Jump to content
Brzęczyszczykiewicz

Serwer minecraft

Recommended Posts

Witam, wychodzę z propozycją serwera w minecraft. Mam opcje zakupu serwera dla 15 graczy, zwykła gra, bez modów, pluginów itp. Jeśli będzie więcej osób poszukam czegoś innego.

Osoby chętne niech napiszą poniżej. Pozdrawiam serdecznie 😃 

Edited by Brzęczyszczykiewicz

Jak Non-P to czemu nie

Chętnie zagrałbym na serwerze Strefy w Minecraft 

Posiadam swój własny serwer Minecrafta na modach wersja 1.7.10 mody techniczne jak by ktos byl zainteresowany PW :)

Zdecydowane TAK, był już takowy serwer w zeszłe wakacje (i te 2 lata temu też, chociaż nie miałem okazji wbić). Premium czy nonpremium mi tam rybka. Preferowałbym bez modów, jedynie techniczne typu treecapitator.

pomogłbym ci na ile bym umiał :) ja preferuje serwer techniczny a to dla tego ze vanilia sie szybko nudzi... a z modami to juz jest wiecej zabawy. oczywiscie ja TYLKO non premium i TYLKO 1.7.10 :D i ja mam swój serwer własnie modowany techniczny.

Granie bez modów może się naprawdę szybko znudzić, lecz zaopatrzenie serwera w mody może zmniejszyć liczbę osób, które by chciały grać. Pytanie czy opłaca się polepszać grę względem utraty graczy? Raczej nie. Kolejne pytanie czy serwer będzie stworzony bardziej pod pvp czy może pve. Serwer pvp opłacał by się przy co najmniej 20 osobach. Swoją drogą, komu by się chciało tylko budować? Graczy pvp raczej by było więcej. Można też podjąć ryzyko wprowadzenia modów, być może dużo osób by wtedy zaopatrzyło się w "mini upgrade'y" do gry. Bo w takiego Skyrim'a to bez modów nie zagrasz. Wiedzieliście, że złota rybka zapamiętuje do 3 sekund? Serwer jest dobrym pomysłem.

Edited by PutaMadre
Poprawka !!!11!

Jeśli chodzi o mnie to wolę serwer z modami, kilka tygodni temu jeden z graczy kupił serwer na którym mieliśmy grać na vanilli, lecz znudził się nam po dwóch dniach, bo każdy wszystko miał.

Ostatecznie: Serwer będzie wykupiony na 70 dni, potem zobaczymy co dalej. Teraz proszę was o mody. Na pewno postaram się wgrać Lucky Block'i.

Nazwa moda:

Link do moda:

Co zmienia(Tylko największe zmiany):

Edited by Brzęczyszczykiewicz

po co lucky blocki? ;--;

useless mod. Minecraft na modach jest nudniejszy niż vanilla imo.