Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek - 15 rocznikowo 16
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Namiary - https://steamcommunity.com/profiles/76561198165673560/ i Steam ID - STEAM_0:0:102703916
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - nie nigdy nie byłem administratorem, ale poprosiłem paru administratorów aby trochę mnie "wprowadzili"
5.  Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Witam nazywam się Adrian a to jest już moje drugie podanie. Moim zdaniem głównym problemem na serwerze jest niewystarczająca liczba administracji "24/7", ponieważ nieraz widziałem jak gracze łamali regulamin, a administracji nie było na serwerze, wiem że od tego jest discord, ale w końcu nie każdy użytkownik z niego korzysta albo czasami nie posiada dowodów, np. otwieranie zbrojownie w LCZ jako technik IT, Spawnkill wraz z RDM lub wychodzenie za mapę. Wiem że mam parę banów, ale to nie znaczy, że nie znam zasad lub regulaminu, w końcu każdy popełnia błędy. A teraz do rzeczy, czemu uważam że powinienem przynależeć do administracji, uważam że nadawał bym się na administratora; bo lubię pomagać ludziom z ich problemami, już nie raz nie dwa ludzie zwracali się do mnie z swoimi problemami i pytali się czy coś jest dozwolone w regulaminie czy nie, lub sam im oferowałem pomoc, więc wydaje mi się, że byłem pomocny i oszczędziłem administracji pracy przy bezsensownych reportach przez co mogli się skupić na ważniejszych sprawach, lub kontrolować zachowanie innych graczy i ich pilnować, albo po prostu bawić się w grze; w końcu o to w nich chodzi. Może w między czasie popełniłem parę błędów, ale w końcu jestem tylko człowiekiem. Ludzie mówią o mnie różne rzeczy np. że jestem bardzo pomocny, ale mam też znacznie więcej atutów/zalet. Więc uważam, że nadawał bym się na administratora głównie daltego, że potrafię dogadywać się dobrze z ludźmi oraz mam możliwość spędzania dużej ilości czasu na serwerze. Gdybym dostał się do administracji zrobił bym co w mojej mocy aby jak najmniej graczy łamało regulamin na serwerze. Pozdrawiam
6. GT - https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.82:2302/top_players/?query=Salker oraz ss starego GT https://cdn.discordapp.com/attachments/417384924321153025/431027458985164810/Screenshot_2018-04-04-10-44-36.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje słówka zawsze się znajdą. A więc Salker, twierdzisz, że często jesteś na serwerze co z mojego punktu jest kłamstwem. Na serwerze widuję Cię rzadko. Być może to wina tego, że sam aktualnie nie dużo gram, ale nie o to chodzi. W ubiegłym tygodniu spotkałem Cię bodajże raz, co do tego tygodnia się nie wypowiem, ponieważ nie spotkałem Cię ani razu. Toż to niemożliwe, przecież jesteś bardzo aktywny. W dalszej części stwierdziłeś, że masz wiele zalet, nie moge stwierdzić czy to zgodne z prawdą lecz nie o to mi aktualnie chodzi. Albo skupiłeś się głównie na swoich mocnych cechach i odrzuciłeś swoje wady, albo uważasz się za idealnego. Wedle mnie nie mamy o czym dalej rozmawiać. Jestem na NIE.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Zukamedozu napisał:

Moje słówka zawsze się znajdą. A więc Salker, twierdzisz, że często jesteś na serwerze co z mojego punktu jest kłamstwem. Na serwerze widuję Cię rzadko. Być może to wina tego, że sam aktualnie nie dużo gram, ale nie o to chodzi. W ubiegłym tygodniu spotkałem Cię bodajże raz, co do tego tygodnia się nie wypowiem, ponieważ nie spotkałem Cię ani razu. Toż to niemożliwe, przecież jesteś bardzo aktywny.

Tak dla sprostowania twojej wypowiedzi w tym momencie ten fragment można usunąć, gdyż jego aktywność jest na bardzo dobrym poziomie.
Admin jest też człowiekiem, ma własne życie i wchodzi na serwer z własnej nie przymuszonej woli, aby ogarniać.

