Jump to content
Sign in to follow this  
Chester

Grupa Steam SG Arma - cos jakby przeprosiny lecz nie dla kazdego.

Recommended Posts

Na początku powiem w ten sposób: Nie jest to post pisany na czyjeś polecenie ani żadnej grupy, Jest to post który jest moim osobistym zdaniem który ukazuje prawdę jaką każdy powinien ujrzeć.

Do rzeczy: Po pierwsze chcę przeprosić publicznie wszystkie osoby (poza jedną niejakim Sławkiem*ZADRA* z Elite Corps) Których wyrzuciłem z PUBLICZNEJ grupy Steam Arma ( miałem uprawnienia administratorskie których nie powinienem mieć z racji ze nas jako grupę wyrzucili ze społeczności strefy) Doskonale wiem ze te osoby które "wyrzuciłem" z grupy steam i tak już nie mają do czynienia ani z Arma ani nawet ze strefą wiec i tak mają to w dupie. nie żałuję ze jako osoba z uprawnieniami których de facto mieć nie powinienem wykorzystałem to bo każdy by to wykorzystał tym bardziej ze jest to swojego rodzaju zemsta za wyrzucenie grupy za jakieś durne widzimisię jednego z adminów SG... Administratorzy odpowiedzialni za porządek Administracyjny nawet nie potrafią albo i nie chcą go utrzymywać z racji tego że byłem ADMINEM wszystkich serwerów Arma na strefie jeszcze prawie pół roku po wyrzuceniu naszej grupy ze strefy. Co to świadczy o adminach? odpowiedzcie sobie sami... nawet regulaminu nie potraficie utrzymać w aktualizacji bo nadal jeden z wyrzuconych administratorów TECHNICZNYCH widnieje jako aktywny Admin ( swojego czasu tenże Admin bez wątpienia był najlepszym adminem Technicznym na strefie ponieważ MIMO braku czasu potrafił się zająć każdym serwerem Army na strefie ) 

§ 1.3 Zarządcami forum są Administratorzy Forum (Latający, Remzo, Markoff, Wachu) oraz Wodzu. Są to osoby z najwyższymi rangami i to im podlegają wszyscy administratorzy/użytkownicy forum.  

i według "waszego wspaniałego" (tu sarkazm) regulaminu strefy gier jest zakaz reklamowania serwerów innych niż strefy gier a wspomniany wyżej *Zadra* własnie nie tylko reklamuje serwer i społeczność w której uczestniczy ale również serwer tejże społeczności dowód? https://steamcommunity.com/groups/sgarma#members 

2079735170_EliteCorpsServer.JPG.d86ac0b6890271cc3ecf8f926432a9f6.JPG1343123500_GrupaSteamSG.JPG.d236c0c9a778b666727507a8e3ab013e.JPG

wspomniany wyżej  Markoff nadal jest adminem BRAWO! I tak jak napisałem na początku NIE ŻAŁUJE ze skorzystałem z uprawnień których NIE POWINIENEM mieć na grupie a nie dowiedziałbym się gdyby nie reklamiarz Sławek*ZADRA* bo to dzięki niemu wykorzystałem lukę :)  jeszcze raz BRAWA dla adminów którzy się zajmują forum regulaminem oraz całą otoczką SG...  A dodam na koniec że dopiero po mojej "akcji" wszystkim BYŁYM członkom grupy Arma na steam odebraliście uprawnienia administratora na grupie... BRAWO ! :) 

Hah dawno tak dobrego postu nie czytałem na poprawę humoru, ba nawet prawie wszędzie są użyte polskie znaki, szkoda trochę, że jednak tej interpunkcji dalej brakuje.

Nie mniej jednak miło nam, że czujesz się spełniony po bohaterskim wyrzuceniu ludzi z nieaktywnej grupy steam Arma SG.

Ty razem ze swoją grupą interesujecie nas tyle co zeszłoroczny śnieg, a Twój wyczyn tylko pokazuje jaki poziom reprezentujesz ty oraz wasza grupa. Zamiast bawić się w grzecznie swojej piaskownicy to wolisz pokazać jaki to jesteś wspaniały wyrzucając ludzi z grupy steam na której masz dalej uprawnienia. Nikt od nas do was nie leciał na forum czy serwer psuć i szkodzić bo wasza grupa nas nie obchodzi. Swoim wyczynem pokazałeś, że nie jesteście lepsi od ukochanych tzw. Szachcikowców. Co lepsze, o ile mi wiadomo, to Markoff nic nie wiedział o twoim wyskoku, więc może się zastanów w przyszłości przed innymi heroicznymi wyczynami tego typu, co dobrego to przyniesie grupie którą reprezentujesz?

Z Bannanowym pozdrownieniem,

Latający,

PS.

Używanie "(tu sarkazm)" niszczy ideę używania sarkazmu. ;)

Grupa dawno temu przestała działać nie dlatego że nikt z adminów nie miał ochoty się nią zajmować tylko dlatego że mimo różnic poglądów i interesów ludzie którzy byli adminami i mieli taką możliwość nie przekazali uprawnień nowej administracji.

Gdyby te osoby miały choć trochę uczciwości tobą najgorszym wypadku usunęły by ta grupeba nie wyrzucały z niej aktualnej administracji serwerów .  Zamiast tego przekazały by im potrzebne im uprawnienia.

Taka była reakcja wyżej wymienionych osób na moją obecność na tej grupie "

Wyrzucono cię z tej grupy."

Z poważaniem DooDziO

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this