Skocz do zawartości
Kanister66

[BAN] Kanister66

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1. Nick, na który została nałożona kara: Kanister66
2. Steam ID: STEAM_0:0:169632235
4. Opis sytuacji: Grałem z kolegą (Kapeciu) na serwerze Strefy Gier murder no i zdarzyło nam się ghostować. (Było to rok temu)
5. Coś od siebie: Proszę o unbana dla siebie ponieważ bardzo tego żałuje ja i również mój kolego. Przepraszam że się nie rozpisałem ale nie ma o czym (chyba).
Edytowane przez Kanister66

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że kolega doradził ci, żeby okazać skruchę. To już krok w dobrą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie gdyby nie odwolanie pana Kapeciu to skrucha i tu również nie byłaby okazana.

Nie wiem co sobie myślicie ale pisanie odwołania tylko dlatego aby pograć na innych serwerach oprócz na tym, na którym otrzymaliście bana jest troche nie na miejscu... mogliście tą informacje zachować dla siebie.

Jestem źle nastawiony dla tego typu sytuacji, wiec nie będe oceniać czy macie dostac unbana, czy nie.

Snajper podejmie niedługo decyzje ;> 

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adlino XDXDXD

Skoro mówisz, że nie będziesz oceniać, to zadam Ci pytanie. Po cholerę w ogóle wypowiadasz się w tym temacie? 

Skoro to nie zależy od Ciebie, ani nie wnosisz do odwołania nic, co byłoby przydatne, tylko - dosłownie - powtarzasz się tak jak u poprzednika (tudzież jego kolegi) to nie widzę sensu twojej wypowiedzi.

Powtórzę to, co powiedziałem poprzednio - przeprosił, okej. Moim zdaniem każdy zasługuje na szansę. Jestem za UB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 2.07.2018 o 15:20, An!maL napisał:

nie widzę sensu twojej wypowiedzi.

Sens jest prosty Nabić posty!!

Na wstępie napiszę, że to zbiórczy post dotyczący odwołania Kapecia i Karnistra

@Adlino Czytając posty tu i w odwołaniu jego kolegi nie wiem kto jest bardziej bezczelny Ty czy oni(odpowiedz nasuwa się sama Ty ;). Domysły co, by się pewnie stało gdyby jego kolega nie napisał odwołania zostaw wróżce, bo to nie twoja działka.

W dniu 2.07.2018 o 12:37, Adlino napisał:

Nie wiem co sobie myślicie ale pisanie odwołania tylko dlatego aby pograć na innych serwerach oprócz na tym, na którym otrzymaliście bana jest troche nie na miejscu...

A to dlaczego? Swoimi postami tylko utwierdzasz ich w przekonaniu, że nie warto wracać. Człowiek napisał odwołanie i od administratora dostaje odpowiedz w stylu " o k*rwa ale beka XD XD XD XD jesteś bezczelny, bo nie napisałeś słowa że ci przykro" Ja między słowami Kapecia zauważyłem skruchę i prośbę o UB, lecz nawet potem dopisał, że jest mu przykro, to od admina dostał taką odpowiedź.

"W którym zdaniu ją okazałeś?? I chodzi mi o zdanie w temacie teraz jak napiszesz że ci przykro to nikt ci nie uwierzy. Nie jesteś bezczelny?"

Naprawdę żenada aż szkoda słów dawno takiego cyrku nie widziałem....

Co do bana to już swoje odsiedzieli, nie oszukujmy się tryb murder jest takim trybem, w którym prawdopodobnie każdemu zdarzyło się choć raz ghostować. Rok czasu to naprawdę sporo i człowiek przez ten czas może się zmienić. Zgaduję, że zbanowani są jeszcze dość młodymi osobnikami, więc ten czas, który minął od momentu zbanowania będzie po ich zachowaniu jeszcze bardziej widoczny. Za ten wstęp przepraszam, ale jak widzę zachowanie tego typu to nie mogę udawać, że nic się nie stało.

-Pozdrawiam Heroes

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu zarzucacie mi najgorsze.... I nie ukrywam, dodatkowe posty są fajne, choć nabijanie ich na siłe jest złe...
Ale pisanie odwołania o unbana, chociaż to tak naprawde nie było odwołanie lecz prośba aby mogli wejsc na inne serwery, jest totalnie chamskie.
Jak uważacie, że powinni dostać unbana to może macie racje, patrząc na fakt odczekanej kary, bo rok to długo.
Ban może zostać zdjęty. I tak nie spotkam graczy z tego co twierdzą bedą grać na innych serwerach.
Snajper i tak pewnie podjął już decyzje i niedługo napisze.

Pozdrawiam~ (P)Adlino 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Ban zostaje zdjęty - chciałbym tak napisać jak w przypadku twojego kolegi,ale nie dość,że odwołanie napisane na odwal ze skruchą by była(nawet nie jestem pewien czy to ty pisałeś patrząc po tym,że forum przy wklejaniu rzeczy także kopiuje wygląd/motyw w tym wypadku discorda) to nawet nie jestem pewien czy jesteś świadom tego co razem zrobiliście.

Spoiler

testowe wiadomości z discorda są śmieszne a zarazem ciekawe 🤔

Więc reasumując: Ban pozostaje,spróbuj szczęścia za miesiąc/dwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.