13 godzin temu, Zukamedozu napisał:

W dalszej części stwierdziłeś, że masz wiele zalet, nie moge stwierdzić czy to zgodne z prawdą lecz nie o to mi aktualnie chodzi. Albo skupiłeś się głównie na swoich mocnych cechach i odrzuciłeś swoje wady, albo uważasz się za idealnego. Wedle mnie nie mamy o czym dalej rozmawiać. Jestem na NIE.  

Nigdzie nie napisał, że nie ma wad, tylko napisał iż posiada więcej zalet niż wad. Tak trochę trudne dla ciebie zinterpretować to co on napisał ??.

Salkera widywałem na serwerze #1 i zachowywał się na nim w porządku, jego aktywność jest bardzo dobra na serwerze.
Jestem na Tak.

Edit #1 Odnosząc się do reszty komentarzy w tym temacie zmieniam swoje stanowisko z Jestem na Tak, na Jestem na Nie.
Edit #2 Odnosząc się do reszty komentarzy w tym temacie zmieniam swoje stanowisko z Jestem na Nie, na Jestem na Tak.

Każdy ma swoje zloty i wypadki. Dużo osób popełniło dużo gorsze rzeczy dla strefy, a cały czas ona dała im drugą szansę. Niektórzy wykorzystali ją i są teraz w gronach administracyjnych różnych serwerów.

Człowieka nie można spisać po jego małych występkach. Trzeba dać chłopakowi szansę na wykazanie się. 
Pamiętajcie rangę zawsze można zabrać.

Edytowane przez Limbo
Zmiana głosu w podaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sveiki.

Wypowiem się jak i dodam swoje trzy grosze na temat Salkera gdyż kojarzę go dość dobrze z serwera.

Zacznijmy od jednej sprawy:

4 godziny temu, Salker© napisał:

Ludzie mówią o mnie różne rzeczy np. że jestem bardzo pomocny, ale mam też znacznie więcej atutów/zalet

tutaj zacytuje @snajper24 : " To zdanie jest idealnym przykładem czego się nie daje w podaniu :v "

I naprawdę masz dużo atutów i zalet naprzykład robisz dużo RDMów co widać na przykładzie twoich banów :I.

mam możliwość spędzania dużej ilości czasu na serwerze

Jak już Zuka napisał czasami se jesteś, czasem nie. Prawdą jednak jest że masz dużo godzin spędzonych na serwerze (117h) i chwała ci za to.

Moim zdaniem głównym problemem na serwerze jest niewystarczająca liczba administracji "24/7"

Trzech Administratorów mają od ciebie więcej godzin na serwerze, a ty mówisz że jest problem z "niewystarczająca liczbą administracji 24/7" to w jaki sposób chcesz go zmniejszyć skoro sam masz od administracji mniej godzin? :questioning:

Dobra a teraz przejdźmy do rzeczy: W sumie gdyby nie to że kojarzę cię dobrze (chyba aż za dobrze) z serwera to dałbym ci na tak ale jednak nie mogę ci dać na tak przez to że wiem jak się zachowywujesz na serwerze. Jesteś takim bardziej "śmieszkiem" serwerowym. Tak samo pamiętam twoje shitstormy na discordzie breacha z @Szuma. Tak samo jak wspominałem wyżej trochę banów masz za RDMy z czego jeden (od snajpera) za zabicie kogoś bo niechciał w jakiś układ z tobą pójść. No ja nie wiem ale chyba administrator nie powinien tak się zachowywać :/ .

Jestem na Nie. Jak dla mnie nie nadajesz się na administratora i nie widzę cię z rangą wyżej niż zaufany.

Pozdrawiam~Aleno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam.

Dobra może zacznijmy od wieku. Nie mam tutaj zbytnio nic do powiedzenia, bo jest prawie idealny, a rocznikowo z tego co wiem się liczy.

