Skocz do zawartości
JVKXB

[A3 Vanilla] Jakub Cisek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick pod którym grasz na serwerze: Jakub Cisek

2. GUID: 783de53c7b303e0e5b8a9be114997d32
3. Wiek (preferowane +18): 16 lat

4. Link do konta steam: https://steamcommunity.com/id/jvkxb
5. Doświadczenie jako administrator: Około dwóch miesięcy stażu na nieaktywnym już serwerze Roleplay
6. Dostępność na forum: Dostępny mogę być bardzo często, gdyż telefon mam zawsze pod ręką i w wolnej chwili byłbym w stanie zajrzeć na forum
7. Staż w ArmA i znajomość tejże gry: ~600h
8. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi: Trudno określić, gdyż w jednym tygodniu mam mniej czasu, zaś w drugim o wiele więcej i nie chcę wprowadzać w błąd, aczkolwiek jestem w stanie poświęcić ile tylko będę mógł i będzie to zdecydowanie parę/paręnaście godzin

9. Znajomość języka Angielskiego: Bardzo dobra; Potrafię biegle porozumiewać się w języku Angielskim
10. Coś o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu: Jestem Jakub, mam 16 lat i interesuję się grami komputerowymi jak i konsolowym oraz językami obcymi (głownie Angielskim). Prowadzę typowe, monotonne życie nastolatka, czyli w wolnych chwilach gram, słucham muzyki lub wychodzę ze znajomymi, lecz preferuję tą pierwszą opcję. Jest to jeden z powodów dla którego piszę to podanie. Następnym jest fakt, że podczas mojej gry na serwerze natknąłem się na kilku cheaterów/skrypterów, którzy uprzykrzają grę niczemu winnym graczom jak ja. Chciałbym przeznaczyć cząstkę siebie, aby zapobiec takim sytuacjom i spróbować utrzymać w naszej społeczności dobrą, miłą i przyjazną atmosferę, aby móc jak najlepiej spędzać czas na jednym z serwerów StrefaGier. Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i będę miał okazję dokonać wcześniej wspomnianych akcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie widziałem cię nigdy na serwerze a sprawdzam kto na nim gra dość często, jako że nie mam o tobie zielonego pojęcia wstrzymuję się od głosu do czasu aż zobaczę cię na serwerze i z tobą pogram kilka razy. A i proszę o zmianę widoku godzin w grach z prywatnego na publiczny :)

Pozdrawiam,
Shay

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Główny problem to że nie widzę.

Zasady:

4. Aby zostać adminem trzeba mieć przynajmniej 80h przegranych na serwerze

A 2 sprawa
https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.80:2320/top_players/?query=Jakub

Spoiler

1776843838_Zrzutekranuz2018-07-0518-39-46.png.5a251efdef40a7986cb317ea4f8a76ce.png

Daje ci dzień na sprostowanie potem zamykamy temat

Edytowane przez doodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Masz czas do godziny 19:00 jutro na sprostowanie nieścisłości w podaniu jeżeli do tego nie dojdzie podanie zostanie odrzucone

Pozdrawiam,

Shay

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam,

Jak widać moja aktywność zanurkowała i znalazłem się gdzieś na dnie Rowu Mariańskiego, ale skoro jestem adminem to może powinienem się wypowiedzieć. First of all to mam pytanie do administracji @Shay27 i @doodzio czy naprawdę potrzebujemy jeszcze jednego administratora, na moje oko wystarczy że raz na tydzień któryś z nas wejdzie na 10 minut albo chociaż będzie miał odpaloną konsolę. Po drugie to "Na serwerze jest dużo skrypterów i coś tam" nie jest to żaden argument, gdyby skrypterzy byli to zgłoszenia szłyby raczej na forum (Oczywiście nie zaprzeczam że tak jest, ale taki argument jest często używany nawet gdy w rzeczywistości jest inaczej). Imo jest też zauważalny mocny spadek graczy na serwerze (Dzięki bogu że ktoś na nim jeszcze gra) To już jest sprawa administracji, żeby coś z tym zrobić, ja dopiero będę szerzej dostępny od sierpnia, chociaż też z przerwami. All in all, albo podsumowując jak to mówią Polacy, nie jest potrzebny nam nowy admin, a jeżeli ktoś chce pomóc w rozwoju serwera może to zrobić np. poprzez rozmowę z administracją albo poprzez reportowanie graczy którzy oszukują. Osobiście jestem na NIE. 

Edit: Zauważyłem też że dopiero co założyłeś konto, co budzi trochę podejrzenia o tym co napisałeś, nie widać cię też na serwerze, ani w logach, coś mi tu śmierdzi... Jednak nie jestem [email protected] i nie mogę podjąć decyzji, więc wszystko w rękach [email protected]

Pozdrawiam,

Barnaba

Edytowane przez Barnaba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Temat zgodnie z zapowiedzią zamykam.
Efektem końcowym jest odrzucenie podania na skutek nieścisłości w samym podaniu.

PODANIE ODRZUCONE

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.