Jump to content
Sign in to follow this  
Heroes

[Czatbox] Heroes

Recommended Posts

Witam. Skoro dziś moje święto, i na forum roi się od różnych pomysłów z okazji dzisiejszego dnia to postanowiłem poprosić oficjalnie i ładnie o zdjęcie mej czatboxowej blokady. Codziennie gdy widzę na nim, gdy rano ktoś się wita, to próbuję odpisać cześć i w tym momencie moje serduszko pęka, gdyż nie mogę tego zrobić, a w miejscu przeznaczonym na pisanie na czatbox widnieje taki brzydki czerwony napis "Nie możesz korzystać z Czatboxa, ponieważ zostałeś zablokowany." Cała historia tej blokady sięga momentu, gdzie zostałem wyróżniony przez Remza i otrzymałem od niego nagrodę. Niestety nagrodą była owa blokada. Przepraszam Remzo za te nękanie z mojej strony o dodanie map FFA, ale gdy teraz [email protected] od spraw serwerowych ma @nonejm to jego będę nękać o dodanie map FFA, a tobie dam spokój i obiecuję, że nie będę robił tego na czatbox. Od mojej blokady minęły już prawie 2 miesiące, a to i tak sporo jak za taki mały nieszkodliwy i troszeczkę żartobliwy shout.

Spoiler

blok.PNG.a0fc1b4eedb02e9fa26bfe521bac5d56.PNG

-Pozdrawiam spokorniały, subordynowany, uległy, skruszony, cichy jak baranek, spolegliwy, zdyscyplinowany, bezwolny, kapitulancki, pokutę czyniący, usprawiedliwiający się, bolejący, czujący skruchę, żałujący, proszący, przepraszający Heroes

Edited by Heroes

Witam

Skoro obiecujesz poprawę, to niech się tak stanie. Warunkowo kara zostanie Ci zdjęta, jednak pamiętaj - jesteś pod obserwacją. Nie ma powodu abyś męczył @nonejm sprawami map FFA, ponieważ stroną techniczną serwera w dalszym ciągu zajmuję się ja.

Pozdrawiam

Remzo.