Następnie doświadczenie. Noo...nie masz go za wiele, ale w końcu trzeba takowe zdobyć więc to powoduje u mnie takie mieszane myśli :/

I przechodzimy do sedna podania:

14 godzin temu, Salker© napisał:

Moim zdaniem głównym problemem na serwerze jest niewystarczająca liczba administracji "24/7"

Hmm....nie no, wybacz, że nie siedzę całymi dniami przed komputerem i nie gram w garry's moda. Przecież, po co mi rodzina, znajomi i własna sympatia? A teraz na serio, administrator to ktoś, kto nie siedzi całymi dniami przed komputerem, on ma właśnie na przykład, te trzy rzeczy w życiu, które wymieniłem wcześniej, nawet czasem dochodzi do tego praca. Dodając jeszcze było trzech administratorów przed Tobą na gametrackerze (na obecną chwilę 2 bo mnie wczoraj wyprzedziłeś jak poszedłem spać) więc, jak Ty chcesz siedzieć to Twoje "24/7" ?

Wiem że mam parę banów, ale to nie znaczy, że nie znam zasad lub regulaminu, w końcu każdy popełnia błędy.

Masz ich dokładnie 7 na obecną chwilę, ostatnio mogłeś wyłapać kolejnego ode mnie za rozwalanie buldożerem zwykłych drzwi w LCZ, ale miałem dobry humor to dałem, (no nie tylko Tobie, bo tam parę osób robiło to z Tobą) ostrzeżenie. Resztę zasad i regulamin zdajesz się znać.

uważam że nadawał bym się na administratora; bo lubię pomagać ludziom z ich problemami, już nie raz nie dwa ludzie zwracali się do mnie z swoimi problemami i pytali się czy coś jest dozwolone w regulaminie czy nie, lub sam im oferowałem pomoc

Ehh...jedyne proponowanie pomocy z Twojej strony, to słyszałem wczoraj o 21 lub 22 jak grałem na serwerze, jak gracze się Ciebie o coś pytali. Gram codziennie i nigdy nie słyszałem, by jacyś gracze prosili Cię o pomoc.

oszczędziłem administracji pracy przy bezsensownych reportach przez co mogli się skupić na ważniejszych sprawach, lub kontrolować zachowanie innych graczy i ich pilnować, albo po prostu bawić się w grze; w końcu o to w nich chodzi.

Tak nie do końca oszczędziłeś nam pracy przy tych "bezsensownych" reportach. Dalej często pojawiają się reporty za to, że: "Byłem Klasą D i zabił mnie Żołnierz CI" lub coś w tym stylu "SCP-066 zabija przez bramę od ulepszarki". Zachowanie innych graczy kontrolujemy nawet grając, może nie jest to do końca, aż tak możliwe, ale od czego jest !report lub @, by coś na nim napisać, na danego gracza, który przeszkadza w rozgrywce. Na koniec. Potrafimy się bawić w grze (np. używać paralizatora na Klasie D jak się jest Agentem CI uuuu. I domyśl się co po tym następuje heh...) i pilnować innych, co daje nam jeszcze większe nieraz urozmaicenie do rozgrywki, przynajmniej ja tak to widzę z mojego punktu widzenia :)

Może w między czasie popełniłem parę błędów, ale w końcu jestem tylko człowiekiem.

Człowiekiem...hmm...ooo! To tak jak administrator!

Ludzie mówią o mnie różne rzeczy np. że jestem bardzo pomocny, ale mam też znacznie więcej atutów/zalet.

Na ten fragment czekałem najbardziej. Ehh...słuchaj jeśli nie posiadasz "samokrytyki" to jak ty chcesz być administratorem? Jeśli się pomylisz przy jakiejś sprawie, a nie będziesz jej (samokrytyki) miał to powiesz "a tam stało się" i nie wyciągniesz z tego wniosków, byś tak nie robił następnym razem. Jakbyś napisał "ale mam też znacznie więcej atutów/zalet niż wad" to bym się może nie przyczepił, ale też wypada napisać jakie są Twoje wady, a nie ,że jesteś "człowiekiem doskonałym, który nie posiada żadnych wad i jest najlepszy"

Gdybym dostał się do administracji zrobił bym co w mojej mocy aby jak najmniej graczy łamało regulamin na serwerze.

