Jump to content
Andermen

<M> Andermen

Recommended Posts

1. 17

2. [email protected]
3. STEAM_0:0:79143833 / https://steamcommunity.com/id/Andermen/
4. Byłem administratorem Murdera na serwerze GM konkurencji, który już nie istnieje oraz operatorem na PropHunt Strefy Gier, który również już nie istnieje.

5. Uważam, że powinienem zostać przyjęty, gdyż, jestem jednym z najdłużej grających obecnie graczy Murdera, większość godzin przegranych w GM nabiłem właśnie na nim. Mam dobre stosunki z graczami oraz administracją. Mimo iż grając lubię sobie pożartować (oczywiście nic wykraczającego poza regulamin) stanowisko operatora/administratora zawsze traktowałem poważnie.

6. Potrafię posługiwać się językiem angielskim na poziomie podstawowym. Przez ostatni rok zajmowałem się tłumaczeniem komiksów z języka angielskiego na polski. 

W sumie to brakuje wam jakiejś normalnej osoby na murderze. Minus jest taki, że nie ma regularnego miesiąca, lecz masz ponad 800 godzin, więc raczej nie jest to duży problem. Tak.

Ander to typ gracza z którym przeważnie miło się gra.

Zapytacie dlaczego przeważnie? Ok zacznę może od wad, może nie są duże ale notorycznie się zdarzają.

Gracz czasem lubi sobie trochę po przeklinać... Odkąd powiedział że ma zamiar napisać podanie się ogarnął i przeklina znacznie mniej, po wielu upomnieniach ale jednak. Poprawna polszczyzna.. O kurde tu to są dymy... Ander zna język polski na średnim poziomie, można go poprawiać i poprawiać ale dużych efektów to nie daje. Leniwy.. Kurcze gracz lubi narzekać na administrację, a jak sam ma coś zrobić to ciężko mu się zabrać. To podanie (jak mówił) mial napisać 2tygodnie temu na początku wakacji. 

Trochę wad posiada ale nikt nie jest idealny.

Gracz na serwerze utrzymuje miłą atmosferę, lubi rozmawiać przez co łatwo można go polubić. Lubi pośmieszkowac ale wie kiedy trzeba być poważnym potrafi to zrobić. Nie raz słyszałem od dawnych graczy, którzy mieli dłuższą przerwę, jak myśleli, że Andermen kiedyś był administratorem co jest nieprawdą. Myślę że się nadaje na to stanowisko. A mój ostatni podwładny zrezygnował ;/ (Takie nawiązanie do murderowych wspomnień ;>)

Z graczem lubię grać, więc oczywiście Chce aby dołączył do administracji. Jestem na Tak!

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Edited by Adlino

W sumie jakby tak nie patrzeć z miejsca bym był przeciwko temu całemu podaniu, lecz nie oszukując kandydat ma wiele do zaoferowania swoją osobą.

Przede wszystkim zacznijmy od faktu, że chcąc nie chcąc jest bardzo znany na serwerze, mimo, że szerzy swoje bezsensowne poglądy odnośnie zalet życia w kartonie, to jednak ktoś zawsze go przy takich sytuacjach poprze. Więc fame jakiś jest to trzeba przyznać.

Ma przegrane sporo godzin na serwerze, coś to jednak znaczy.

Jest rozmowny, nie raz już słyszałem jak wciskał się w dyskusję 2 graczy, bo próbował znaleźć dla siebie temat. Czasami gdy było cicho na murderze, nieudolnie próbował rozpoczynać rozmowę na serwerze, gdzie ostatecznie mu pomagałem, gdyż po prostu nie chciałem by było cicho na serwerze.

Podsumowując myślę, że @Andermen nada się do administracji, raczej nie będzie z nim problemów, a sam może coś ciekawego wniesie do zabawy. Dodatkowo przyda mu się wsparcie finansowe (Pointshop) bo ostatnio krucho u niego z punkcikami (biedaczysko) ~~~Wszystko pisane w formie żartu

Więc jestem za tą kandydaturą.

Edited by Mordencjusz

Jestem na Tak.

Andermen był jedną z pierwszych osób, które poznałem na serwerze Murder i tak jak kiedyś to i teraz się miło z nim gra. Na PH dawał radę jako operator i jak najbardziej tutaj powinien sobie poradzić.

Więc tak...

- Miły

- Ogarnięty

- Pomocny

Nie ma co dużo pisać, jestem na TAK

Na serwerze nie gram od dawna, ale Andera widzę często. I co tu dużo mówić, spoko ziomek, miły, normalny, dobrze się z nim gra, ciężko byłoby mi znaleźć jakieś złe słowo na niego. Raczej nie ma ciszy czy nudy na serwerze, gdy on jest online, wprowadza dobrą atmosferę.

No ogólnie stwierdzam, że się nadaje i jestem na tak :DD.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...