Jump to content
Kapeciu

[BAN] Kapeciu

Recommended Posts

1. Nick, na który została nałożona kara: Kapeciu
2. Steam ID: STEAM_0:0:117770971
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Kapeciu&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Grałem sobie kiedyś z kolegą na serwerze murder na strefie gier (bardzo dawno) graliśmy gadając przez Discorda i raz czy dwa zdażyło nam się powiedzieć kto jest murderem. Admin sprawdzał nas przez 3 mapy i dostalismy bana na wszystkie serwery Strefy Gier w Garry's Modzie nie wiem czy nawet nie w innych grach
5. Coś od siebie: Chciałbym dostać bana tylko na tryb Murder bo to na nim ghostowałem z kolegą. Na reszcie serwerów chciałbym dostać unbana (Ban został nałożony aż rok temu).Proszę o unbana chociaż na Breacha. Pamiętam byłem kiedyś zawziętym graczem jeszcze prze banem chciałbym wrócić. Plus proszę jeszcze o unbana na breacha dla kolegi jego nick to Kanister66. Link do sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Kanister66&Submit=Search

Edited by Łebski
Po co wszędzie to pogrubienie?

Witam. 

O ile dobrze mi wiadomo Source Bans jest jeden na całą strefę gier i nie jest to technicznie możliwe abyś dostał bana tylko na murderze a na breachu już nie.

Godzinę temu, Kapeciu napisał:

Plus proszę jeszcze o unbana na breacha dla kolegi jego nick to Kanister66

1. Nie podałeś jego steam Id.

2. A co on nie ma palców? Przecież sam może napisać odwołanie.

Podsumowując musiałbyś dostać unbana na murderze by móc zagrać gdzieś indziej.

Z poważaniem 

~Łebski

Wait... Wait... Wait...

Piękne odwołanie x'D

Żeś się napracował... Bardzo cieszę się że ghostowałeś na murderze... Wybacz x'D chwaliłeś się tym w odwołaniu to pogratulować wypadało.

Bana dostałeś na Murdera a na pozostałe serwery to taki prezent... Mam nadzieję że ci się podoba.

Nie okazałeś skruchy to unbana prawdopodobnie nie dostaniesz

Jestem za zostawieniem bana za bezczelność.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

8 godzin temu, Adlino napisał:

Wait... Wait... Wait...

Piękne odwołanie x'D

Żeś się napracował... Bardzo cieszę się że ghostowałeś na murderze... Wybacz x'D chwaliłeś się tym w odwołaniu to pogratulować wypadało.

Bana dostałeś na Murdera a na pozostałe serwery to taki prezent... Mam nadzieję że ci się podoba.

Nie okazałeś skruchy to unbana prawdopodobnie nie dostaniesz

Jestem za zostawieniem bana za bezczelność.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Okazuje skruchę, przecież żałuję tego że ghostowalem i wcale nie jestem bezczelny

W którym zdaniu ją okazałeś?? I chodzi mi o zdanie w temacie teraz jak napiszesz że ci przykro to nikt ci nie uwierzy. 

Nie jesteś bezczelny?... Domagasz się unbana na resztę serwerów oprócz na którym go dostałeś.

Każdy ban jest na wszystkie serwery sieci Strefy Gier i jak unbana nie dostaniesz na murderze nigdzie indziej również.

Nadal jestem za pozostawieniem bana i prawdopodobnie nie zmienisz mojego zdania.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Chyba to tyle ode mnie w tej sprawie 

Edited by Adlino
Usunięcie słabej emotki

Generalnie, to w sumie każdy zasługuje na kolejną szansę. Nie tacy już UB dostawali, a kto chociaż raz w życiu nie ghostował, niech pierwszy rzuci kamień.

Przeprosił, wszystko okej imo. Nie widzę osobiście powodu, aby trzymać tego gracza na banicji, niech sobie pogra na strefie. 

Jest to moje zdanie, poczekajmy na wyrok. Jestem za UB.

P.S. Powiedz koledze, że musi osobiście napisać odwołanie.

Witam.

Ban zostaje zdjęty i nie muszę chyba przypominać,że następne podobne lub nawet mniejsze przewinienie i wracasz na perma? ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...