Możesz się do tego przyczyniać nawet nie będąc w administracji, sam pewnie dobrze wiesz jak i nie będę musiał Ci tutaj pisać :)

Na koniec chciałbym Ci przypomnieć, jak osądzałeś jednego z administratorów @rainbow.pilch o ghosting, którego tak naprawdę nie było. Po prostu uważałeś, że ghostował bez żadnych dowodów oraz jak słyszałem od innych członków administracji, jakieś Twoje shitstormy na discordzie i kłótnia z Szumą...

Wnioskując całe rozważania, jestem na NIE

~NeCkeR

Edytowane przez NeCkeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Heloł der! Postanowiłem wypowiedzieć się w twoim podaniu.Grałem tylko tydzień(albo mniej) na #2 ale postanowiłem coś napisać.

Masz dużo banów i jeden dostałeś 7 dni temu, choć to tylko bany za RDM.

Masz nawet dobrą aktywność.

16 godzin temu, Salker© napisał:

, już nie raz nie dwa ludzie zwracali się do mnie z swoimi problemami i pytali się czy coś jest dozwolone w regulaminie czy nie, lub sam im oferowałem pomoc

Nigdy nie słyszałem żebyś komuś pomagał lub ktoś się ciebie o coś pytał.

16 godzin temu, Salker© napisał:

Ludzie mówią o mnie różne rzeczy np. że jestem bardzo pomocny, ale mam też znacznie więcej atutów/zalet.

Obrażanie #1 i mówienie,że 'ssie' , a także mówienie ludziom z obserwatora żeby tak samo robili,to jest atut czy zaleta?

Według mnie NIE  nadajesz się.

Edytowane przez Limbo
Usunięcie niepotrzebnego spoilera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Ogólnie nigdy tego nie mówiłem, ale z natury zawsze byłem "samotnym wilkiem" i teraz się wyłamię i stanę w obronie Salkera.

11 godzin temu, Zukamedozu napisał:

A więc Salker, twierdzisz, że często jesteś na serwerze co z mojego punktu jest kłamstwem. Na serwerze widuję Cię rzadko. Być może to wina tego, że sam aktualnie nie dużo gram, ale nie o to chodzi. W ubiegłym tygodniu spotkałem Cię bodajże raz, co do tego tygodnia się nie wypowiem, ponieważ nie spotkałem Cię ani razu. Toż to niemożliwe, przecież jesteś bardzo aktywny.

Hmmmm... zobaczmy:

Aktywność Zakumendozu < Aktywność Salkera, zdjęcia dołączam i w sumie się nie dziwię że go nie spotkałeś. 

10 godzin temu, pocotoczytasz napisał:

Trzech Administratorów mają od ciebie więcej godzin na serwerze, a ty mówisz że jest problem z "niewystarczająca liczbą administracji 24/7" to w jaki sposób chcesz go zmniejszyć skoro sam masz od administracji mniej godzin? :questioning:

*2 administratorów. No w taki że zawsze 3 adminów to nie 2 i można się lepiej podzielić pracą. Game tracker to nie konkurs aktywności.

44 minuty temu, Matrix1773 napisał:

Nigdy nie słyszałem żebyś komuś pomagał lub ktoś się ciebie o coś pytał.

47 minut temu, NeCkeR napisał:

Ehh...jedyne proponowanie pomocy z Twojej strony, to słyszałem wczoraj o 21 lub 22 jak grałem na serwerze, jak gracze się Ciebie o coś pytali. Gram codziennie i nigdy nie słyszałem, by jacyś gracze prosili Cię o pomoc.

