat te warny zachodzą kurzem i biją po oczach odwiedzając swój profil powinny mieć je zdjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Akise nie siej fermentu, bo już dawno nikt nie dostał warna za czerwony kolor.

Co do odrabiania warnów, to dawałem taki pomysł, ale było zerowe zainteresowanie, więc został porzucony.
@Jesus ja bym Tobie zdjął te dwa warny sprzed kilku lat, ale nałożył je Remzo i nie chce się wtrącać, bo osoba, która daje warna wybiera czas jego trwania, dlatego też, te decyzje pozostawiam @Remzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Jesus Ciekawe byłoby coś takiego, sam bym odpracował swoje ostrzeżenia za głupią sytuację niepotrzebną.

Edytowane przez Limbo
Poprawa notyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DragonFly, mi możesz zdjąć. Osoba, od której dostałem warna nie jest już moderatorem 1.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 hour ago, DragonFly said:

Co do odrabiania warnów, to dawałem taki pomysł, ale było zerowe zainteresowanie, więc został porzucony.
@Jesus ja bym Tobie zdjął te dwa warny sprzed kilku lat, ale nałożył je Remzo i nie chce się wtrącać, bo osoba, która daje warna wybiera czas jego trwania, dlatego też, te decyzje pozostawiam @Remzo

myślę, że przez jakieś 5 lat (Head)adminowania zasłużyłem na jakąś ulgę X D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jesus, wydaje Ci się 1.0

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡ °)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Jesus napisał:

myślę, że przez jakieś 5 lat (Head)adminowania zasłużyłem na jakąś ulgę X D

wręcz przeciwnie, cierp za nasze grzechy i dawaj przykład innym, a te stygmaty niechaj przypominają Ci o Twych słabościach  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minutes ago, nonejm said:

wręcz przeciwnie, cierp za nasze grzechy i dawaj przykład innym, a te stygmaty niechaj przypominają Ci o Twych słabościach  ;) 

słabościach? ja tylko wyrażałem opinię    lenny_face

to ja spadam stąd w takim razie.

#outofpiwnica

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jesus napisał:

Halo, administracja? Może z okazji dnia dziecka jakiś prezent nam zrobicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Prezentem może być następny warn za pisanie posta pod postem :D

Jednak dzisiejszy dzień jest fajną okazją, by wyjść naprzeciw takim kryminalistą jak my. Okazane nam miłosierdzie tylko pokaże wielkość i wspaniałomyślność kochanej administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Prezentu na dzień dziecka nie będzie, jak i również żadnych "odpracowań" warningów nie będzie i to z jednego prostego powodu. Zaczniecie sobie pozwalać na więcej, zamiast się pilnować. Na zasadzie "napiszę głupotę, najwyżej odrobię sobie" - nie, to zdecydowanie nie działa. Zresztą nawet nie widzę sposobu w jaki mielibyście "odrabiać" warningi...

Pozdrawiam

Remzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby był zrobiony szablon, to sposobem na odrobienie warna mogłoby być wklejanie reklam naszej sieci na inne fora i jako dowód podawanie linków. Jak grałem kilka lat temu w cs 1.6 to w jakiś sposób to przyciągało graczy na kochany paintball mode, a delikwent z warnem na forum miał możliwość odkupić winy działając na korzyść ogółu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardziej myślałem o przedawnieniu - np. po 3 latach? 

Odrabianie faktycznie, bezsensowny pomysł.

Just now, Heroes said:

Gdyby był zrobiony szablon, to sposobem na odrobienie warna mogłoby być wklejanie reklam naszej sieci na inne fora i jako dowód podawanie linków. Jak grałem kilka lat temu w cs 1.6 to w jakiś sposób to przyciągało graczy na kochany paintball mode, a delikwent z warnem na forum miał możliwość odkupić winy działając na korzyść ogółu.

Hostile advertisement to broń obosieczna - lepiej nie ryzykować, że banda dysydentów zacznie nas szkalować/atakować.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tu jest ograniczenie postów, co to powstrzyma, chyba że to teraz jest na większości forów, co sprawiałoby, że zrobienie tych 20 reklam będzie bardzo trudne :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak rozumiem temat do zamknięcia? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.