Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, nasz ukochany najwspanialszy gracz o nicku @janek poprosił mnie o wysłanie za niego odwołania, ponieważ ma bana na forum, a jak wiadomo multikonta są zabronione.

1. Nick, na który została nałożona kara: JAnek

2. Steam ID: STEAM_0:1:77701099

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=janek&Submit=Search

4. Opis sytuacji: dostałem bana za działanie na szkode serwera

5. Coś od siebie:  Ban został nadany na okres czasu którego nie jestem w stanie sobie przypomnieć, ale napewno nie był to perm. Ban ten został zmieniony na perma z niewiadomych mi przyczyn. Nie będę pisał zbędnych farmazonów, po prostu chciałbym wrócić na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem za odbanowaniem kolegi, przemyślał sprawę i wziął sobie to głęboko do serca. Myślę, iż już więcej nie będzie popełniał takich błędów. Wracając jestem za daniem ostatniej szansy jankowi. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem za daniem szansy Janeczkowi, permbana przecież zawsze można przywrócić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Janeczek to był spoko gracz a teraz nudno na serwerze bez niego.

Edytowane przez Garzki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Toksyczny jak dym ze Zgierza. Co więcej miał swoją szansę na ub i sobie pokpił sprawę. Na nie, zapraszamy w grudniu przy następnej amnestii. 

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Janek - napisałeś odwołanie na amnestii na odwal się kpiąc z tego (chodź miałeś szanse jak każdy na unbana)
 więc my kpimy z twojego podania na unbana - nie.  - zapraszam w grudniu na amnestie.

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.