Ośmielę się nie zgodzić, akurat Salker bardzo często pisał mi na steam co się dzieje nie dobrego na serwerze lub po prostu wysyłał mi dowody gdy nie mogłem wejść. Poza tym  widziałem dosyć często jak Salker mówił graczom różne rzeczy związane z trybem kiedy udawałem afk na serwerze lub nie zdradzałem jeszcze swej obecności.

Dobra a teraz najciekawsze:

Tak samo jak wspominałem wyżej trochę banów masz za RDMy z czego jeden (od snajpera) za zabicie kogoś bo niechciał w jakiś układ z tobą pójść. No ja nie wiem ale chyba administrator nie powinien tak się zachowywać :/ .

I naprawdę masz dużo atutów i zalet naprzykład robisz dużo RDMów co widać na przykładzie twoich banów :I.

44 minuty temu, Matrix1773 napisał:

Masz dużo banów i jeden dostałeś 7 dni temu, choć to tylko bany za RDM.

56 minut temu, NeCkeR napisał:

Masz ich dokładnie 7 na obecną chwilę, ostatnio mogłeś wyłapać kolejnego ode mnie za rozwalanie buldożerem zwykłych drzwi w LCZ, ale miałem dobry humor to dałem, (no nie tylko Tobie, bo tam parę osób robiło to z Tobą) ostrzeżenie. Resztę zasad i regulamin zdajesz się znać.

Kurde piszecie o tych banach jakby RDM miał wagę Ghostingu. Każdy kiedyś robił RDM i to nie jest zależne głównie od człowieka ale również od szczęścia. Bo przykładowo jak ktoś wejdzie komuś pod linię ognia podczas strzelaniny to co? "RDM! Halo zabił mnie!" Ja też mam bany za RDM ale również za uciekanie dachem 😱 i jakoś jeszcze nigdy nie miałem przez to nieprzyjemności.

I wreszcie:

15 godzin temu, Salker© napisał:

Ludzie mówią o mnie różne rzeczy np. że jestem bardzo pomocny, ale mam też znacznie więcej atutów/zalet

tutaj zacytuje @snajper24 : " To zdanie jest idealnym przykładem czego się nie daje w podaniu :v "

Godzinę temu, NeCkeR napisał:

Na ten fragment czekałem najbardziej. Ehh...słuchaj jeśli nie posiadasz "samokrytyki" to jak ty chcesz być administratorem? Jeśli się pomylisz przy jakiejś sprawie, a nie będziesz jej (samokrytyki) miał to powiesz "a tam stało się" i nie wyciągniesz z tego wniosków, byś tak nie robił następnym razem. Jakbyś napisał "ale mam też znacznie więcej atutów/zalet niż wad" to bym się może nie przyczepił, ale też wypada napisać jakie są Twoje wady, a nie ,że jesteś "człowiekiem doskonałym, który nie posiada żadnych wad i jest najlepszy"

Hmmm pomyślmy ,jak piszesz podanie na operatora to chcesz pokazać się z jak najlepszej strony czy nie? No właśnie chyba z najlepszej ,pozwolę sobie dać link do dwóch podań, mojego i Akeno:

Gdzie w tych podaniach jest napisane o naszych wadach? No właśnie... Tak samo w aplikacji do pracy przecież nie napiszesz że jesteś alkoholikiem i dopiero co wyszedłeś z więzienia.

Moim zdaniem te powody są trochę wyssane z palca bo nie ukrywacie tego że nie lubicie Salkera.

Co do samego podania , nie jest ono idealne ale na pewno widać że nie siedziałeś nad nim 5 minut a o wiele więcej. Ponadto obserwuję cię już dłuższy czas i nie zauważyłem jakichś większych nieprawidłowości a wręcz przeciwnie zauważyłem że serio ci zależy. Dodatkowo nie raz i nie dwa razy zgłaszałeś mi co się dzieje na serwerze podczas nieobecności administracji za co też masz u mnie duży plus. Podsumowując to wszystko jestem na TAK. 

Z poważaniem

Łebski

zakum.png

salke.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey.

