Jump to content
trexiR

<BR#1> trexiR

Recommended Posts

1.Wiek >> 12 lat

2.Adres E-Mail >> [email protected]

3.Steam ID i namiary >> STEAM_1:1:196154002 Profil steam

4.Doświadczenie jako administrator >> Co prawda nigdy nie byłem żadnego rodzaju administratorem, jednakże szybko się uczę.

5.Czemu chcesz otrzymać rangę >> Po pierwsze bardzo lubię pomagać innym graczom. Często staram się odpowiadać na pytania przez nich zadawane. Często przyglądam się rozprawom, czasami nawet się staram w nich jakoś udzielać. Staram się zgłaszać każde naruszenie regulaminu przez innych graczy, i do póki w większości przypadków sprawa zostaje rozpatrzona przez członka administracji, zdarzają się sytuację gdzie nie ma osoby która jest w stanie to też zrobić. Poza tym częstą sytuacją jest przypadłość gdzie gracz nie przyzna się do winy, a ja nie posiadając odpowiednich dowodów ( jestem jedynym świadkiem, nie zrobiłem screena ), nawet kiedy sytuacja jest prawdą, nie mogę nic z tym zrobić. Staram się być bardzo aktywny (bo mam za dużo wolnego czasu) nie ważne czy to dzień szkolny czy dzień wolny, a zważywszy na fakt, iż niedługo zaczną się wakacje, będę w stanie pojawiać się na serwerze jeszcze częściej i ( o ile to podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ) pilnować porządku. Obecnie posiadam rangę zaufanego, z której staram się korzystać, oczywiście nie nadużywając jej.

6.Link do gametrackera >> Kliknij tu

Mam szczere nadzieje że podanie to zostanie rozpatrzone pozytywnie oraz że mój młody wiek nie stanie przeszkodą.

Mało jest rzeczy do których można się przyczepić w tym podaniu, ale... Wiek, który jest o dużo za mały od preferowanego... Sorki 4 lata to ciut za dużo aby przymknąć oko.

Podanie jest napisane ładnie patrząc na twój wiek, tylko jest dużo... Bardzo dużo powtórzeń przez co czyta to się po prostu nie ciekawie, jakby argumenty były w każdym zdaniu podobne. Niby dużo nie znaczą powtórzenia ale wpływają na jakość rozmowy.

Martwi mnie to zdanie:

1 godzinę temu, trexiR napisał:

niedługo zaczną się wakacje, będę w stanie pojawiać się na serwerze jeszcze częściej i ( o ile to podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie )

Mówisz, że jak podanie zostanie odrzucane przestaniesz grać na serwerze? I będziesz miał brak chęci do dalszej gry na breachu#1? Odrzucenie podania powinno jeszcze bardziej zachęcić do gry aby w końcu się udało dostać rangę administracyjną. A postawę jaką ty prawdopodobnie zająłeś świadczy o tym, że ci nie zależy na przyjęciu cię do grona administracji.

W obecnej chwili jestem na Nie.

Wiek dużo zostawia do myślenia, i jak wytłumaczysz co chodziło ci w zdaniu, które mnie nie martwi to się zastanowię i może zmienię zdanie.

Pozdrawiam~ (P)Adlino 

Heloł Der!

Widzę cię często na serwerze i nigdy nie widziałem,żebyś łamał regulamin lub kogoś obrażał.Nawet Cię lekko polubiłem.I jak na twój wiek,twoja ortografia jest bardzo dobra.

W dniu 19.06.2018 o 14:12, trexiR napisał:

Po pierwsze bardzo lubię pomagać innym graczom. Często staram się odpowiadać na pytania przez nich zadawane.

Nie widze,żebyś pomagał innym graczom za często...A prawie w ogóle.(Po prostu według mnie się nie wyróżniasz).A także,żebyś kogoś upominał ani pomagał(gdy taka osoba jej potrzebuje).

Często przyglądam się rozprawom, czasami nawet się staram w nich jakoś udzielać.

Nigdy nie widziałem lub nie słyszałem jak się w nich udzielasz.

zdarzają się sytuację gdzie nie ma osoby która jest w stanie to też zrobić. Poza tym częstą sytuacją jest przypadłość gdzie gracz nie przyzna się do winy, a ja nie posiadając odpowiednich dowodów ( jestem jedynym świadkiem, nie zrobiłem screena ), nawet kiedy sytuacja jest prawdą, nie mogę nic z tym zrobić.

Praktycznie zawsze jest jakiś Administrator na BR#1

"Obecnie posiadam rangę zaufanego, z której staram się korzystać, oczywiście nie nadużywając jej." (Zacytować nie moge bo edytuje)

Spoiler

https://imgur.com/psvOg4F Według mnie to jest lekkie nadużywanie 

https://imgur.com/a/RC4s3kQ   

Podsumowując jestem na NIE

Edited by pocotoczytasz
Zapomniałem o czymś (Editv2=Dodanie drugiego linku)

@Adlino To zdanie co zacytowałeś to powiedzmy że źle to zrozumiałeś xD. Z nawiasem chodziło o tą drugą część zadania, której już nie zacytowałeś

, a na breachu i tak będe grał. Ale być może to po prostu moja wina przez może mało zrozumiale napisane zdanie.

Edited by trexiR

Sveiki też się wypowiem bo czemu nie,

Dnia 19.06.2018 o 16:03, Matrix1773 napisał:

Według mnie to jest lekkie nadużywanie 

Dlatego że się kicknął? Czym tutaj nadużył rangi zaufanego? Poprostu się pożegnał i siebie kicknął. Sam tak robię i nie widzę w tym żadnego nadużywania...

Dnia 19.06.2018 o 14:12, trexiR napisał:

Poza tym częstą sytuacją jest przypadłość gdzie gracz nie przyzna się do winy, a ja nie posiadając odpowiednich dowodów ( jestem jedynym świadkiem, nie zrobiłem screena ), nawet kiedy sytuacja jest prawdą, nie mogę nic z tym zrobić.

?? Chyba nierozumiem sensu tego zdania jeśli te zdanie miało go posiadać xD. Chodzi oto że czasami jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia a osoba oskarżona się nie przyznaje do popełnionego czynu a ty nic z tym nie możesz zrobić? o.O 

Dnia 19.06.2018 o 14:12, trexiR napisał:

Staram się być bardzo aktywny (bo mam za dużo wolnego czasu) nie ważne czy to dzień szkolny czy dzień wolny, a zważywszy na fakt, iż niedługo zaczną się wakacje, będę w stanie pojawiać się na serwerze jeszcze częściej i ( o ile to podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ) pilnować porządku.

Na początek to server musi znów stanąć na nogi byś mógłbyć jakkolwiek tam aktywny (Czytaj więcej osób musi zacząć grać na serverze, chyba że będziesz pilnował servera i grał sam ze sobą.)

Zostaje na Nie. Nic sobą specjalnie nie reprezentujesz niczym nie wyróżniasz wśród reszty graczy na serverze bądź na discordzie.

Pozdrawiam~Akeno

Edited by pocotoczytasz

Podanie odrzucone.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...