Skocz do zawartości
eloszek520

[ban] ☭☢samotny STALKER☢☭ Breach 1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1-☭☢samotny STALKER☢☭

2-STEAM_1:1:169600709

3-http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=samotny+STALKER&Submit=Search

4-Dostałem perm bana za ,,gosting''

5-chciałbym dostać unbana gdyż nie uważam że ,,gostingowałem'' tylko poprosiłem 2 ostatnich graczy o to by załatwili swoje zabawy szybciej bo są ostatni :)Nawet jeśli to był zły gosting to bardzo żałuje i chce wrócić na najlepszy serwer brech.

Edytowane przez pocotoczytasz
chciałem coś dodać :) +Nastawiłem te odwołanie do normalnego wyglądu//AkeBo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

31 minut temu, eloszek520 napisał:

tylko poprosiłem 2 ostatnich graczy o to by załatwili swoje zabawy szybciej bo są ostatni

Tylko dałeś graczom informacje, których nie powinni wiedzieć. W takiej sytuacji powinieneś poczekać do końca rundy jak inni cierpliwi gracze i nic nie pisać.

34 minuty temu, eloszek520 napisał:

jeśli to był zły gosting to bardzo żałuje i chce wrócić na najlepszy serwer brech.

Okazałeś skruchę, więc już widać postęp w twoim zachowaniu.

Od nadania bana minął miesiąc i ta forma ghostingu nie jest jakaś najgorsza (oczywiście nie podlega dyskusji, że to wciąż ghosting), więc uważam, że można dać ci drugą szansę.

Oczywiście ostateczne stanowisko i końcową decyzję ma w tym przypadku @maxus6, którego zapraszam do wypowiedzenia się.

Pozdrawiam Maciuś Zaczkowsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tylko pragnę napisać, że samym nickiem łamiesz regulamin Breacha oraz forum.

image.png.548fab4ab7ae08bfd7ced3a937f41bee.png

image.png.d51f1fc8248f8a51db04342c36ba6935.png

Wydaje mi się, że owym sierpem i młotem nie udostępniasz loga swojego zakładu rzemieślniczo-rolniczego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

18 godzin temu, eloszek520 napisał:

chciałbym dostać unbana gdyż nie uważam że ,,gostingowałem'' tylko poprosiłem 2 ostatnich graczy o to by załatwili swoje zabawy szybciej bo są ostatni :)

1. To tak jakbyś powiedział że nie zadźgałeś człowieka, tylko na niego upadłeś z nożem 17 razy.

2. Jest wyznaczony czas na rundę i nie ma czegoś takiego jak "przedłużanie".

18 godzin temu, eloszek520 napisał:

Nawet jeśli to był zły gosting to bardzo żałuje i chce wrócić na najlepszy serwer brech.

Kurde nie wiem czy w dobrym tonie to czytam ,ale piszesz to jakby ci się ten unban należał jak psu buda. Ghosting to ghosting, nie ma jakichś podziałów na lekki i ciężki.

A co do twojego nicku, dołączam się do wypowiedzi Akise i dodam coś od siebie- Serio? Nie pochwalam ludzi którzy się obnoszą z takimi symbolami jak z biżuterią. W końcu to symbol naszych oprawców z WW2.

Podsumowując jestem niechętny do odbanowania pana, ale ostateczną decyzję pozostawiam maxusowi.

Z poważaniem

Łebski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od nadania bana minął praktycznie miesiąc, więc jestem skłonny ci go zdjąć. 
Tylko mam jeden wymóg, usuń sierp i młot z nicku. Jeśli zobaczę cię na serwerze z tym symbolem w nicku wracasz na permbana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.