Według mnie powinieneś dostać szanse wstąpienia do grona administracji breach,pomoc zawsze się przyda a szczególnie w okresie wakacyjnym. I serio ludzie nie skreślajcie od razu innych,każdy popełnia błędy małe jaki i duże ważne jest to by wyciągnąć z nich wnioski. Wracając do podania

Plusy:

-aktywność na serwerze

-pomaga graczą jak i administracji

-ludzie na serwerze go kojarzą i lubią

Minusy:

-zdarza ci się czasem dostać bana

Według mnie powinniśmy dać mu szansę sprawdzić się na KidOpie,kończąc jest na Tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam.

Podanie jak podanie, tu dodamy trochę cukru, tam polejemy wodą.... O! A tutaj dodamy jaki to jestem dobry w kontaktach z ludźmi.... Ale żeby aż tak robić z siebie ideał i "anioła w ludzkiej postaci"?C'mon, bądźmy szczerzy z tego co napisałeś z realiami zgadza się może z 40%.

34 lvl na Breachu lub ponad a nadal popełniasz te same błędy czyli rdmy na własnej klasie? Nie wspominając o tym, że łatwo ich uniknąć, bo wystarczy zapytać się o ID i jak go nie pokaże to masz prawo go zabić, w sumie to nie jest śmieszne a bardziej smutne.

Co do samej treści podania to koledzy wyżej napisali i nawet zacytowali to co napisałem na discordzie, ale warto wspomnieć o tym jeszcze raz:

Idealizowanie siebie w taki sposób jaki ty to zrobiłeś to jest najgorsze co można dać do podania, ba! Najlepiej pozostawać obojętny i tylko wypisać swoje widoczne zalety które większość potwierdzi.

Powiadasz, że znasz regulamin? A to ciekawe skąd się wzięły te bany po i tak dość długim czasie gry na serwerze.... Hmmm? 🤔

Pomagasz ludziom i administracji? Aaaa, to tak wygląda pomoc, że mówisz publicznie na serwerze, że Breach #1 lub #3 ssie itd przy okazji zachęcając innych do tego,albo wzywając administracje! (Proszę, oszczędź nam kłamstw jak już będziesz chciał coś napisać, bo sam byłem przy kilku takich sytuacjach i specjalnie nie reagowałem, bo od X czasu mówiłeś, że będziesz kandydował na operatora) No, nie powiem fajna pomoc, dzięki!

Przy okazji jak dla mnie jesteś zbyt hmm.... Łatwy do sprowokowania(?), czego przykładem był ten wielki "shitstorm" na discordzie SCP jakiś czas temu przez co wylądowałeś na randze toxic,bo nie można było Ci przemówić do rozsądku i nawet za przeproszeniem pyskowałeś administracji, która chciała złagodzić całą sytuację.

Osobiście nie dałbym Ci większych uprawnień od zaufanego, bo patrząc po twojej naturze i tym co mówisz oraz jak łatwo jest cię sprowokować byłoby to ryzykowne, także mój głos jest na NIE

Btw... Czy na serio musiałeś praktycznie każdej osobie z administracji napisać by wypowiedziała się w twoim podaniu? Nie żeby coś, ale jak będą chcieli to sami napiszą.🤔

A tutaj przykładowe dwa screeny dla ciekawskich:

Spoiler

Screenshot_2018-07-05-12-23-53-261_com.d

Screenshot_2018-07-05_12-27-59.jpg

Pozdrawiam Snajper.

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Znam Salkera z czasu kiedy BR2 był wyłączony i przeniósł się na BR1. Zachowywał się dobrze; nie wywoływał kłótni oraz czasem tłumaczył zasady. Prawie nie łamał regulaminu i chyba nie dostał żadnego bana na BR1. No i oczywiście był aktywny.

Jestem na TAK

Edytowane przez Zangery
Drobne poprawki hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam,

uznam że też dodam swoje kilka zdań do tego podania.

Salker, czy tam Adrian, nie jest złym graczem, zdarzało mi się widzieć/słyszeć jak "starał" się pomagać graczom na serwerze, nie raz informuje administracje na temat graczy którzy łamią zasady na serwerze ale czasem mu to nie wychodziło, Salker jest typem osób które łatwo zdenerwować i sprowokować, nie raz widziałem jak przekomarzałeś się z różnymi graczami. Do bycia administratorem, jest potrzebna cierpliwość do graczy, a tobie trochę jej mało🙁. Czasem, jak wchodziłem na serwer widziałem twoje agresywne zachowanie wobec innych graczy, gdy się "odpalisz" nie raz stajesz się wulgarny.

A co do banów, to nie będę się czepiał już tych za RDM, jednakże są 2 bany które nie są tylko za RDM jeden jest za spawnkill a drugi za RDM+"mała" próba oszukania administratora,

na ten pierwszy można jeszcze przymknąć oko, ale "próba" oszukania administratora? Nie wiem jak to było ale dla mnie każda próba oszukania administratora jest zła...

W dniu 5.07.2018 o 11:02, NeCkeR napisał:

Na koniec chciałbym Ci przypomnieć, jak osądzałeś jednego z administratorów @rainbow.pilch o ghosting, którego tak naprawdę nie było. Po prostu uważałeś, że ghostował bez żadnych dowodów

@NeCkeR ma racje, @Salker© osądziłeś mnie bez żadnych dowodów, czy jak zostaniesz administratorem to gdy usłyszysz od graczy "Rainbow ghostuje, daj mu bana"(przykład) to od razu dasz mu bana?

W dniu 5.07.2018 o 12:26, Łebski napisał:

Moim zdaniem te powody są trochę wyssane z palca bo nie ukrywacie tego że nie lubicie Salkera.

W dniu 4.07.2018 o 20:17, Salker© napisał:

Więc uważam, że nadawał bym się na administratora głównie daltego, że potrafię dogadywać się dobrze z ludźmi

Może @Łebski masz racje że troche nie lubią Salkera, ale to więc coś znaczy?

Podsumowując:

{+}

Ilość godzin na serwerze.

Pomocny.

Aktywny.

{-]

Ilość banów. 😕

Łatwy do sprowokowania.

Wulgarny.(bardzo mały minus)

Obrażanie.

Łatwo się denerwuje.

Werdykt: Jestem na NIE jeżeli zobaczę że się zmieniłeś, jest szansa że dam ci TAK🙂

Edytowane przez rainbow.pilch
Wkradł się niewielki bład ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dodam tutaj swoje 2 grosze do tego podania mimo, że reszta już powiedziała to co trzeba. \

Mimo że nie siedzę już na serwerze jak kiedyś, to jednak znam Cię bardzo dobrze i twoje zachowanie które pozostawia wiele do życzenia, aczkolwiek po prostu zbytnio reagujesz na niektóre sprawy dodatkowo nie potrafisz przy pewnych sprawach odpuścić tylko ciągniesz w zaparte i to przez to mam Cię aktualnie zablokowanego na Discordzie. Przejdźmy aktualnie do tego zachowania na serwerze, byłam ostatnio na serwerze i widziałam że nadal jesteś tym nie poważnym śmieszkiem dodatkowo który namawia do śpiewania na głosowym przez co 2 osoby dostały gaga, nie myślę by to było zachowanie godne administratora. :/ Nie widziałam zbytnio byś pomagał graczom z czymkolwiek chociaż to możliwe jest spowodowane tym że żadko już wchodzę na serwer. 

Coś od siebie dodam że ten oto Pan wypisywał do mojej siostry tylko dlatego że ignorowałam jego głupie i nieustające zaczepki przez które musiałam Cię zablokować. Było to głupie szczególnie gdyż mówiłam Ci byś przestał, na początku było zabawnie ale potem to było po prostu natarczywe a nie przestawałeś. Gdyby nie ta sytuacja do której nawet wrobiłeś moją siostrę byłabym neutral ale tak to jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety podanie odrzucone. Temat zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.